Gönderen Konu: 7-8 Eylül 2018 / Hakan Doğanay Ekibi / Saç 2100 - Sakal 1100 greft  (Okunma sayısı 60154 defa)

aksamci

• Hero Member
  • Kel degilim , anlim acik
ben proscar + biotin 10000 kullaniyorum

biotin 5000 basladim 1 aydir 10000 aliyorum saclari güclendirdi, 3 ay önce proscar günde 5/1 kullanmaya basladim . son 1 haftadir donör bölgenin daha kuvvetli oldugunu düsünüyorum.
proscara baslamadan önce tabi bende yan etkilerden cok korktum hatta ilk happi attigimdan sonra hemen agrilar basladi :D
bir hafta  on gün agri varmis gibi oldu sanirim piskolojik . 3 ayi gecti allaha sükür simdilik hicbir yan etki olmadi

byburkay

• byburkay
  • Hero Member
ben proscar + biotin 10000 kullaniyorum

biotin 5000 basladim 1 aydir 10000 aliyorum saclari güclendirdi, 3 ay önce proscar günde 5/1 kullanmaya basladim . son 1 haftadir donör bölgenin daha kuvvetli oldugunu düsünüyorum.
proscara baslamadan önce tabi bende yan etkilerden cok korktum hatta ilk happi attigimdan sonra hemen agrilar basladi :D
bir hafta  on gün agri varmis gibi oldu sanirim piskolojik . 3 ayi gecti allaha sükür simdilik hicbir yan etki olmadi

biotini 5000 kullanmayı planlıyorum abi ben belki 1.aydan sonra sabah akşam kullanabilirim , proscara sanırım cesaret edemeyeceğim.Yan etkileri tamam kullanıldığı süre boyunca geçerli ama yinede cesaret edemiyorum ya.
Dediğim Vitamine başlayacağım Revigen'e ve biotine başlayacağım galiba sadece.

byburkay

• byburkay
  • Hero Member
Sakal Toparladı Çok hafif kızarıklık var üst tarafı kısaltsam hiç belli olmayacak gibi sadece seviye farki var sadece,

Ekim alanıda iyice kabuk bağladı , pazartesi sanirim kabukları temizlemeye çalışacağım

Matkap Recai

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Hayirli olsun birader insallah bu kez cok guzel sonuc alirsin. Saclarina cok narin davran ve yikamalarini bulundugun sehirlerdeki merkezlere yaptir derim. Kabuk dökümü icin acele etme, yine dokumu  profesyonel bir merkeze yaptir derim.ikinci ekimin oldugu icin en azindan 1-2 ay finas kullan derim, ayrica basit bir kan testi yaptirip vucudun ihtiyaci olan mineraller i takviye etneni tavsiye ederim. Bana gore koklerin kaderi belli olnadan gunde 2 kere sac yikamak abartı, koklerin hemen hemen oluşumunu tamamladigi ilk 3 ay kendine cok iyi bakmalisin. En onemliside ilk 3 ay hayatindan üzüntü ve stressi cikarmalisin.  :)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Sakal harika toparlamış dostum:)
Global Moderator

byburkay

• byburkay
  • Hero Member
Hayirli olsun birader insallah bu kez cok guzel sonuc alirsin. Saclarina cok narin davran ve yikamalarini bulundugun sehirlerdeki merkezlere yaptir derim. Kabuk dökümü icin acele etme, yine dokumu  profesyonel bir merkeze yaptir derim.ikinci ekimin oldugu icin en azindan 1-2 ay finas kullan derim, ayrica basit bir kan testi yaptirip vucudun ihtiyaci olan mineraller i takviye etneni tavsiye ederim. Bana gore koklerin kaderi belli olnadan gunde 2 kere sac yikamak abartı, koklerin hemen hemen oluşumunu tamamladigi ilk 3 ay kendine cok iyi bakmalisin. En onemliside ilk 3 ay hayatindan üzüntü ve stressi cikarmalisin.  :)

teşekkür ederim , inşallah bu seferi istediğim sonucu alabilirim , ama önceki ekimimde bende kaynaklı bir sorun bence yoktu , .ok dikkatli ve tedbirliydim.Onların umursamazlığı ve bencilliği yüzünden , bilmişliği ve hatlarını kabul etmemelerinden dolayı sorun yaşadım ve nekrozlu alanlarda vardı, kayıp desen önceki sayfalarda var o sonuç 6000 greftin sonucuydu :)

Kan testi yaptırdım ama herhangi bir eksik yok hatta b12 falan fazla bile, çinko normal seyrinde vitamin kullanacağım . İki kere yıkamaya gelecek olursak ise Hakan hocanın ve kliniğin önerisi o şekilde hatta müsaitsen 3 kere bile yapabilirsin dediler ama ben gün içerisinde ofiste bulunduğumdan yapamıyorum sabah ve akşam :) Finas biraz riskli görüyorum ya kullanmayacağım sanırım ama vitamin ve biotin kullanacağım.
İnşallah sorunsuz geçerse istediğim sonucun fazlasını verir bu ekim , kabukları ise bakalım daha tampon yaparak yıkıyorum önümüzdeki hafta o meşakatli işe başlayacağım.

byburkay

• byburkay
  • Hero Member
Sakal harika toparlamış dostum:)

Teşekkür ederim Hintell , Hiç belli olmuyor desem yeridir :)
bakalım ekimde böyle süper sonuç verir inşaAllah.

Ayaz01

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
sakaldan çok güzel alım yapılmış

byburkay

• byburkay
  • Hero Member
sakaldan çok güzel alım yapılmış
teşekkür ederim inşallah sonuçta güzel olur.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Teşekkür ederim Hintell , Hiç belli olmuyor desem yeridir :)
bakalım ekimde böyle süper sonuç verir inşaAllah.

inşallah ben çok beğendim operasyonunu sonuçta insallah aynı sekılde devam eder keşke sok dökülme olmasa diymi:)
Global Moderator

aksamci

• Hero Member
  • Kel degilim , anlim acik
bak zaman su gibi 1 hafta olacak bile , 6-7 ay sonra iste bu deriz insallah :)

thinkingme

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
bu sakaldan daha rahat 1000 greft çıkar

byburkay

• byburkay
  • Hero Member
Donörde bi 10 güne toparlayacak gibi duruyor bakalim.
Bugün 7. Gün kabuklar biraz korkutuyor 😅

byburkay

• byburkay
  • Hero Member
inşallah ben çok beğendim operasyonunu sonuçta insallah aynı sekılde devam eder keşke sok dökülme olmasa diymi:)
Kabuklardan sonraki görüntü çok güzel oluyor ya şimdi bile ekim belli ediyor kendisini kabuklu kabuklu.
şoku önemsemiyorum ya şoktan sonra şok olmasınlar çıksınlarda :)

bak zaman su gibi 1 hafta olacak bile , 6-7 ay sonra iste bu deriz insallah :)
İnşallah Abi,

bu sakaldan daha rahat 1000 greft çıkar

500-600 daha alınabileğini söylemişti alım yapan ahmet bey, eğer ki sonuç sorunsuz olursa vertex için bir ekim daha düşünebilirim
zaten 1000 çıkarsa vertexi örter sakal bence :)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Sayaçamı bağladın :)) süreci
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram