Gönderen Konu: 10-11-13 Temmuz 2018 5050 greft Hakan Doğanay’a yaptırılan saç ekimi  (Okunma sayısı 12313 defa)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
gelişmeler bu karşılaştırma fotografı ile gayet net görünüyor güzel olmuş bu karşılaştırmalar  orta ve tepe bölgesi malum en zor bölgeler ama kapatıcılık da baya fark etmiş maşallah diyelim ilerleyen aşamalarda çok daha güzel gelişir artık

atkonr

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
gelişmeler bu karşılaştırma fotografı ile gayet net görünüyor güzel olmuş bu karşılaştırmalar  orta ve tepe bölgesi malum en zor bölgeler ama kapatıcılık da baya fark etmiş maşallah diyelim ilerleyen aşamalarda çok daha güzel gelişir artık
İnşallah Hintell. Bakalım görelim zaman ne giterecek.

atkonr

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Arkadaşlar merhaba. 185. Gün flashlı fotolardır. Ben süreçten memnunum şuan. Topikten kurtardı beni. Önler gayet tatmin edici, orta ve arkalarda da çıkış bekliyorum. Herkese selamlar saygılar.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Dotograflar çok net süreç erken olmasına rağmem gelişme çok güzel maşallah diyelim mutlu olmana sevindim kardeşim inşallah saşların zamanla çok çok daha güzel olucak.
Global Moderator

atkonr

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Dotograflar çok net süreç erken olmasına rağmem gelişme çok güzel maşallah diyelim mutlu olmana sevindim kardeşim inşallah saşların zamanla çok çok daha güzel olucak.
İnşallah Hintell. Bakalım zamanla daha da gelişecektir. Teşekkür ederim yorumun için.

boykarus

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Evet hayet güzel olmuş. 8. - 9. Aylarda daha güzel hal alacaktır. Hakan Beyin son zamanlardaki en tatmin edici ekimlerinden.

atkonr

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Evet hayet güzel olmuş. 8. - 9. Aylarda daha güzel hal alacaktır. Hakan Beyin son zamanlardaki en tatmin edici ekimlerinden.
Teşekkür ederim yorumun için. Sonuç şuan için tatmin edici bence de.

gurbetCİİ

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
maşallah çoşmuş saçlar çok güzel olmuş devamını paylaşmayı ihmal etme hocam Hakan hocanın ekım stılını planlamasını çok beğeniyorum

robie_fowliver

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hocam öncelikle fotoğraflar için teşekkürler gayet net ve tepeden olmuş. Ama ekim için 5000 greftin hakkının henüz verildiğini düşünmüyorum. Ön kısımda zaten geçmiş ekimden hatırı sayılır bir greft yogunlugunuz vardı şimdi de çıkışlar olmuş. Ama lokal boşluklar kapanmalı bence özellikle midpoint kısımları. Ha süreç tabi ki daha işleyecek bu ekimin değerlendirmesini 8. Ayda net yapabiliriz bence.

ömercemal

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
İlk ekümine bakarsak gerçekten 8.ay olarak süreç tamamlanınca senin istediğin gibi bir saç olucaktır şimdiden yeni saçlar hayırlıolsun

atkonr

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Hocam öncelikle fotoğraflar için teşekkürler gayet net ve tepeden olmuş. Ama ekim için 5000 greftin hakkının henüz verildiğini düşünmüyorum. Ön kısımda zaten geçmiş ekimden hatırı sayılır bir greft yogunlugunuz vardı şimdi de çıkışlar olmuş. Ama lokal boşluklar kapanmalı bence özellikle midpoint kısımları. Ha süreç tabi ki daha işleyecek bu ekimin değerlendirmesini 8. Ayda net yapabiliriz bence.
Evet ben de katılıyorum yorumuna. Daha çıkışların süreceğini düşünüyorum. Orta ve tepe bölgelerinin gelişmesini bekliyorum. Yorumun için teşekkür ederim.

atkonr

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
İlk ekümine bakarsak gerçekten 8.ay olarak süreç tamamlanınca senin istediğin gibi bir saç olucaktır şimdiden yeni saçlar hayırlıolsun
Çok teşekkür ederim temennilerin için, umuyorum iyi sonuçlanacak bu süreç.

atkonr

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
maşallah çoşmuş saçlar çok güzel olmuş devamını paylaşmayı ihmal etme hocam Hakan hocanın ekım stılını planlamasını çok beğeniyorum
Çok teşekkürler. Payaşacağım sürecin tamamını. Mümkün mertebe her ay fotoğraf atmaya gayret ediyorum. Yorumun için teşekkür ederim.

atkonr

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Arkadaşlar merhaba. 213. gün. Flashlı ve bir adet(sonuncu) flaşsız fotoları yüklüyorum. Önlerden memnunum ama hala orta ve vertex te gelişme bekliyorum.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Daha gelişir saçlar şuan süreçte harika olmuş maşallah diyelim güzel örnek bir ekim oldu
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram