Gönderen Konu: 7-8 Eylül 2018 / Hakan Doğanay Ekibi / Saç 2100 - Sakal 1100 greft  (Okunma sayısı 60016 defa)

BJKKARA

• Hero Member
Efsane olmuş kısa zaman da ilk fotografınıza göre maşallah

melanin

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Çok güzel olmuş çok beğendim güle güle tara farisi basimiza :)

byburkay

• byburkay
  • Hero Member
166. Gün

İlerleme durumundan ben memnunum , ters açılarda çok iyi duruyor 😅
Ön çizgiden bakınca hiç bir sorun yok , gün ışığında sanirim açıklık belli oluyor
Olabildiğince gerçekçi resimler cekmeye çalıştım.
Şaç biraz nemli tam kuru degil onunda bilgisini vereyim o yüzden birqz farklı gözükebilir ilk mesajimdaki resimlerden ilki direk cam önünde çekildi diğerlerine ise cam yandaydı

Resimlere bakınca iyi görünüyor gibi ama bilemiyorum
Bir sonraki mesajimda devam resimleri var

byburkay

• byburkay
  • Hero Member
166. Gün devam resimleri

İlk resimde portre modunda çekildi direk saçıma odaklanmış o yüzden biraz koyu çıkmış olabilir.

Diger resimlerde ise üç tarafında cam var t ortada durup çektim.

Ama bilemiyorum insallah biraz daha gelişim devam eder

Abc

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hocam maşaallah daha ne olsun :)))
  • Ekim Tarihi: 15-16.11.2021
  • Ekim Merkezi ismi Esma-Serkan Tetik
  • Greft Miktarı 3008
  • Yaşınız 36

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Yine şovunu yapmışsın Burkay. :) Yalnız saçların o eski doğal olmayan görüntüsü de gitti, ilk sayfalara bakıyorum da, çıkanlar kötü görünüyormuş.

byburkay

• byburkay
  • Hero Member
Hocam maşaallah daha ne olsun :)))

Teşekkür ederim, gerçekten resimlerdeki gibi mi emin olamıyorum ya şaşkında olabilirim ilk ekime bakınca o yüzden düşünüyorum

byburkay

• byburkay
  • Hero Member
Yine şovunu yapmışsın Burkay. :) Yalnız saçların o eski doğal olmayan görüntüsü de gitti, ilk sayfalara bakıyorum da, çıkanlar kötü görünüyormuş.
😀 Şov mu şov ne arar forumda 😅
Şuanda ön çizgiden hiç promblem yok olabildiğince orjinal gerçekten .
Oda kalem etkisinden sanırım.
İnşallah bir tık daha gelişir

ortega

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Dosttum gayet güzel görünüyor,ilk ekiminden cikanlarla beraber ahd klinikte ekltirdikklerin muhteşem.bir uyum icin de,😊 zaten önlere daha fazla ekilmisti diye hatırlıyorum ve önler tutmuş..arkadaki görüntüde de iyileşme var demekki arkaya ekilenlerde çıkıyor. Bence 3.ekime ihtiyacın yok 😊2.ekimden istediğini almissin bence..... 300.günu dusun😊

byburkay

• byburkay
  • Hero Member
Dosttum gayet güzel görünüyor,ilk ekiminden cikanlarla beraber ahd klinikte ekltirdikklerin muhteşem.bir uyum icin de,😊 zaten önlere daha fazla ekilmisti diye hatırlıyorum ve önler tutmuş..arkadaki görüntüde de iyileşme var demekki arkaya ekilenlerde çıkıyor. Bence 3.ekime ihtiyacın yok 😊2.ekimden istediğini almissin bence..... 300.günu dusun😊

Teşekkür ederim ortega 3.ye donör kalmadı sanirim artik ama aklımdan geçiyor vertex için 😅 olmadi vücut + sakal kombini olacak
Ama 300. Günü göremeden mecburen haziranda 270 li günlerde 3 numarayı görecek saçlar ☹️

Gerçekten iyi gidiyor ya onlerde evet yoğunluktaydi ama orta arkaya dogru olan bölümde sakal yogunlukta sakallar az fireli olursa daya iyi kapatıcılık saglar sanırım zaten uzun tutacağım saçi 😁 tahminimce örter

melanin

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
zaten ekim bu daha fazlasıda olmaz önler çok sık duruyor bence ekimde ön çizgi sıklığı çok önemli

byburkay

• byburkay
  • Hero Member
zaten ekim bu daha fazlasıda olmaz önler çok sık duruyor bence ekimde ön çizgi sıklığı çok önemli
Ön çizgi bence doğal duruyor ama bilmiyorum fark yorumlarda önemli , sizce nasıl duruyor .
Daha fazla olmaz demiyelim ya 😅 bir umut belki dahada kalınlaşır biraz örter orta bölümüde 😀 Yeni çıkış olur mu bilmiyorum ama bence bir tık daha kalınlaşma ihtimali var diye düşünüyorum.
Teşekkür ederim.

melanin

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ön çizgi bence doğal duruyor ama bilmiyorum fark yorumlarda önemli , sizce nasıl duruyor .
Daha fazla olmaz demiyelim ya 😅 bir umut belki dahada kalınlaşır biraz örter orta bölümüde 😀 Yeni çıkış olur mu bilmiyorum ama bence bir tık daha kalınlaşma ihtimali var diye düşünüyorum.
Teşekkür ederim. kesinlikle kalınlaşcak dahada oturcak çıkışda olur ama ben şu halini çok beğendim çok doğal ve yoğun duruyor maşallah

byata

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
gidişat çok güzel, gelişmeler çok iyi. darısı başımıza takipteyim. :)

Facebook Twitter Instagram