Gönderen Konu: Estemylife - 3900 greft 1. Seans- Hiperbarik + PRP (30 Agustos 2018)  (Okunma sayısı 26977 defa)

Nhympex

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
hocam açık alana bakılırsa ki normalde bu alana ekim yaptırmayın derdi bir çok insan forumda bence çok başarılı 7 ay için herşeyin dışında görüntü doğal saç çıkışı homeşen görüntü ben beğendim

Saçsız_Kral

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ben arkadaşlara katılmıyorum dostum.Kendi ekimleri olsaydı aynı olumlu düşüncelere sahip olurlarmıydı bilemiyorum.Sadece ön kısıma ekim yapılmış.Sadece ön kısıma ekim yapılıp daha iyi sonuç alınması gerekiyordu diye düşünüyorum.Tahminimce ekilenlerin %50-%60 ı tutmuş.Hayırlısı olsun.

thinkingme

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ben arkadaşlara katılmıyorum dostum.Kendi ekimleri olsaydı aynı olumlu düşüncelere sahip olurlarmıydı bilemiyorum.Sadece ön kısıma ekim yapılmış.Sadece ön kısıma ekim yapılıp daha iyi sonuç alınması gerekiyordu diye düşünüyorum.Tahminimce ekilenlerin %50-%60 ı tutmuş.Hayırlısı olsun.
cm^2'de 40 greftten az olduğunda sırıtır ekim. Şimdi arkadaşın alanı 100cm kare olsa 39 greft düşücek cmkareye güzel kapatıcılık olur. Lakin arkadaşın ekim yapılan yeri yaklaşık 200cm kare ekilenlerin hepsi çıksa yine tatmin edici olmaz imkansız.

melar

• Full Member
Merhaba,

beni de bu ekimde en cok düsündüren 3900 gibi cok yüksek bir rakamin tamaminin birgünde ekilmesi. iki güne dagitilabilirdi sanki bu ekim. Benim gördügüm kadariyla da % 50 civari bir cikis var. Acaba böyle yüksek bir rakamin tek birgünde ekilmesinin de bir etkisi var midir ekimin beklentinin altina düsmesinde?

Saygilar,
Melar

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Merhaba,

beni de bu ekimde en cok düsündüren 3900 gibi cok yüksek bir rakamin tamaminin birgünde ekilmesi. iki güne dagitilabilirdi sanki bu ekim. Benim gördügüm kadariyla da % 50 civari bir cikis var. Acaba böyle yüksek bir rakamin tek birgünde ekilmesinin de bir etkisi var midir ekimin beklentinin altina düsmesinde?

Saygilar,
Melar

Ekilen sayı gayet normal bir sayı 1 gün için onun dışında alana göre ekilen sayıya bakılırsa sonuç bence başarılı. Kimse bu kafadan çok bir sık sonuç beklemez zaten hafif bir kapatıcılık olmalı zaten süreç de 7 ay daha saçlar kalınlaşıp hacım kazanıcak aynı zamanda donör zayıf ve saç telleri çok sağlıklı değil. Donör yeterli ise ileride 2 bir bir sıklaştırma söz konusu olabilir zaten tek seferde ancak bu kafaya bu greft sayısı ile 7 aylık sonuç budur diye düşünüyorum  planlamada 2 seans üzerinden yapılmış.
« Son Düzenleme: 05 Nisan 2019, 11:27:04 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

Saçsız_Kral

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
cm^2'de 40 greftten az olduğunda sırıtır ekim. Şimdi arkadaşın alanı 100cm kare olsa 39 greft düşücek cmkareye güzel kapatıcılık olur. Lakin arkadaşın ekim yapılan yeri yaklaşık 200cm kare ekilenlerin hepsi çıksa yine tatmin edici olmaz imkansız.

Hesabınıza göre cm^2 ye 20 greft ekmek hatalı bir işlemdir.Tatmin edilmeyeceğini bile bile ekim yapmaktır.

Ekilen sayı gayet normal bir sayı 1 gün için onun dışında alana göre ekilen sayıya bakılırsa sonuç bence başarılı. Kimse bu kafadan çok bir sık sonuç beklemez zaten hafif bir kapatıcılık olmalı zaten süreç de 7 ay daha saçlar kalınlaşıp hacım kazanıcak aynı zamanda donör zayıf ve saç telleri çok sağlıklı değil. Donör yeterli ise ileride 2 bir bir sıklaştırma söz konusu olabilir zaten tek seferde ancak bu kafaya bu greft sayısı ile 7 aylık sonuç budur diye düşünüyorum  planlamada 2 seans üzerinden yapılmış.

Abi planlamalar 2 seans şeklinde yapılıyor ama ilk seans ön bölgeye 2. seans tepe bölgesi için.İlk seasta önü dolduracağız diyorlardı benim ekimde.Şuanki durum ise donör var ise ön bölge sıklaştırma olabilir ancak.

imlefleur

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Arkadaslar olumlu olumsuz yorumlariniz icin tesekkur ederim. Yalniz ben saclarin buyuk oranda cikmadigi gorusune kesinlikle katilmiyorum. %50 gibi dusuk bir oran soz konusu degil kesinlikle. Saclarin cansiz ve ince telli olmasi, sifir sac olan bolgeye iki seanstan birincisinin yapilmis olmasi sonucunda zaten harika bir sonuc beklemiyordum.

Hele ki 3900 gibi yuksek greft bir gunde ekilir mi gorusune hic katilmiyorum. Estemylife diger cogu ekim yeri gibi gunde 6000-7000 ekmiyor.

Koydugum resimler cok yakindan cekildigi icin seyreklik net gorulsun istedim. Uzaktan biraz daha iyi diyebilirim goruntu. Donor kapasitesi de sanirim 2000-3000 arasi olabilir. Biraz daha karsidan cekilmis bir resim ile donorü koyuyorum.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
kardeşim ben ekımını başarılı buluyorum çünkü ben saç ekımını açıklık alan boyutu ekılen greft ve saç kalıtesıne göre değerlendırır + fre oranı hesaplar dht baskısını düşünerek yorum yaparım bu ekım kesınlıkle olabılıcek iyi bir sonuc senın kafana tabı ekım sonuclanmış gıbı konuştuk yanıltıcı olmasın süreç 7 ay 7 aya göre gayet olumlu
Global Moderator

kandan

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
AÇIK alan fazla ekim alana göre gayet olumlu ve yetersiz donör bölgesine rağmen alım çok homojen ve güzel incitmemişler donör bölgesini hiç

Heptwo

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Açık alana göre güzel sonuç olmuş saçları biraz uzun tutarsanız kapatıcılık çok daha iyi olacaktır.hem açık alan fazlaymış hem süreç tam neticelenmediği için gerçek sonuç henüz çıkmamış ortaya ilerki zamanlarda çok daha iyi olacaktır.

ibrahimaraz

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
20 gun olmis fotograf atali ilerleyen zamanlarda biraz da olsa artis gozle gorulebilir. Su anda ne durumdasin dostum

ibrahimaraz

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bu arada bencede acikliga gore basarili denebilir sanki

imlefleur

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
.

imlefleur

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
.