Gönderen Konu: 7-8 Eylül 2018 / Hakan Doğanay Ekibi / Saç 2100 - Sakal 1100 greft  (Okunma sayısı 60114 defa)

byburkay

• byburkay
  • Hero Member
evet biliyorum , malum yerin eseriydi .
 sadece hocanin yaptiysa yorumunu merak ettim, ama demekki bir sorun yok sükür

Bir sorun yok abi şimdilik, içinin rahat etmesi icin bekle istersen bendeki çıkışları o bölgelerde suan bir sorun yok gibi duruyor çıkışta da sorun olmazsa inşallah sende gönül rahatlığı ile istediğin yerde ekim yaptirirsin.
Sürüyle nekrozla hasta ve düzeltme ekimlerini hakan hoca yapiyor hatta ben sorunca gülümsedi keşke ilk ekimlerinde gelseler dedi.

byburkay

• byburkay
  • Hero Member
20. Gün Anlık Şok bence başladı , yani dökülüyor resimde belli oluyor mu anlayamadım 😀😅

byburkay

• byburkay
  • Hero Member
28. Gün Sakal ve ekim alanı

Şok dökülme başladığı için yüzümdeki odağı dağıtmak amacıyla biraz uzun bir sakal kullanıyorum.
Bir sorun bir kızarıklık kalmadı sakalda.

Ah ah keşke hiç gitmeseydiniz 😀😅 daha devam edecek gibi duruyor
« Son Düzenleme: 05 Ekim 2018, 13:01:26 Gönderen: byburkay »

gurbetCİİ

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bence ekim çok çok güzel evet şok devam ediyor ama çok şiddetli değil gibi kalanlar olabilir

byburkay

• byburkay
  • Hero Member
Bence ekim çok çok güzel evet şok devam ediyor ama çok şiddetli değil gibi kalanlar olabilir
Teşekkür ederim , Kalanlar önceki ekimden olabilir daha devam edecek gibi bakalım inşallah dediğin gibi olur

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Sakalda maşallah çok güzel toparlamış ekim bölgeside gayet sağlıklı bakalım şok ne kadar vuracak kıyıya :))
Global Moderator

byburkay

• byburkay
  • Hero Member
Sakalda maşallah çok güzel toparlamış ekim bölgeside gayet sağlıklı bakalım şok ne kadar vuracak kıyıya :))

İnşallah Tsunami olmaz 😅

byburkay

• byburkay
  • Hero Member
37. Dönor Bölge

Toplamda 8144 greft alındı iki ekimde.
Toparladı gibi ama biraz daha zamanı var ,

300-50p daha çıkar mı 😅😀?

Şokta bitti bitecek artık fazla saç görmüyorum dökülen
« Son Düzenleme: 15 Ekim 2018, 20:15:26 Gönderen: byburkay »

ortega

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Dosttum döner gayet yerinde görünüyor inşallah daha güzel resimlerini de aliriz ;)

byburkay

• byburkay
  • Hero Member
Dosttum döner gayet yerinde görünüyor inşallah daha güzel resimlerini de aliriz ;)

Teşekkür ederim , inşallah.
Biraz daha uzayinca bir sorun kalmayacak gibi ,flaşlı olmasa zaten iz yok bakalım inşallah sonuçta iyi olur.

DieAnotherDay

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Baya sağlam donör varmış sizin o kadar saç alınmasına rağmen hiç sorun görünmüyor

byburkay

• byburkay
  • Hero Member
Baya sağlam donör varmış sizin o kadar saç alınmasına rağmen hiç sorun görünmüyor

Merhaba , mesajı yeni fark ettim kusuruma bakma 😅

Donörün Maşallah'ı olabilir ama bence artısı saçımın kalın ve kıvırcık telli olması o yüzden iyi kamufle ediyor. Hatta şuanda orada belli olan seyrek şekilde çizgilerde yok saç uzadığı için
Keşke ikinci ekime hiç gerek kalmasaydi ilk ekim fiyasko olunca mecburen yeniden ekim yaptirmak zorunda kaldım.

Teşekkür ederim.

tsimonoce

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
2. ekimin gecmis olsun... umarim hüsranin bonus kafayla sonuclanir :) simdilik iyi gidiyon...
1. ekimden sonra 2. ekim icin Hakan Doganay secimin nasil gelisti?

byburkay

• byburkay
  • Hero Member
2. ekimin gecmis olsun... umarim hüsranin bonus kafayla sonuclanir :) simdilik iyi gidiyon...
1. ekimden sonra 2. ekim icin Hakan Doganay secimin nasil gelisti?

Teşekkür ederim , inşallah temennin şeklinde sonuçlanır.
Hakan hocayi tercih etmemin sebebine gelecek olursak genelde hep revizyon ekimi yapan bir doktor diyebilirim husran sonuçla karsilasanlarin hepsi hakan hocada soluğu alıyor, bu arada ben bütçem yetmediği için hakan hocanın ekibine yaptırdım ekimimi
Dhi kalem tekniği önemli etkendi bir nevi sıklaştırma olduğundan dolayı önceki saçlara zarar vermemsi ve kaybın az olması etkiledi diyebilirim
Tabi birde donöre zarar vermeyecek birisi olması lazımdı

Facebook Twitter Instagram