Gönderen Konu: 7-8 Eylül 2018 / Hakan Doğanay Ekibi / Saç 2100 - Sakal 1100 greft  (Okunma sayısı 60107 defa)

DieAnotherDay

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
İnşallah sorunsuz çıkış olur bakalım :)
Dönor iyi toparladı, İnsanı yeni ekime sevk etmiyor değil  :o

Şaka herhalde doyamadın ekim yaptırmaya :)

xbmx

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Sakal ne durumda suan

byburkay

• byburkay
  • Hero Member
Burkay bu saç çok güzel olucak görüntü bunu hissettiriyor bana
İnşallah 😀

Şaka herhalde doyamadın ekim yaptırmaya :)
Şaka değil ya 😅 şakaklar düşündürüyor beni 150 + 150 greft olursa daha iyi olur gibime geliyor tabi ekimin sonucuna bağlı

Sakal ne durumda suan
Ekte resimler var flaşlı ve flaşsız bir sorun yok

tsimonoce

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Sakal homojen dimi? Burdan sorun gözükmüyor....

aksamci

• Hero Member
  • Kel degilim , anlim acik
kardesim biz 2 ekime girmeden sen 3 e planliyorsun :)
insallah gerek kalmaz, ben cok ümitliyim sonuc cok güzel olacak

byburkay

• byburkay
  • Hero Member
Sakal homojen dimi? Burdan sorun gözükmüyor....
Homojen bir sorun yok , daha once alim yapılırken 500-600 daha alınır demişlerdi.

kardesim biz 2 ekime girmeden sen 3 e planliyorsun :)
insallah gerek kalmaz, ben cok ümitliyim sonuc cok güzel olacak
Bu ekimken kuşkum yok abi, şakaklar biraz açık yani yan profil, belki onlara çizgi düzeltmesi yaptırmayı düşünebilirim.
Bunu yaptirmişken sakaldanda vertexe 😅 nasıl olsa alıştık tabi bu ekimin sorunsuz sonuçlanması gerekli bu planım için 😀

ortega

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Kardesim bazı sorularım var sana; 5000 mg biotin alıyormuşsun, bu sende sivilce yağlanma yapmadımı yaptıysa nasıl çözdün  bu sorunu? 2.sorum revigen ne ise yarıyor 3.sorum günde kaçkere başını yıkıyorsun ve yıkarken soğuk su mu sıcak su mu kullanıyorsun yoksa ılık mı...cevapların için teşekkürler çok sordummm😂😊
« Son Düzenleme: 21 Kasım 2018, 19:16:06 Gönderen: ortega »

byburkay

• byburkay
  • Hero Member
Kardesim bazı sorularım var sana; 5000 mg biotin alıyormuşsun, bu sende sivilce yağlanma yapmadımı yaptıysa nasıl çözdün  bu sorunu? 2.sorum revigen ne ise yarıyor 3.sorum günde kaçkere başını yıkıyorsun ve yıkarken soğuk su mu sıcak su mu kullanıyorsun yoksa ılık mı...cevapların için teşekkürler çok sordummm😂😊

5000mcg sivilce yapiyor ama artık alıştı vücut sanırım fazla olmuyor.
sakallarda aşırı derecede sivilce oluyor , vücut kılları kalınlaşıyor. Yaglanma yapmadı.

Revigen ise xpecia gibi takviye , içerisinde çinko , Yeşilçay ekstresi gibi şeyler var yan etkisi olmayan bi bunu bulabildim.

Günde iki kere yikiyorum halen, hatta iki kere duş alıyorum 😅 bıktım valla 😀
Ilık suyla yıkıyorum en son duştan çıkmadan soğuk su ile şokluyorum...

Duştan bir buçuk iki saat önce ısırgan otu suyunu sprey gibi sıkıyorum üzerinde kalıyor ve kuruyor sonrasında duş alıyorum.

ortega

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
5000mcg sivilce yapiyor ama artık alıştı vücut sanırım fazla olmuyor.
sakallarda aşırı derecede sivilce oluyor , vücut kılları kalınlaşıyor. Yaglanma yapmadı.

Revigen ise xpecia gibi takviye , içerisinde çinko , Yeşilçay ekstresi gibi şeyler var yan etkisi olmayan bi bunu bulabildim.

Günde iki kere yikiyorum halen, hatta iki kere duş alıyorum 😅 bıktım valla 😀
Ilık suyla yıkıyorum en son duştan çıkmadan soğuk su ile şokluyorum...

Duştan bir buçuk iki saat önce ısırgan otu suyunu sprey gibi sıkıyorum üzerinde kalıyor ve kuruyor sonrasında duş alıyorum.
hey masaalah bunları yapayım derken saçları stresten tekrar dokme😊bu soğuk su sıcak su olayını düşünüyorum kaç gündür hafif sıcak su daha iyi olabilir mı damarları gevşemesi açısından..kan akışı daha mı iyi olur ? Fikrin var mı bu konusa

byburkay

• byburkay
  • Hero Member
hey masaalah bunları yapayım derken saçları stresten tekrar dokme😊bu soğuk su sıcak su olayını düşünüyorum kaç gündür hafif sıcak su daha iyi olabilir mı damarları gevşemesi açısından..kan akışı daha mı iyi olur ? Fikrin var mı bu konusa

İşe yaramasada ben psikolojik olarak yaradığını düşündüğümden etkili olabilir 😅
Sicak sudansa soğuk su daha çok işe yarar biraz araştırma yap istersen googlede soğuk su metabolizmayı hızlandırır ,bu da başına soğuk ile yıkadığın için ortadaki akışı hızlandırır. Tabi biraz araştırmakta fayda var istersen coraspin yada bebe aspirinide kuanabilirsin kanı sulandırma için

ortega

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
İşe yaramasada ben psikolojik olarak yaradığını düşündüğümden etkili olabilir 😅
Sicak sudansa soğuk su daha çok işe yarar biraz araştırma yap istersen googlede soğuk su metabolizmayı hızlandırır ,bu da başına soğuk ile yıkadığın için ortadaki akışı hızlandırır. Tabi biraz araştırmakta fayda var istersen coraspin yada bebe aspirinide kuanabilirsin kanı sulandırma için
tamamdır ben araştırmalara başlayayım en yakın zaman da sonucları palyasirim , tskrrrrlerrrrr dostttttunm😉😊😎

byburkay

• byburkay
  • Hero Member
tamamdır ben araştırmalara başlayayım en yakın zaman da sonucları palyasirim , tskrrrrlerrrrr dostttttunm😉😊😎
Rica ederim 😀
Sabah programlarına bakma ama , ibrahim Saraçoğlu falan takılma 😅

boykarus

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Rica ederim 😀
Sabah programlarına bakma ama , ibrahim Saraçoğlu falan takılma 😅
Ben bir dönem kafamı hep soğuk suyla yıkadım ama malesef psikolojik iyi geldiğini düşünüyorum. Biotin bende de yağlanma yapıyor. Gerçekten yüzümde sivilce arttı. Yüzümde hiç sivilce çıkmazdı oysa.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
sakal çok güzel toparlamış gelişmede sürece göre gayet güzel burkay umuyorum sonuç seni çok mutlu edicektir
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram