Gönderen Konu: Estemylife - 3900 greft 1. Seans- Hiperbarik + PRP (30 Agustos 2018)  (Okunma sayısı 27019 defa)

imlefleur

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Aynen kardesim saclar cansiz. Bahsettigim sac uclari resimde biraz gorunuyor. Elime batiyor ama 3-4 aydir hic uzama yok

stigma4885

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Saçlar kalınlaşmaya başlamış.  O gördüğün siyah kalın kısa saçlar Bend e de var onlar uzamiyor.  Zaten sende de foto da 3 tane gördüm. Doger saçlar kalinlasinca bence daha güzel olacak ama yeterli olur mu bilmiyorum.  Biraz daha yeni atak lazım.

Moonrider

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Saçlar kalınlaşmaya başlamış.  O gördüğün siyah kalın kısa saçlar Bend e de var onlar uzamiyor.  Zaten sende de foto da 3 tane gördüm. Doger saçlar kalinlasinca bence daha güzel olacak ama yeterli olur mu bilmiyorum.  Biraz daha yeni atak lazım.
ben de onlardan çok var. Uzamıyorlarsa nr olacak

stigma4885

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bendede uzamıyor duruyor sabit

ibrahimaraz

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Merhaba, 3 aydir bende de kucuk sac telleri var hala cikmadi onlarin bu saatten sonra çıkacağını zannediyorum. Sizin inş cikar

imlefleur

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Benim dipteki kisalar sok dokulmeden kalma. Ama hicbir hareket yok saclarda. Yakinlastirip cekmistim o zamanda. Ve ayni sac teli hala ayni biyutunda duruyo.

Sonkabadayi

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Benim dipteki kisalar sok dokulmeden kalma. Ama hicbir hareket yok saclarda. Yakinlastirip cekmistim o zamanda. Ve ayni sac teli hala ayni biyutunda duruyo.
O dediginiz saçlar bendede var ben uzamaduklarini fark ettim cımbızla çıkardım tutmamış kökler onlar dibi kurumuş 1 2 tane çıkardım . Kötümü ettim iyimi bilmiyorum ama kurumuş kök çıktı

imlefleur

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
O dediginiz saçlar bendede var ben uzamaduklarini fark ettim cımbızla çıkardım tutmamış kökler onlar dibi kurumuş 1 2 tane çıkardım . Kötümü ettim iyimi bilmiyorum ama kurumuş kök çıktı

Hadi ya. Tutmamis koklerse durum iyi degil. Kimseninki de uzamamis zaten

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Merak etmeyin hepsi uzayacaktır zamanla uzamaz diye bir şey yok :)
Global Moderator

imlefleur

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Merak etmeyin hepsi uzayacaktır zamanla uzamaz diye bir şey yok :)

Kökler tutmasa simdiye kadar dokulurdu heralde zaten. Insallah uzar, bir telin bile önemi büyük :)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Dostum böyle garip garip seyler kafanızda kurup kendinizi üzmeyın herşey yolunda :)
Global Moderator

Saçsız_Kral

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Aynen benim de şoktan kalan uzamayan sert saçlar var.Deriye takılı kalmış olabilir.Ama tabiki çıkma ihtimali olduğu için 1 sene dolmadan ellemeyeceğim.

imlefleur

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Guncel

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Daha net yakından resım yok mu dostum
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram