Gönderen Konu: 7-8 Eylül 2018 / Hakan Doğanay Ekibi / Saç 2100 - Sakal 1100 greft  (Okunma sayısı 59997 defa)

kılıkırkyaran

• Full Member
Çok başarılı bir ekim geçirmişsin ama saçı tarama şeklin hatalı gibi geldi bana .ortadaki saçı geriye doğru alıştırırsan bence çok daha güzel olur.

Roninn3

• Hero Member
gerçekten müthiş sonuç tebrik ederim kardeşim verteks biraz açık gibi orası içinde bir planın varmı?

byburkay

• byburkay
  • Hero Member
3300 greftle alınacak maksimum verim bence bu Burkay. Ben çok beğendim ekimini ve saçları biraz yana tararsan seyrek olan yerler kapanır diye düşünüyorum. :)
Ya biraz daha hacim almasını bekliyorum açıkçası birde doğru tarama şeklini bulamadım farkındayım yana tarayincada güzel olmuyor pek vertexteki boşluk yandan belli oluyor o zaman 😅 deneme yanılma ile uğraşıyorum bakalım aslında saçı sabitlemek için birşey kullanmıyorum şimdilik saçım sabahki hafif nemli olan durumla öğleden sonra kıvırcık olan durum arasında çok yoğunluk farkı var kıvırcık olunca daha seyrek gibi duruyor 😃

hayırlı olsun daha saçlar form alıp kalınlaşcak vs dahada iyi görüncek bence
İnşallah bi sekiz dokuzuncu aylarda hacim almasini bekliyorum bende teşekkür ederim...

Vay burkay çok harika saçlar senin ilk ekimde çektiğin sıkıntıların ardından şimdi böyle görmek beni çok mutlu ediyor çok güzel kardeşim.
Çok teşekkür ederim abi , Allah razı olsun , çok şükür bu sonuç beni mutlu ediyor...

Çok başarılı bir ekim geçirmişsin ama saçı tarama şeklin hatalı gibi geldi bana .ortadaki saçı geriye doğru alıştırırsan bence çok daha güzel olur.
Teşekkür ederim doğru tarama şeklini bulamadım bunun farkındayım ama söylediğin şekilde tarayincada vertex komple yuvarlak şekilde çukur oluyor ve daha açık görünüyor böyle olunca çizgi şeklinde boşluk var ... Doğru tarama hilesi için biraz daha hacim almasi gerek gibi duruyor.. 😅

gerçekten müthiş sonuç tebrik ederim kardeşim verteks biraz açık gibi orası içinde bir planın varmı?
Teşekkür ederim aslında kullanılabilecek donör kalmadı gibi saçtan belki bi 500-700 çıkar gibi onuda belki yan şakak çizgilerine kullanmak isteyebilirim...
Sakal kaliyor yine oradan da 700 falan ciksa oda genel bir sıklaştırma düşünürüm gibi vertex için belki pigmentasyon olabilir yada donöre bağlı işte kullanılabilirse neden olmasın..

Hakan hocanın asistanina WhatsApptan ayni resimlari attim, daha erken dedi bir yıl sonunh bekleyip oyle karar verelim dediler ... Bakalim...
Olmadi belk son çare vücut kili var ama onuda hiç kullanmak istemiyor gibiyim... 😂😅😃

sırma saç

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Çok güzel maşallah.

kılıkırkyaran

• Full Member
Keşke vücut kılı olsa bende acaip var onlardan  ;D
Neyse kardeşim sonuçta kafanın tepesini kimse görmüyor saçların hakikatende harika olmuş daha fazlasına gerek yok bence.

Drarda

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
süper olmuş nazar değmesin :)

byburkay

• byburkay
  • Hero Member
Selamlar , forumda epeydir takilamiyorum
Şimdi cafede otururken çektim ön çizgi çok güzel göründü o yüzden paylaşmak istedim.

231. Gün olmuş bugün 😊

Forumu unutttun demeyin , unutmadım walla a işte vakit bulamadım bir türlü.
Sizce nasıl görünüyor..

Birde donörde  sanki dökülme var gibi hissediyorum onu çözemedim ,mevsimsel diye düşünüyorum

emretasdemir

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Çok güzel kardeşim güle güle kullan.O dökülme bende de oluyor bu aralar banada mevsimsel gibi geldi hem donor hemde üstteki saçlar dökülüyor ekimden önce dökülme yoktu yani bu kadar ani değildi inşallah kısa sürelidir.

byburkay

• byburkay
  • Hero Member
Çok güzel kardeşim güle güle kullan.O dökülme bende de oluyor bu aralar banada mevsimsel gibi geldi hem donor hemde üstteki saçlar dökülüyor ekimden önce dökülme yoktu yani bu kadar ani değildi inşallah kısa sürelidir.

İnşallah , ben donörden olduğu şöyle anlıyorum ;

Saçlar kısa kısa yani ekim saçı değil o kesin 😊
Dönorden neden dökülür anlamadim .
İnsallah düzelir bakalim onun haricinde ekimden memnunum ,

emretasdemir

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Benim ekim saçları da zayıf olanlar dökülüyor ama onlar bidaha çıkar güçlü şekilde ama tepeden dökülenler korkutuyor biraz

byburkay

• byburkay
  • Hero Member
261. Gün

Işığa göre çok fark ediyor yazı sevmedim sırf bu yüzden 😅
Orta ve vertexe yakin kısım dışarda güneşli havada bildiğin açık gibi 😊
Bir ekim daha dusunmeye başladım bu yuzden yada pigmentasyon da olabilir bakalım daha karar veremedim.

Bayramdan sonra 3 numara yapmak zorunda kalacağım malesef umarim kel gibi olmam şimdi saç uzun olduğu için örtmüyordur inşallah ,
Birde baya bir kisalttim saçı ilk defa  çoktandır sac tıraşı olmamıştım adam gibi

byburkay

• byburkay
  • Hero Member
Devam resimleri

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Maşallah burkay çok güzel olmuş  ön ve orta tepe malum zor bölge bir sıklaştırma daha ister.
Global Moderator

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ooo bitmiş senin iş, tepe de boş kalsın yav çok şaapma :)) Şaka bir yana düşünüyor musun tepe için?

Facebook Twitter Instagram