Gönderen Konu: Estemylife - 3900 greft 1. Seans- Hiperbarik + PRP (30 Agustos 2018)  (Okunma sayısı 26983 defa)

imlefleur

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Artik sabirla bekleme zamani  :)

imlefleur

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
38. gün, sok dokulme tamamen durdu. Bazi saclar dokulmedi.

stigma4885

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Aynen kardeşim şimdi bekleme zamanı. Bende de çok sivilce çıktı valla. 10 güne bende de hiç saç kalmayacak gibi

imlefleur

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Merhaba arkadaslar. 60. gunumu doldurdum. Sok dokulmeye ugramayan teller mevcut. Deride kizariklik ve kasinma oluyor. Sizce nasil gidisat?

imlefleur

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Yuklerken resim boyutu kuculuyor ve goruntu netligi bozuluyor. Bilmiyorum neden

stigma4885

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Çok belli değil fotolar kardeşim .

imlefleur

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
60. gun

Gepetto

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Dökülme şekliniz benimle aynı gibi.takipciniz olacağım

imlefleur

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Dökülme şekliniz benimle aynı gibi.takipciniz olacağım

Siz ekim yaptirdiniz mi? Link atar misiniz

karaoğlan

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bu tarz ekimlerin sonucunu  ben şahsen daha çok merak ediyorum çünkü ne ekilmiş ne çıkmış daha çok belli oluyor ama nedense dökülme tam tamamlanmış kişilerde ekilen saçlar daha güzel çıkıyor.sizinde sanki şimdide saçlar çıkacağı güne hazır bir durumda bekliyorlarmış gibi bir görüntü var umarım sonuç erken gelir ve sizde mutlu olursunuz.

imlefleur

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bu tarz ekimlerin sonucunu  ben şahsen daha çok merak ediyorum çünkü ne ekilmiş ne çıkmış daha çok belli oluyor ama nedense dökülme tam tamamlanmış kişilerde ekilen saçlar daha güzel çıkıyor.sizinde sanki şimdide saçlar çıkacağı güne hazır bir durumda bekliyorlarmış gibi bir görüntü var umarım sonuç erken gelir ve sizde mutlu olursunuz.

Insallah dostum sagolasin. Dokulmesi tamamlanmis derken sok dokulmeden mi bahsediyorsun yoksa var olan saclar tamamen dokulmus olmasindan mi? Benim tek tereddutum saclarimin ince olmasi.

karaoğlan

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Insallah dostum sagolasin. Dokulmesi tamamlanmis derken sok dokulmeden mi bahsediyorsun yoksa var olan saclar tamamen dokulmus olmasindan mi? Benim tek tereddutum saclarimin ince olmasi.

Tamamen kelleşmiş açıklıklardan bahsediyorum ,saç ekimi öncesi çıplak alana yapılan ekimlerin çıkış yüzdesi çoğu zaman daha yüksek oluyor.saç çıkışı için avantaj ama tabi sıklık anlamında güzel bir sonuç için dezavantaj oluyor yani sonuçta ekim öncesi biraz saçın olsaydı ekilenler az çıksa bile yoğunluk anlamında çok iyi sonuç olabilirdi.

imlefleur

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Tamamen kelleşmiş açıklıklardan bahsediyorum ,saç ekimi öncesi çıplak alana yapılan ekimlerin çıkış yüzdesi çoğu zaman daha yüksek oluyor.saç çıkışı için avantaj ama tabi sıklık anlamında güzel bir sonuç için dezavantaj oluyor yani sonuçta ekim öncesi biraz saçın olsaydı ekilenler az çıksa bile yoğunluk anlamında çok iyi sonuç olabilirdi.

Aynen dostum, tamamen kel olan alanlara yapilan ekimler benim gibi donorun cok kuvvetli degilse sıklık anlaminda cok tatmin edici olmayabiliyor. Benimekimi de iki seans olarak planladilar. Duruma gore vertes + onleri sıklastırma ekimi yaptirabilirim. Bakalim bu ekimin sonucu nasil olacak.

imlefleur

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
62. Gün

Facebook Twitter Instagram