Gönderen Konu: Dr Sibel Ulusan 5150 greft  (Okunma sayısı 12751 defa)

hahama

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Dr Sibel Ulusan 5150 greft
« Yanıtla #45 : 26 Haziran 2019, 09:56:15 »
Merhaba arkadaşlar 10. Aydayım. Saçlar ıslaklık nedeniyle böyle görünüyor. Yapısı ince telli
Soran arkadaşım için söyleyim ekim sonrası sıkıntım olmadı. 

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #46 : 26 Haziran 2019, 11:13:41 »
Açıklık fazla hocam zaten istenilen sıklık 2 ekimle yakalanır genelde bu açıklıklara önemli olan senin mutlu olman ıslak olunca tabi daha seyrek görünür malesef kuruda paylaşırsın müsait zamanda
Global Moderator

YunuSedaT

• Hero Member
« Yanıtla #47 : 26 Haziran 2019, 11:48:26 »
Açıklığa saçın inceliğine göre Ekim sorunsuz ve güzel olmuş görünüyor

hahama

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #48 : 26 Haziran 2019, 19:12:48 »
teşekkürler  ben de aynı şekilde düşünüyorum gayet memnunum 

tsimonoce

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #49 : 27 Haziran 2019, 11:06:39 »
Sen memnunsan bize bisi demek düsmez ama dolgunluk acisindan 2. ekime belki gerek olabilir....
Önden de bir foto alabilirmiyiz?
« Son Düzenleme: 27 Haziran 2019, 11:58:59 Gönderen: tsimonoce »

kaktüssevenadam

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #50 : 27 Haziran 2019, 11:21:01 »
Siz memnun musunuz hocam?Bana başarısız bir ekim gibi geldi.. Sanırım ön bölgede bazı yerlerde negroz mu olmuştu oralarda saç çıkışı olmamış hiç.
ekim yapılmadan önce ki fotolara baktınız mı ? ya da şok geçirdikten sonra ki fotolara ? nasıl başarısız olabilir diyorsunuz daha süreç devam ediyor ? bu kadar açıklık olmasına rağmen ?

benimalnımgeniş

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #51 : 27 Haziran 2019, 11:26:58 »
Baktım dostum, detaylı inceledim merak etme. Forumu 4 senedir takip eden, 2 ekim yaptırmış ve ekimlerimi de burda paylaşmış biri olarak bizde anlarız biraz bu işlerden  ;)

kaktüssevenadam

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #52 : 27 Haziran 2019, 11:44:02 »
Baktım dostum, detaylı inceledim merak etme. Forumu 4 senedir takip eden, 2 ekim yaptırmış ve ekimlerimi de burda paylaşmış biri olarak bizde anlarız biraz bu işlerden  ;)
forumu 4 senedir takip etmen üstüne ütlük 2 kere ekim yaptırmış olmanla anlayıp anlamaman ne alaka ? ekimi daha 10.ayda bu kadar açıklığa ragmen sürecide devam ediyor +40 yaşında takiviye de kullanmıyor ve başarısız diyorsun.ne bekliyorsun yani çok sıkı bir ekim mi ?

benimalnımgeniş

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #53 : 27 Haziran 2019, 12:01:12 »
forumu 4 senedir takip etmen üstüne ütlük 2 kere ekim yaptırmış olmanla anlayıp anlamaman ne alaka ? ekimi daha 10.ayda bu kadar açıklığa ragmen sürecide devam ediyor +40 yaşında takiviye de kullanmıyor ve başarısız diyorsun.ne bekliyorsun yani çok sıkı bir ekim mi ?

Ne alaka kısmına "tecrübe" diyorum kardeş. 10. ayda ekimin yüzde 90 lık kısmı bitmiştir, süreç devam ediyor demen komik olur. Ben bir şey beklediğimden değil ekilenlerin çok çıkmadığını düşünüyorum. Ve evet benim için "başarısız" bir ekim.

Bu arada Sibel hocanın ekimlerini de son zamanlarda baya beğenenlerden biriyim, ama bu ekimini beğenmedim.

hahama

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #54 : 27 Haziran 2019, 14:24:29 »
Merhaba arkadaşlar. Tartışmanıza gerek yok. Benim saç tellerim ince yapılı. Çıkışlar geç başladı. Takviye falan almadım. Bencede sorun yok.
Halimden memnunum. Bu arada çıkmayan saçım olmadı.
Bu da önden fotom

kaktüssevenadam

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #55 : 27 Haziran 2019, 14:32:34 »

Ne alaka kısmına "tecrübe" diyorum kardeş. 10. ayda ekimin yüzde 90 lık kısmı bitmiştir, süreç devam ediyor demen komik olur. Ben bir şey beklediğimden değil ekilenlerin çok çıkmadığını düşünüyorum. Ve evet benim için "başarısız" bir ekim.

Bu arada Sibel hocanın ekimlerini de son zamanlarda baya beğenenlerden biriyim, ama bu ekimini beğenmedim.
tecrübelerinle mutlu ol kardeş sen :) yüzde 90lık kısmı biten bu ekim için böyle düşünmende hakkaten çok komik.sürecin devam eden yüzde 10luk kısmıda çıksarsa düşüncen değişir belki :)

kaktüssevenadam

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #56 : 27 Haziran 2019, 14:34:29 »
Merhaba arkadaşlar. Tartışmanıza gerek yok. Benim saç tellerim ince yapılı. Çıkışlar geç başladı. Takviye falan almadım. Bencede sorun yok.
Bu da önden fotom
Yok hocam gayet iyi olmuş bence.tartışmıyoruz arkadaşın kendi düşünceleri.bazı etken olan şeyler var hiç onları göz önünde bulundurmuyorlar.onun için bu şekilde düşünüyor olabilirler.gayet iyi.hayırlı olsun

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #57 : 27 Haziran 2019, 14:36:16 »
Şimdi kuru halde çok daha güzel durmuş bir sıklaştırma daha yaparsan çok iyi olur bence sen ne düşünüyorsun? Ekim düşünüyormusun?
Global Moderator

ibocoskun

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #58 : 27 Haziran 2019, 22:15:55 »
Bu da önden fotom

Paylaşım için çok teşekkür ederim.Ben çok beğendim saçınızı.İyi günlerde tarayın.2. ekim ve sıklaştırmadan bahseden arkadaşlarımız olmuş.Şahsi fikrim buna hiç gerek olmadığı yönünde.Olgun erkeklere sık saçın yakışmadığını ve sırıttığını düşünüyorum.Şu anki saçıızda sırıtan hiç bir şey göremedim.

Son olarak -size de zahmet olacak- ense resminizi koymanız mümkün müdür.Malum sizler sayesinde bizler saç ekimi kararlarımızı veriyoruz.

gurbetCİİ

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #59 : 28 Haziran 2019, 00:39:26 »
Kuru hali daha güzel ıslak haline göre ıslak saç yanıltıcı oluyor.

Facebook Twitter Instagram