Gönderen Konu: 7-8 Eylül 2018 / Hakan Doğanay Ekibi / Saç 2100 - Sakal 1100 greft  (Okunma sayısı 60101 defa)

Ufuk

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Çok geçmiş olsun , inşallah güzel sonuçlar alacaksınız , ben de 2 . Ekim’i düşünüyorum , sadece teknik olarak DHI mı yoksa standart fue yöntemi mi olmalı bu konuda kararsızım, Dhı uygulaması yapanlar dhi yı öneriyorlar , ama dhı yapmayanlar ise standart fue yönteminin daha iyi olacağını öneriyorlar ..

byburkay

• byburkay
  • Hero Member
Çok geçmiş olsun , inşallah güzel sonuçlar alacaksınız , ben de 2 . Ekim’i düşünüyorum , sadece teknik olarak DHI mı yoksa standart fue yöntemi mi olmalı bu konuda kararsızım, Dhı uygulaması yapanlar dhi yı öneriyorlar , ama dhı yapmayanlar ise standart fue yönteminin daha iyi olacağını öneriyorlar ..

Teşekkür ederim ilk ekimim fiyaskoydu inşallah bunda bir sorun olmayacak .

Aslında bu sorunun tek cevabı tecrubedir.
Ekim yönteminden çok yapan kisi önemlidir diye düşünüyorum.
Eğer ki sıklaştırma şeklinde bir ekim olursa mevcut saça zarar vermemek için dhi daha uygundur, slit yonetemi ise yine uygundur ancak orada da kullanılan uçlar yapan kişi önemlidir yine çok açık alan ise yine slit tercih edilebilir.

Bence yapan kişi daha önemli.

byburkay

• byburkay
  • Hero Member
62.Gün Donör Bölge.
Önceki Sayfada ekim bölgesi de mevcut.

Donör ile ilgili sorunum yok, normalde bu kadar uzun olunca kıvırcıklaşıyordu , onu kaybettim 😅
Daha hic kisaltilmadı , önümüzdeki hafta makasla duzelttirmeyi düşünüyorum.

Felix

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Byburkay  sürecin olağan seyrinde. Temiz çalışıldığı belli oluyor. donör toparlamış şimdiden. Ekilenlerde çıkınca sonuç seni tatmin edecektir diye düşünüyorum. Merakla sonucu  görmeyi bekliyorum.
Bilgili olmadığımız konular hakkında fikir yürütmeyelim!  Soru soralım...👍

byburkay

• byburkay
  • Hero Member
Byburkay  sürecin olağan seyrinde. Temiz çalışıldığı belli oluyor. donör toparlamış şimdiden. Ekilenlerde çıkınca sonuç seni tatmin edecektir diye düşünüyorum. Merakla sonucu  görmeyi bekliyorum.

Teşekkür ederim abi, inşallah

gomis0835

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Maşallah çok güzel inşallah bizde bu güzel görünümü yakalariz. Sizin adınıza sevindim.

ortega

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ekim.yapilan bolgede mevcut saclarin zaten var ve ekilenelrin yuzde 80 ni bile ciksa senin icin yeterli olur diye dusunuyorum vertex e uzuluyordun bence uzulecek kadar değil içini bu konuda rahat tutabilirsin 😊seninde dedigin gibi pozitif dusunelim.pozitif olsun ,olacak olmali😊 bakalim heyacanla takip ediyorum,😊

byburkay

• byburkay
  • Hero Member
Maşallah çok güzel inşallah bizde bu güzel görünümü yakalariz. Sizin adınıza sevindim.
Teşekkür ederim , ama güzel görünüm ?😅
İnşallah sonucu güzel olur.

Ekim.yapilan bolgede mevcut saclarin zaten var ve ekilenelrin yuzde 80 ni bile ciksa senin icin yeterli olur diye dusunuyorum vertex e uzuluyordun bence uzulecek kadar değil içini bu konuda rahat tutabilirsin 😊seninde dedigin gibi pozitif dusunelim.pozitif olsun ,olacak olmali😊 bakalim heyacanla takip ediyorum,😊
Teşekkür ederim , şuanki evre en zoru beklemek.
Pozitif düşünmek bence sonucuda etkiliyor en azindan kendini ikna ediyorsun 😀
Mevcut gözüken saçlar şoka ugramayanlar ve önceki ekilmiş sanılan saçlar 😅 %80 civarı çıkış olursa bir tepsi baklava benden hediye , adresi p.m. at 😅

Aahmett_1907

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Merhabalar byburkay, donor bölge alım yapılmamış gibi :D
ekimden sonra neler kullandın? Sence ekim sonrasında protein sağlayacak ürünler kullanmak saçların çıkmasında fayda sağlar mı?

byburkay

• byburkay
  • Hero Member
Merhabalar byburkay, donor bölge alım yapılmamış gibi :D
ekimden sonra neler kullandın? Sence ekim sonrasında protein sağlayacak ürünler kullanmak saçların çıkmasında fayda sağlar mı?

Merhaba , alım yapılmamış mı ?😅 Saçı bi kısaltsam yeni hasat alınmış tarla gibi 😀
Tabiki protein sagliyacak takviyeler kullanmak lazım çıkışlar daha hızlı olur ve daha çabuk toparlar.
Benim saçlarım kalın telli biraz o yüzden bu kadar greft alinabilmiştir.
Ben sabah aksam revigen + sadece sabah 5mg biotin ve  1 adet coraspin kullanıyorum ( 100mg)
Ekim bölgesine de her ne kadar kullanmak istemesem de minoxil kullanmaya başladım ısrarla her sormamda tavsiye ediyoruz diyorlar bakalım inşallah döngüye yakalanmam.

byburkay

• byburkay
  • Hero Member
75. Gün

Çıkışlar başladı gibi hissediyorum ancak yinede emin olamadım farklı yorumları duymak iyi olur

Donörde bir sorun yok, makasla kısaltıldı, ve iyi görünüyor.

Bu arada Kullandığım ilaç ve takviyelere gelecek olursak ;
Sabah 5mg Biotin  + 1 Coraspin + 1 Revigen
Akşam 1 Revigen

Isırgan otu suyuyla yıkıyorum daha doğrusu duruluyorum.
Şampuan Halen dalin kullanıyorum arada sırada bıttım sabunu.

Minoxil her ne kadar kullanmak istemesemde her sorduğumda tavsiye ediyoruz dedikleri için kullanıyorum bence vertexte işe yaradı :)
birde bol bol yeşilçay , farklı etkilerini yaşıyorum :)

ek olarak : flaşlı çekiyorum resimleri olduğundan daha fazla gözüküyor gibi saçlar, yada odaklıyor mu anlamadım. flaşsız çekince hiçbirşey anlaşılmıyor.
« Son Düzenleme: 21 Kasım 2018, 15:50:46 Gönderen: byburkay »

tsimonoce

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Donör iyi..... cikislari bekliyecegiz...

byburkay

• byburkay
  • Hero Member
Donör iyi..... cikislari bekliyecegiz...

İnşallah sorunsuz çıkış olur bakalım :)
Dönor iyi toparladı, İnsanı yeni ekime sevk etmiyor değil  :o

DieAnotherDay

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Burkay bu saç çok güzel olucak görüntü bunu hissettiriyor bana

Facebook Twitter Instagram