Gönderen Konu: 7-8 Eylül 2018 / Hakan Doğanay Ekibi / Saç 2100 - Sakal 1100 greft  (Okunma sayısı 60047 defa)

Nicblmdm

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Gözün aydın kardeşim gayet iyi bence kurtuluyorsun

byburkay

• byburkay
  • Hero Member
Burkay, cam kenarı olsun , ışıksız ortam olsun ilk ekimine göre bariz derecede fark var. Saçlarını şu haliyle bile uzatsan eminim ilk haline göre memnun olacaksın.
Angmar biliyorum ilk ekimle kıyaslanmayacak kadar iyi gidiyor bence , ama korkuyorum gerçekten ilkinde sorun yaşadığım için yoksa süreçten memnunum, ilk ekimin bıraktığı scarlı alan var bakalım inşallah orada da çıkış olur. Teşekkür ederim.

Gözün aydın kardeşim gayet iyi bence kurtuluyorsun
Teşekkür ederim abi, inşallah.

Roninn3

• Hero Member
Dostum senin saçlar aşırı dalgalı sana tavsiyem bunlara öncelikle bir yön vermen olacak yani jölele falan geriye doğru yapıştır saçları yatmadan önce yaparsın sabaha kadar öyle kalsın yoksa sen şekil falan verdmezsin bu saçlara taramaya kalksan aşırı kabarık durur.benim ilk ekimim böyleydi bu şekilde yaparak yön problemini hallettim zaman içinde ,sanada şiddetle tavsiye ederim.

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Arkadaşın dediği gibi, şu an saçların çok kısa. Biraz uzattığın an farkı daha net görürüz.

byburkay

• byburkay
  • Hero Member
Dostum senin saçlar aşırı dalgalı sana tavsiyem bunlara öncelikle bir yön vermen olacak yani jölele falan geriye doğru yapıştır saçları yatmadan önce yaparsın sabaha kadar öyle kalsın yoksa sen şekil falan verdmezsin bu saçlara taramaya kalksan aşırı kabarık durur.benim ilk ekimim böyleydi bu şekilde yaparak yön problemini hallettim zaman içinde ,sanada şiddetle tavsiye ederim.
Teşekkür ederim Roninn3 . Saçlarım bildiğin kıvırcık 😅 dalgalı falan değildi orijinalde.
Yön verecek kadar uzun değilki saç sadece ön çizgi de saç biraz uzun şimdi yon vermeye kalksam bence seyrek gözükür oldukça. Bakalım deniyecegim ama beğenirsem resim atarım 😊 yoksa 6.aya inşallah

Arkadaşın dediği gibi, şu an saçların çok kısa. Biraz uzattığın an farkı daha net görürüz.
Teşekkürler sonnyto , keşke uzatmak elimde olsa ☺️ bugün şekil verirdim aka sadece ön çizgiye de şekil vermek güzel görünmez bence o yüzden öne doğru tariyorum gün içinde dağılıyor en iyi farklılığı şimdilik öyle anlıyorum 6. Aya inşallah

Roninn3

• Hero Member
Teşekkür ederim Roninn3 . Saçlarım bildiğin kıvırcık 😅 dalgalı falan değildi orijinalde.
Yön verecek kadar uzun değilki saç sadece ön çizgi de saç biraz uzun şimdi yon vermeye kalksam bence seyrek gözükür oldukça. Bakalım deniyecegim ama beğenirsem resim atarım 😊 yoksa 6.aya inşallah
Teşekkürler sonnyto , keşke uzatmak elimde olsa ☺ bugün şekil verirdim aka sadece ön çizgiye de şekil vermek güzel görünmez bence o yüzden öne doğru tariyorum gün içinde dağılıyor en iyi farklılığı şimdilik öyle anlıyorum 6. Aya inşallah

Yön verme olayını ciddiye al kardeşim kıvırcık bile olsa şekli şemali değişir ,bazı berberler saça wax benzeri bir şeyler sürerek elleri ile şekil veriyorlar nasıl yapıyorlar anlamadım verdikleri şekil 1 ay gidiyor en az ,bence seninde böyle bir şeye ihtiyacın var beni dinle sen  :)

byburkay

• byburkay
  • Hero Member
130. Gün biraz fark hissettiğim için yeniden paylaşım yapıyorum.

Flaşlı resimler çok farklı çıkıyor flaşsızlar farklı 😅 hangisini dikkate alacağım anlamadım ama aynada fark var bariz hissediyorum.

Saç halen taranmiyor şekle girmiyor...
Beklemeye devam 😊

Bu arada dermaroller bence çok güzel ise yariyor devamında minoxil kullanıyorum 😜 ama bundan cok korkuyorum bakalım inşallah döngü olayını yaşamam 6. Aya doğru kademeli olarak daha az kullanmaya başlayacağım. Vertexte bile fark ettirdi bence. Bir üçüncü ekimi bile düşündürüyor vertex için.

Hatta donörde bir tık daha alinabilirse sakaklara yani kulak üstlerindeki çizgiyi düzeltme amaçlı yaptırabilirim. Tabi daha zamanı var bakalım bu ekim nasıl sonuçlanacak.

Bu ekime bakıyorum da önceki tam fiyaskoymuş ya fark bariz belirgin var ilk ekimde bu zamanlarda hiçbir şey yoktu.

byburkay

• byburkay
  • Hero Member
Düzeltme amaçlı bahsettiğim çizgiyi aşağıda belirttim , orayada dermaroller kullaniyorum biraz toparladı orasida ama kalıcı bir çözüm bulmak lazim sanırım.

Birde ileride ekim sonucuna göre donor dahil komple pigmentasyon yaptırabilirim flaşlı yani yüksek ışıklı yerlerde donörde açıklıklar var gerçi ben anliyorum onuda 😊 ekim yaptırmamış birisi sanmıyorum anlasın

Hayaller güzel ama inşallah gerçekleşir

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ekim sonrası pigmentasyon banada çok mantıklı gelmeye başladı ama örnek lazım 10 20 tane. Forumda yaptıran arkadaşlarla
Global Moderator

byburkay

• byburkay
  • Hero Member
Ekim sonrası pigmentasyon banada çok mantıklı gelmeye başladı ama örnek lazım 10 20 tane. Forumda yaptıran arkadaşlarla
Baya bir süredir araştırıyorum, bazıları gerçekten belli oluyor ama seyrek saça yapilan alanlarda saç örttüğü için belli etmiyor.
Komple kel kafada parliyor çok belli oluyor.

Doğru kişiyi bulmak lazım onun içinde sanırım dogru boya ve renk olmalı sanırım bende forumun kobaylarindan birisi olacağım
İnşallah forumda bende önce davranan birisi olur 😅

Bu arada anlamadım saç derisinden midir sol taraf daha sık şekilde ve daha hızlı gelişiyor sağ taraf daha yavaş yada saçımı sağa tariyacagımı düşündükleri için sol tarafı daha mı sık yaptilar anlamadim 😊 yada yemek yerken sol taraftan çiğniyorum o yüzden mi daha hızlı dolaşım oluyor anlamadim 😁 ama resimde de fark var sag ve sol tarafta

Roninn3

• Hero Member
130 gün için ilerleme bayağı iyi seviyede 10 gün önce attığın resimlere kıyasla gelişme bariz belli oluyor.
alt şakak olayına gireceksen pek fazla seçeneğin yok galiba ,koray erdoğan ve sibel ulusan bu işi güzel yapıyorlar bunların dışında benim aklıma pek bir seçenek gelmiyor işin açığı.

byburkay

• byburkay
  • Hero Member
130 gün için ilerleme bayağı iyi seviyede 10 gün önce attığın resimlere kıyasla gelişme bariz belli oluyor.
alt şakak olayına gireceksen pek fazla seçeneğin yok galiba ,koray erdoğan ve sibel ulusan bu işi güzel yapıyorlar bunların dışında benim aklıma pek bir seçenek gelmiyor işin açığı.

Teşekkür ederim, aslında ben yine hakan hocanın ekibini düşünüyorum hatta greft sayisi az olacak muhtemelen hakan hocanın kendisinide tercih edebilirim. dhi daha iyi durur gibi tabi donörden alinabilirse yaptırırım yoksa bilmiyorum vücut kılı ile olmaz sanırım 😊

Aslında farkli doktorları da düşünürüm daha araştırmak lazim onun için. Dr. Umar var adam efsane ekimler yapıyor vücut kılı ile 8 dolar olmasa greft onu düşünürdüm gerçekten , tabi simdi fiyati yükselmiştir bence

İnşallah sonuç güzel okirda bir düzeltme değilde istedigimiz için ekimi düşünürüz 😜😅😊

Okan29

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ekimin olumlu yönde ilerliyor yalnız ikinci ekimin zamanlamasını 10.5 ayken planlamışsın bence 14 ve 15. ayları bekleseydin ekim yapılacak yerler daha iyi tespit edilebilirdi çünkü ilk ekimine baktığımız zaman hiç çıkış olmamış değil! çıkmış belki ağır ağır  ilerliyor da olabilirdi bu teknikten de kaynaklanabilir bu işi çok iyi yapan yerler bile 12 ay bekleme standardını koyuyorlar.iki ekim arasını kısa tutuğun için çıkan bazı saçların bu ekimden mi yoksa önceki ekimden mi geldiğini tam bilemeyebilirsin! inşallah istediğin sonucu alırsın.

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Burkay senin saç, Hakan Doğanay'ın gördüğüm son ekimleri arasında, en iyi olanı galiba.

Facebook Twitter Instagram