Gönderen Konu: 7-8 Eylül 2018 / Hakan Doğanay Ekibi / Saç 2100 - Sakal 1100 greft  (Okunma sayısı 60038 defa)

Canimo

• Sr. Member
byburkay çok şanslısınız, ekimle alınabilecek en güzel sonucu almışsınız tebrikler

byburkay

• byburkay
  • Hero Member
Byburkay saç ektirmiş birisin daha önce olumsuzda olsa forumuda takip eden birisin 147 günün de saç ekimi süreçlerinde ne anlama geldiğini iyi bilirsin henüz fırtına öncesi sessizlik :) mutlu oldum kardeşim seni böyle gördüğüm için.  Ayrıca fotograflar da çok net çok doğru yön gösterici paylaşımların için teşekürler.
Çok Teşekkür ederim inşallah sonuç çok daha iyi olacak.Senin destegin ve ilgin benim için önemli, iyi ki forum var ve sizlerle tanışmışım😊 önceki olumsuz durumda en iyi yönlendirmeyi forum sayesinde buldum.
Fotoğrafları bu sefer kendim çektim 😅 öncesinde hep kuzenim çekiyordu.

Ben Burkay'ın şu haline kavuşsam, bana yeter. :) Fazlasında gözüm yok.
Sonnyto insallah senin sonucun çok daha iyi olur, ve bu arada dermaroller kullan bence çok iyi ise yariyor. Senin çıkışlarda bariz belli oluyor bakalim takipteyim 😜😊

Kısa zamanda süper bir görüntü maşallah
Teşekkür ederim

Çok güzel görünüyor...rahatsız edici kellik görüntüsünden kurtulmuşsun...bundan sonrasi çok daha guzell olacak..senin maceran ,daha önceki ekimlerinde olumsuz sonuçlanmış ekimler için örnek teşkil edebilir..ilk ekiminde yasadigin facianın yaralarını sarmışsın hayırlı olsun😊
Çok teşekkürler ortega, ön çizgiden hiç bir sorunum kalmadı, açıklık yok denecek kadar az artık , aslında resimlerde görünen açıklık göz ile o kadar fark edilmiyor gibi yani ozellikle dikkat etmek gerek bakalim insallah sonuçlaninca çok daha iyi olur. Bu ekim şimdiden böyleyken önceki ekimin nasil fiyasko olduğunu daha iyi anlıyorum. Doğru yer gerçekten çok önemli

byburkay çok şanslısınız, ekimle alınabilecek en güzel sonucu almışsınız tebrikler
Teşekkür ederim ancak ekimle alinilan çok efsane sonuçlar var forumda  biraz göz gezdiri n , benim ki simdilik iyi gidiyor bakalim 7-8. Aylarda çok daha anlaşılabilir olacaktır.

baytar17

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
güle güle tarayın bende sizinki kadar kötü olmasada br mağduriyetten sonra hakan hoca ve ekibini buldum inşallah sonuçlarımız güzel olur

duman134

• Sr. Member
yaklaşık 150 günde hayatın değişmiş harika bir görüntü olmuş doğru seçim yapmak çok önemli

byburkay

• byburkay
  • Hero Member
güle güle tarayın bende sizinki kadar kötü olmasada br mağduriyetten sonra hakan hoca ve ekibini buldum inşallah sonuçlarımız güzel olur
Teşekkür ederim, İnşallah.

yaklaşık 150 günde hayatın değişmiş harika bir görüntü olmuş doğru seçim yapmak çok önemli
Doğru seçim yapmayarak ikinci ekimi yaptırmak zorunda kaldım. Gerçekten çok önemli tecrübe ve empati 😊
Şükür ki iyi ilerliyor bu ekimimde 😁😅😊
Teşekkür ederim

byburkay

• byburkay
  • Hero Member
158. Gün

Resimleri sürekli çekiyorum , sanırım baya bı farklılık var o yüzden yeniden paylaşmak istedim.

aksamci

• Hero Member
  • Kel degilim , anlim acik
offffffffffff hay masallah , kardesim cok mutlu oldum gercekten cok güzel, henüz  5 ay olmus ama fark ortada.

ortega

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Gayet hoş görünüyor ..1 yılın sonuna doğru dahada güzel görünür diye düşünüyorum..sadece.biraz saçını kisaltirsan daha iyi görebiliriz gelisimi .sac lar herhalde hafif kıvırcık ,kesersen belki deri için de daha iyi olabilir😊

byburkay

• byburkay
  • Hero Member
offffffffffff hay masallah , kardesim cok mutlu oldum gercekten cok güzel, henüz  5 ay olmus ama fark ortada.
Çooook teşekkür ederim abi , çok iyi gidiyor sanırım 😅😜

Gayet hoş görünüyor ..1 yılın sonuna doğru dahada güzel görünür diye düşünüyorum..sadece.biraz saçını kisaltirsan daha iyi görebiliriz gelisimi .sac lar herhalde hafif kıvırcık ,kesersen belki deri için de daha iyi olabilir😊
Ortega valla saçı uzatmak için iki yıldır uğraşıyorum daha doğrusu saçın olması için 😅 kısaltmak pek içimden gelmiyor , daha fazla kıvırcık olsa keşke önceden yani lisedeyken diyeyim kıvır kıvırdı. 😜
Bir atak daha gelirse İnşallah o zaman çok daha memnun olacağım bakalım

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Maşallah diyelim :) nazardan korkuyorsun sen gayet güzel kardeşim
Global Moderator

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ooo hacı abi naptın sen ya? Kıskanıyoz he. :)

byburkay

• byburkay
  • Hero Member
Maşallah diyelim :) nazardan korkuyorsun sen gayet güzel kardeşim
Çok Teşekkür ederim 😅
Ciddi ciddi nazardan korkmaya başladım gerçekten , inşallah güzel sonuçlanır bakalım

Ooo hacı abi naptın sen ya? Kıskanıyoz he. :)
😅😅 Sonnyto
İnşallah çok daha iyisini sende görürüz 😊

Angmar

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Çok sevindim senin adına. Maşallah...

benimalnımgeniş

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Maşallah dostum hayırlı olsun  :)

Facebook Twitter Instagram