Gönderen Konu: 7-8 Eylül 2018 / Hakan Doğanay Ekibi / Saç 2100 - Sakal 1100 greft  (Okunma sayısı 60132 defa)

Angmar

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Burkay şunu da öğrenmek isterim. Bu riski hiç aklıma bile getirmek istemiyorum. Ama başımıza bir kere geldi ister istemez insan düşünür. Ekimden önce ben o yüzden her şeyi açık seçik bir şekilde konuşacağım merkezle. Ekim başarısız oldu yani greftlerin çoğu fire verdi diyelim. Ücreti geri iade etmek konusunda bir muhabbet geçti mi aranızda ?

byburkay

• byburkay
  • Hero Member
Sayaçamı bağladın :)) süreci
Başka türlü zaman geçmiyor 😅

Burkay şunu da öğrenmek isterim. Bu riski hiç aklıma bile getirmek istemiyorum. Ama başımıza bir kere geldi ister istemez insan düşünür. Ekimden önce ben o yüzden her şeyi açık seçik bir şekilde konuşacağım merkezle. Ekim başarısız oldu yani greftlerin çoğu fire verdi diyelim. Ücreti geri iade etmek konusunda bir muhabbet geçti mi aranızda ?
Hakan hocayla tanıştıktan sonra hicbirsey konuşmadım o yönlendirdi ve onun kontrolünde oldu herşey.
İnşallah kayıpsız bir ekim olur , ilk ekimin sorunu ekim yapan kişilerdi.Öyle bir durumla inşallah karşılaşmam.
İade ve ödeme ile ilgili hakan hocayla bir şey konuşmadım daha doğrusu gerek duymadım
« Son Düzenleme: 14 Eylül 2018, 18:24:18 Gönderen: byburkay »

Aahmett_1907

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Merhabalar byburkay, ekim sonrası süreç nasıl gidiyor?
byburkay, sakaldan bölgesinden kök alımında, saçlı bölgesinde olduğu gibi şişirme işlemi yapılıyor mu?
sakaldan kök alınan bölgeye bandaj uygulanıyor mu yoksa açık mı kalıyor?
sakaldan kök alımı zor mu geçiyor, anestezi işleminde ağrı oluyor mu?
byburkay, sakaldan ekimi tavsiye edermisin?

byburkay

• byburkay
  • Hero Member
Merhabalar byburkay, ekim sonrası süreç nasıl gidiyor?
byburkay, sakaldan bölgesinden kök alımında, saçlı bölgesinde olduğu gibi şişirme işlemi yapılıyor mu?
sakaldan kök alınan bölgeye bandaj uygulanıyor mu yoksa açık mı kalıyor?
sakaldan kök alımı zor mu geçiyor, anestezi işleminde ağrı oluyor mu?
byburkay, sakaldan ekimi tavsiye edermisin?

Merhaba ,
Sakaldan ekim işlemleri bence donör alanı yeterli olamayan yada fazla donör kullanmak istemeyenler icin uygun bence , hakan hocada ön çizgi hariç istediğimiz her yerde kullanabiliriz dedi hatta.
Bende orta ve vertexe yakin kisimda kullanildi sakal greftleri saça göre daha kalın mikronlu olduğu için daha hacimli kapatıcılık sağlıyor bence bakalim inşallah bende de bir sorun olmaz ve kapatıcılık sağlar.

Alîm kısmına gelecek olursak donör alanda yapilan işlemlerin aynısı yapiliyor, uyusturuluyor ve micro motorla alim yapılıyor 0.7 punchlarla alim yapılıyor tekli oldukları için. Ekimi ise yine ayni sekilde oliyor kalem yönteminde kalemle slitte ise kanal açarak.
Çeneye yakın kemiklerin olduğu bölümde igneler biraz hissettiriyor kendisini uyustuktan sonra hicbirsey yok.
Saça göre daha kolayda diyebilirim hasta açısından sirt üstü uzaniyorsun 😅 ensede bir saga sola dönüp duruyorsun 😀

byburkay

• byburkay
  • Hero Member
Kabukları döktüm 😅😀
Sekiz buçukuncu gün

Donor birqz daha zamani var gibi duruyor.
Kabuk dökümü sonrası efsane duruyor bence.
İnşallah sonuçta böyle güzel olur.

Bepantolu birkaç gun daha kullanmayi düşünüyorum.
Bir kac ufak kabuk kaldı onlar için.

Bu arada başımda neredeyse hiç kendi saçım kalmamış ilk ekimden bu yana norwood 6 olmuşum haberim yok 😀 yine aralarda gözüküyor ama şimdiye kelmişim
« Son Düzenleme: 15 Eylül 2018, 22:00:16 Gönderen: byburkay »

byburkay

• byburkay
  • Hero Member
Donör bölge

Angmar

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ekim baya sık gözüküyor. Ben dönor toparladıktan sonraki durumu merak ediyorum nasıl duracak diye. Tepe ise fidesiz olursa çok güzel olur.

aksamci

• Hero Member
  • Kel degilim , anlim acik
Hatırlatmak istemiyorum aslında ama ilk ekim sonrası foto ile yeni ekim sonrası fotolarda çok fark var.
ilkte cok kanlı yerler var buralarda büyük kayıplar olmuş, yenisi maşallah tertemiz minimum fire olursa sonuç çok güzel olacak.

Drarda

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
byburkay'cım o kadar sorun yaşadıktan sonra seni mutlu ve şuan için memnun görmek benide mutlu etti Hakan DOĞANAY hocamızın ellerine sağlık  ok güzel görünmüş saçlar şok öncesi umarım mutlulugun devam eder en güzel sonucu alırsın.

byburkay

• byburkay
  • Hero Member
Ekim baya sık gözüküyor. Ben dönor toparladıktan sonraki durumu merak ediyorum nasıl duracak diye. Tepe ise fidesiz olursa çok güzel olur.
Donör uzun tuttuğum sürece sorun olacağını düşünmüyorum , şimdi bile fotoğraflarda öyle kızarıklık var ama gözle görülen fazla bir kızarıklık yok. İnsallah güzel bir sonuçla tamamlanır

Hatırlatmak istemiyorum aslında ama ilk ekim sonrası foto ile yeni ekim sonrası fotolarda çok fark var.
ilkte cok kanlı yerler var buralarda büyük kayıplar olmuş, yenisi maşallah tertemiz minimum fire olursa sonuç çok güzel olacak.
Teşekkür ederim abi , zaten şuanda kayıp olan yerler belli saçın kamufle ettiği baya bir nekrozlu alan varmış. Resimlerde yakınlaştırarak bakabilirsin, oralar insallah yeniden sorun olmaz.
Kabuk sonrası görüntü hemen hemen sonucu belli ediyor bence inşallah sonuçta bu denli iyi olur.

byburkay'cım o kadar sorun yaşadıktan sonra seni mutlu ve şuan için memnun görmek benide mutlu etti Hakan DOĞANAY hocamızın ellerine sağlık  ok güzel görünmüş saçlar şok öncesi umarım mutlulugun devam eder en güzel sonucu alırsın.
Teşekkür ederim , su an sıfır saça yeniden alıştım baya iyi duruyor , ilk bir ay en iyi zaman sanırım sonra şok oluyoruz 😀 inşallah sonuçta bu denli güzel olur teşekkür ederim

byburkay

• byburkay
  • Hero Member
11. Gün
Müthiş bir kaşıntı var durumiyorum adeta ya yerimde habire su tutup duruyorum .

Sakalda da iz yok biraz kızarıklık var sadece.
Evdeki tıraş makinesinin azizliğine uğradım resmen, tıraş olamiyordum yarisini tren yolu yapti mecburen komple tıraş olmak zorunda kaldım

aksamci

• Hero Member
  • Kel degilim , anlim acik
Maşallah maşallah maşallah... Süper görüntü, bunların hepsi bir çıkarsa sonuç muhteşem olur

Angmar

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Kızarıklık dedin de aklıma geldi. Elimden sonra ki şu safha beni korkutuyor. Rahat uyumak yok sağa sola dönmek yok (Hakan Bey ne zaman rahat dönebilirsin dedi?), bir de kaşıntı...
Kabuklar için son 4 gün köpük olandan kullanmıştım. Losyon kalıyor kaldığı bölgede o da kaşıntı yapabiliyor.

byburkay

• byburkay
  • Hero Member

Maşallah maşallah maşallah... Süper görüntü, bunların hepsi bir çıkarsa sonuç muhteşem olur
Teşekkür ederim abi 😀 bu sefer bence sorunsuz olacak

Kızarıklık dedin de aklıma geldi. Elimden sonra ki şu safha beni korkutuyor. Rahat uyumak yok sağa sola dönmek yok (Hakan Bey ne zaman rahat dönebilirsin dedi?), bir de kaşıntı...
Kabuklar için son 4 gün köpük olandan kullanmıştım. Losyon kalıyor kaldığı bölgede o da kaşıntı yapabiliyor.
Hakan beyle o detayları hiç konuşmadım sadece nasıl düzeltebiliriz nasil dogal bir görünüme kavusabilirisin ve ne yapabiliriz seklinde bir görüşmemiz oldu sadece planlamayi falan yönlendirdi onun haricinde ilaçlar hk. konuştuk proscar falan kullanma dedi yaştan dolayi 😅 (mazallah) .
Losyon evet çok kalıyordu ama daha az surmeye başladım ve dalini fazla kullaninca o sorundan kurtuldum.
Aslında kızarıklık yok fazla gözle fark edilmiyor , ama kamera biraz kirmizilastirmis , donör toparladı sayilir sakalda ise kıvırcık olduğu icin bir kac tane kıl donmesi oldu ama bir sorun yok.
Kaşıntı ise orta bolgede ve vertexe olan bolgede var onada yapacak birşey yok sadece su şifa oluyor bi etapta kaşıntıyı ise iyilesmeye bağlıyorum özellikle sakallarin olduğu kısımlar daha fazla kaşınıyor 😀
Bir sorun şimdilik görünmüyor.
İnşallah sonuçta böyle güzel olur

Vickman

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hayırlı  olsun  kardeşim  umarım  bu sefer  istediğin  olur  bakalım  hemen  hemen  aynı zamanda  sonuçlanacak saçlarımız hayllerimize  kavuşuruz. 😉
Medeks saç ekim merkezi
Saç ekimi sonuçları

Facebook Twitter Instagram