Gönderen Konu: 7-8 Eylül 2018 / Hakan Doğanay Ekibi / Saç 2100 - Sakal 1100 greft  (Okunma sayısı 60045 defa)

byburkay

• byburkay
  • Hero Member
Ekimin olumlu yönde ilerliyor yalnız ikinci ekimin zamanlamasını 10.5 ayken planlamışsın bence 14 ve 15. ayları bekleseydin ekim yapılacak yerler daha iyi tespit edilebilirdi çünkü ilk ekimine baktığımız zaman hiç çıkış olmamış değil! çıkmış belki ağır ağır  ilerliyor da olabilirdi bu teknikten de kaynaklanabilir bu işi çok iyi yapan yerler bile 12 ay bekleme standardını koyuyorlar.iki ekim arasını kısa tutuğun için çıkan bazı saçların bu ekimden mi yoksa önceki ekimden mi geldiğini tam bilemeyebilirsin! inşallah istediğin sonucu alırsın.
Önceki ekimi mi inceledin mi ? Bilmiyorum ancak 6044 greft ekim yapılmıştı ve çıkış oranı belliydi,
12 ay beklemem sadece hacim almasini sağlardı 7.aydan sonra çıkış olan tek bir ekim bile yok denilebilir.
İki ekim arasındaki farkı en iyi ben anlayabilirim , buradan bu aylarda aldığım sonucu onceki ekimden alamadım. 332 gün sonra yeni ekimk yaptırdım yani evet 10 Ay 27 gün sonra. O psikolijiyi yaşayan birisi olmadığın belli neyse teşekkür ederim yorumun için ama önceki ekim tam bir fiyasko neresinden degerlendirirsem degerlendireyim greft sayısı göz önüne alınınca ve çıkış oranına bakılınca sonucu degerlendirebiliriz sanırım.
Hangi saç hangi ekimden o psikolojiyi yaşayan birisi gayet iyi ayirt edebiliyor. İlk ekimle bu kıyaslanamaz 😅 teşekkür ederim.

Biraz sert çıkışmış olabilirim kusura bakma ama önceki lanet merkezle psikolijik olarak sorun yaşadım ve bencil ve ben merkezci oldukları için uzun uğraşlar sonucu kabul ettirebildim halen daha onlar ne kadar çıkış greft çıktığını anlayamıyorlar düşün yani o kadar bilgisizler nereden buldum onları halen kızıyorum kendime

Burkay senin saç, Hakan Doğanay'ın gördüğüm son ekimleri arasında, en iyi olanı galiba.
Sonnyto sanırım evet iyi gidiyor teşekkür ederim. Sadece ben değilim sanırım ya bir kaç kişi daha var.
O sorunlu olan ekimlerde hep yakın tarihlerde yapılmış bence o zaman bir sorun vardi ya kalemlerde yada farklı bir şeydi bilmiyorum inşallah sonuçta guzel olur 😊
Senden de resim bekliyoruz, nasıl gidiyor

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Fark biraz daha belirginleşsin diye bekliyorum. 8-10 güne atarım heralde.

gurbetCİİ

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Burkay baskan saçlar süper görünüyor  similasyon ne zaman yaptırıcaksın ?

byburkay

• byburkay
  • Hero Member
Burkay baskan saçlar süper görünüyor  similasyon ne zaman yaptırıcaksın ?

Teşekkür ederim ,
Similasyon için daha tam karar vermedim bakalim belki bir ekim daha yaptırmayı düşünebilirim sonrasında olabilir yada düzgün kişiyi bulmakta lazım similasyon için ortolama bir yil sonra diyebilirim sanırım

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Teşekkür ederim ,
Similasyon için daha tam karar vermedim bakalim belki bir ekim daha yaptırmayı düşünebilirim sonrasında olabilir yada düzgün kişiyi bulmakta lazım similasyon için ortolama bir yil sonra diyebilirim sanırım
Sen müsait olunca bi donörü koyar mısın Burkay?

aksamci

• Hero Member
  • Kel degilim , anlim acik
kardesim masallah sürec güzel ilerliyor.

nekrozlu yerde durum nasil ? tüy seklinde demistin baska cikislar varmi tüy olanlar kalinlastimi .

cok hizlisin valla yok 3 ekim . pigmentasyon :)

Hasann06

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bayağı iyi gelişme olmuş güzel bir sonuç olacak gibi duruyor.

byburkay

• byburkay
  • Hero Member
« Son Düzenleme: 18 Ocak 2019, 11:21:06 Gönderen: byburkay »

Drarda

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Saç ekimi sürecin bencede çok güzel gidiyor burkay

byburkay

• byburkay
  • Hero Member
Sen müsait olunca bi donörü koyar mısın Burkay?
Sonnyto , Akşama doğru eklerim. Şimdi araç kullanıyorum :)

kardesim masallah sürec güzel ilerliyor.

nekrozlu yerde durum nasil ? tüy seklinde demistin baska cikislar varmi tüy olanlar kalinlastimi .

cok hizlisin valla yok 3 ekim . pigmentasyon :)
Teşekkür ederim abi , :) daha tüy şeklinde ya , sabah tarıyayım dedim ama acayip seyrek gözüktü gözüme ,hatta resim atacaktım vazgeçtim , böyle dağınık öne doğru tarayıp bırakınca daha güzel gözüküyor. bir tek ön çizgi kalın gerisi ince tüy sanırım.
Pigmentasyonu ciddi ciddi düşünmeye başladım abi. :) 3.Ekimi de düşünüyorum bakalım hangisine öncelik vericem anlamadım.

Bayağı iyi gelişme olmuş güzel bir sonuç olacak gibi duruyor.
İnşallah , teşekkür ederim Hasan.

Saç ekimi sürecin bencede çok güzel gidiyor burkay
Teşekkür ederim drarda  :)

Parabellum

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bende cok merak ediyorum nekroz olan bölgede cıkışlar nasıl olacak.Birde pigmentasyon biraz arastirdidığima göre ilerleyen yıllarda renk değisimi yapıyormuş yeşilimsi oluyomuş renk ve bölge bölge bazı yerler koyu bazı yerler açık reng olabiliyormuş tabiki kaliteli boya işcilik önemli ama şans işi kaliteli diye gidiyorsun fos cikiyor güven vermiyor   

Drarda

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bende cok merak ediyorum nekroz olan bölgede cıkışlar nasıl olacak.Birde pigmentasyon biraz arastirdidığima göre ilerleyen yıllarda renk değisimi yapıyormuş yeşilimsi oluyomuş renk ve bölge bölge bazı yerler koyu bazı yerler açık reng olabiliyormuş tabiki kaliteli boya işcilik önemli ama şans işi kaliteli diye gidiyorsun fos cikiyor güven vermiyor

Sanırım boya kalitesi ile alakalı bir durum olsa gerek bu durum. Banada çok mantıklı gelmeye başladı ama iyice araştırıp görmek gerekir

Parabellum

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hayırlısı örnekler coğalırsa formda iyi olur

sasa4

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
hocam merhaba,
minoxil kullanmaya kaçıncı ayda başladınız?

byburkay

• byburkay
  • Hero Member
Pigmentasyonu ciddi ciddi düşünmeye başladım, neden derseniz , Saç şimdi güzel eyvallah çıkılarda güzel gidiyor. Nasıl anlatayım saçı normal şekilde dağınık bırakırsam yani öne doğru tararsam çok iyi görünüyor ama kabartmaya kalksam seyrekleşiyor oda şuanki aydan kaynaklı bir durum diye düşünüyorum saç tarama şeklini öğrenmem lazım. Pigmentasyon olunca vertexde de bir sorunum kalmacak gibi hissediyorum.Dönorde alım yapılacak saç kalmadı sanırım o yüzden tek çare ((vücüt kılı + sakal +)daha düşünüyorum yeni ekimi) pigmentasyon olacak.

Pigmentasyon da ise 3 seçenek var galiba
Bir HFS
İki Fatih Serdaroğlu
Üçç Ayhan özhan

kime güveneceğimi hemen karar veremedim bakalım zaman gösterecek keşke benden önce yaptıran birisi olsa.

hocam merhaba,
minoxil kullanmaya kaçıncı ayda başladınız?

Minoxile 1. ayda(30.Gün) başladım 50. günden itibaren dermaroller ile kullanmaya başladım bakalım.

Facebook Twitter Instagram