Gönderen Konu: 7-8 Eylül 2018 / Hakan Doğanay Ekibi / Saç 2100 - Sakal 1100 greft  (Okunma sayısı 60065 defa)

byburkay

• byburkay
  • Hero Member
Ynt: 7-8 Eylül 2018 / Hakan Doğanay Ekibi / Saç 2100 - Sakal 1100 greft
« Yanıtla #211 : 18 Aralık 2018, 15:56:34 »
byburkay kardeş senden 1 hafta önceyim hemen hemen beraber gidiyoruz. Gidişat bence güzel. Bol hiç dökülmeyen bonus saçlarımız olsun hepimizin inşallah.
İnşallah teşekkür edeirm abi. Temennimiz o yönde bakalım asıl çıkışlar başlamadı bence daha :)

Angmar

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #212 : 27 Aralık 2018, 02:51:26 »
Güzel olacak kardeşim inşaellah.
Şaun kaç gün oldu ?

byburkay

• byburkay
  • Hero Member
« Yanıtla #213 : 27 Aralık 2018, 14:14:19 »
Güzel olacak kardeşim inşaellah.
Şaun kaç gün oldu ?

İnşallah , Bugün 110.gün Güzel gidiyor. bakalım 120.gün gibi paylaşacağım yeni resim sanırım :)

aksamci

• Hero Member
  • Kel degilim , anlim acik
« Yanıtla #214 : 27 Aralık 2018, 14:21:12 »
güzel gittigine cok sevindim
120gün resimleri sabirsizlikla bekliyorum :)

byburkay

• byburkay
  • Hero Member
Merhabalar arkadaşlar,

118 buçuk gün bugün 120ye kadar dayanamadım erkenden paylaşım yaomak istedim , guzel gidiyor gibi baya kararmışta sanırım farklı yorumları duymak iyi olacak.

Bir sonraki mesajda flaşsız olan resimler var aynı açılardan çekildi , ancak flaşsız olanlar net degil gibi çözemedim.

byburkay

• byburkay
  • Hero Member
Flaşsız olanlar

Önceki ekimden nekrozlu alanlar beni korkutmaya başladı , ön çizgide başımın sağ tarafı çıkışlar çok cılız tüy şeklinde

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
İlk  çıkışlar zaten tüy şeklinde olur burkay kalınlaşacaktır nekrozlu ve daha önce ekim yapılmış alanlarda scar izi ve beslenme daha farklı olduğu için süreçler yavaş olabiliyor ama senin saçında suan olumsuz bir durumda yok
Global Moderator

byburkay

• byburkay
  • Hero Member
İlk  çıkışlar zaten tüy şeklinde olur burkay kalınlaşacaktır nekrozlu ve daha önce ekim yapılmış alanlarda scar izi ve beslenme daha farklı olduğu için süreçler yavaş olabiliyor ama senin saçında suan olumsuz bir durumda yok

Teşekkür ederim, ancak korkuyorum hintell bu ekimde de sorun olursa ne olur bilmiyorum artık.

Aşağıda ki resme bakarsam iyi gidiyor gibi ama ışıkta yanıltıyor insanı.

İnşallah bir sorun olmaz çıkışlar iyi oranda tamamlanır

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Işıgın altında her zaman seyrek durur:) normal baktığında güzel ile gerisi sorun degil korkucak bişey yok burkaycım çok daha güzel olucak inşallah  daha önceki ekiminde olan nekroz tehlıkelı bişey bundan dolayı korkunu anlıyorum. Akşamcı da sende çok sorun yaşadınız ama güzel gidiyor simdiden kapanmış saçların.
Global Moderator

byburkay

• byburkay
  • Hero Member
Ilıgın altında her zaman seyrek durur:) normal baktığında güzel ile gerisi sorun degil korkucak bişey yok burkaycım çok daha güzel olucak inşallah  daha önceki ekiminde olan nekroz tehlıkelı bişey bundan dolayı korkunu anlıyorum. Akşamcı da sende çok sorun yaşadınız ama güzel gidiyor simdiden kapanmış saçların.

Buda cam kenarı ışık önünde , gün ışığında..
İnşallah sorun yaşamam y

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Baya saç çıkmış burkay ki zaten sende biliyorsun ki 119 gün daha başlangıç bile degil:)
Global Moderator

aksamci

• Hero Member
  • Kel degilim , anlim acik
100 gün fotoyla bakarsak epey fark etmis 18 günde , baskanin dedigi gibi yeni basliyor .
nekrozlu yerlerde tüy seklindede olsa cikis varsa cok iyi , yeterki cikis olsun onlar insallah zamanla kalinlasir.

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Off çok iyi gidiyor ya. Hakan Doğanay'ın son ekimlerini pek beğenmiyorum ama senin ekim çok iyi gidiyor. Baya çıkış olmuş şimdiden. Hintell'in dediği gibi, daha onlar kalınlaşacak.

byburkay

• byburkay
  • Hero Member
Baya saç çıkmış burkay ki zaten sende biliyorsun ki 119 gün daha başlangıç bile degil:)
Biliyorum hintell , senden bunu duymak çok güzel çıkışlar bence 180-200'e kadar devam de eder tabi :)

100 gün fotoyla bakarsak epey fark etmis 18 günde , baskanin dedigi gibi yeni basliyor .
nekrozlu yerlerde tüy seklindede olsa cikis varsa cok iyi , yeterki cikis olsun onlar insallah zamanla kalinlasir.
İnşallah abi , tabi daha çıkışlar devam edecek . nekrozlu alanlarda tüycükler var ama gelişim gösterirler mi bakalım. inşallah sorun yaşamayız.

Off çok iyi gidiyor ya. Hakan Doğanay'ın son ekimlerini pek beğenmiyorum ama senin ekim çok iyi gidiyor. Baya çıkış olmuş şimdiden. Hintell'in dediği gibi, daha onlar kalınlaşacak.
Maşallah de Sonnyto :) şaka bir yanada çıkışlar bakalım iyi gidiyor gibi , inşallah bir sorun yaşamam devam eder çıkışlar. Darısı başına

Ama tüm şuan ki duruma rağmen korkuyorum bakalım inşallah güzel sonuçlanır.
Bir daha büyük ihtimalle 150. Gün gibi paylaşım yapacağım
« Son Düzenleme: 04 Ocak 2019, 17:44:38 Gönderen: byburkay »

Facebook Twitter Instagram