Gönderen Konu: 7-8 Eylül 2018 / Hakan Doğanay Ekibi / Saç 2100 - Sakal 1100 greft  (Okunma sayısı 60146 defa)

byburkay

• byburkay
  • Hero Member
Hayırlı olsun.
Nazar değmesin takipteyiz.

Teşekkür ederim ,

Asot

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Hayırlı olsun güzel planlama iyi bi ekim sakalda donörde iyi görünüyo umarım istediğiniz saçlara kavuşursunuz

Angmar

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Kardeşim ben şunu merak ediyorum, bir nevi sana sıklaştırma ekimi yapıldı. Bu normal ekimden daha dikkat gerektiren bir ekim. Bu konu hakkında konuştunuz mu?
Var olan yani ekilmiş olan köklere dikkat edeceğiz onları göz önünde bulunduruyoruz... Vs şeklinde. Sen demeden onlar da buna dikkat çekti mi?

byburkay

• byburkay
  • Hero Member
Hayırlı olsun güzel planlama iyi bi ekim sakalda donörde iyi görünüyo umarım istediğiniz saçlara kavuşursunuz
Teşekkür ederim , planlama ve alım bencede iyi yapıldı bakalim inşallah sonucuda güzel olur

Kardeşim ben şunu merak ediyorum, bir nevi sana sıklaştırma ekimi yapıldı. Bu normal ekimden daha dikkat gerektiren bir ekim. Bu konu hakkında konuştunuz mu?
Var olan yani ekilmiş olan köklere dikkat edeceğiz onları göz önünde bulunduruyoruz... Vs şeklinde. Sen demeden onlar da buna dikkat çekti mi?
Ş
Ben hiç birşeye karışmadım desem yeridir hakan hica yönlendirdi ahmet bey sıklaştırma olarak devam edicez dedi arkaya gelebildigimiz kadar gekecez dedi ,
Biz ekim yaparken daha önce hiç yapılmamış olarak düşünülebilir dedi didem hanim. Kısacası ben hicbir şeye karışmadım hakan hoca ön taraftan ön çizgiden biz kaç açısı yanlış greftleri aldırdı onları yeniden kullandılar.
Tabi önceki ekim sonucu ve bu sonuç birleşince beni çok tatmin edecektir.

Bakalım inşallah sonuçta mutlu eder, teşekkürler

byburkay

• byburkay
  • Hero Member
Donörün yıkamadan sonra çektiğim flaşlı resmi inşallah bir sorun yasanmayacak
Günde iki yikama yapmamı önerdiler bende sabah evden cikarken ve eve girerken yapmayı düşünüyorum evde fazla bir zaman geciremeyecegim, salı günü iş başı yapmayi düşünüyorum

Angmar

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hep güneş ışığını maruz kalmamak gerekli diye okuduk. Bunun hakkında bir şey demediler mi?

byburkay

• byburkay
  • Hero Member
Hep güneş ışığını maruz kalmamak gerekli diye okuduk. Bunun hakkında bir şey demediler mi?

İlk bir hafta dikkat etmemi söylediler şapka ve bone verdiler disariya çıkmam gerekirse onlari kullanacağım ,
Bu sefer dah dikkatli olacağım bakalım inşallah bir sorun olmaz

byburkay

• byburkay
  • Hero Member
Merhabalar,
Güncel durum ile ilgili yazmak istedim.

Xpecia kullanmayı düşünüyordum ama yan etkilerinde göğüs büyümesi olabildiğini görünce en korktuğum sey başıma gekmesin diye kullanmayacağım sanırım proscar kullanmayı da düşündüm ama onada korkuyorum.
Karar veremedim xpecia aslinda mantıklı ama ben ateş düşürücünün ürtiker yan etkisini bile yaşamış insanım onun yerine revigen adında bir takviye buldum.
Onu kullanacağım günde iki tablet ekim sonrasında tavsiye ediliyormuş.
Birde ek olarak hp biotin 5000mg kullanacağım. Revigene yarin başlamayı planlıyorum
Biotine ise 20. Gün itibariyle başlayacağım.

Günde iki yikama yapıyorum 10. Gün itibariyle kabuk dökümü yapmamı söylediler , biraz tedirginlik var o konuda daha önceki ekimimde diger klinikte yapılmıştı YouTubedan yararlanacağım artık

Son durum aşağıdaki gibi, sakalda iz yok gibi kızarıklık var halen . Birde sakal tıraşı ne zaman olabilirim onu çözemedim üstü uzun alti kısa çember sakal olduk 😅
Dışarıya çıkmamaya özen gösteriyorum , çıkarsam da verdikleri şapkayı kullanacağım.
Yorumlarınızı bekliyorum şuanda hicbirsey belli degil ama yinede yorumlayin siz 😀

Felix

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Evet güzel görünüyor. Sakal 4 güne bişey kalmaz haftasonuna kesersin.bişey olmaz.
yıkama çok önemli günde iki defa yıkamak ve güzel losyonlamak ve deriden temizlemek, hernekadar zor çıksada. Başı ıslatmaktan çekinme. Su bir nevi şifa gibi. Kabuğun altında deri terliyor. nekadar nemli tutarsan kabuk okadar rahat dökülür.erken dökmeye çalışma ama zamanınıda çok geçirme. Süreç herşey yolunda gibi.şişlik devam ediyormu? Oda 10 güne geçer.
Bilgili olmadığımız konular hakkında fikir yürütmeyelim!  Soru soralım...👍

byburkay

• byburkay
  • Hero Member
Evet güzel görünüyor. Sakal 4 güne bişey kalmaz haftasonuna kesersin.bişey olmaz.
yıkama çok önemli günde iki defa yıkamak ve güzel losyonlamak ve deriden temizlemek, hernekadar zor çıksada. Başı ıslatmaktan çekinme. Su bir nevi şifa gibi. Kabuğun altında deri terliyor. nekadar nemli tutarsan kabuk okadar rahat dökülür.erken dökmeye çalışma ama zamanınıda çok geçirme. Süreç herşey yolunda gibi.şişlik devam ediyormu? Oda 10 güne geçer.

Ensede çok az kaldi abi ,Çene altında da var biraz tabi bir haftada kilo almadiysam şiş duruyor.
Losyonu temizlemek ölüm rrsmen ya sbaah bi yarim saat ugrasmisimdir temizlemek için birazdan yine yikama yapacağım bakalim nasil olacak.
Teşekkür ederim.

Felix

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Yarım saatten bişey çıkmazya  :) nede olsa kendin için  ayırdığın özel bir zaman olarak düşün. Ben peçeteye emdirerek  çıkarıyordum. Kolum yoruluyordu artık :)   
Bilgili olmadığımız konular hakkında fikir yürütmeyelim!  Soru soralım...👍

byburkay

• byburkay
  • Hero Member
Yarım saatten bişey çıkmazya  :) nede olsa kendin için  ayırdığın özel bir zaman olarak düşün. Ben peçeteye emdirerek  çıkarıyordum. Kolum yoruluyordu artık :)
Çok uğraştırdı abi iki gündür ya , ama peçete iyi fikir onu deneyecegim , losyonu sürdüm hatta bekliyorum şimdi.

Aahmett_1907

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Losyonun sacta kalması herhangi  bir sıkıntı oluşturuyor mu?birde losyonu eldivenle mi suruyorsun.

byburkay

• byburkay
  • Hero Member
Losyonun sacta kalması herhangi  bir sıkıntı oluşturuyor mu?birde losyonu eldivenle mi suruyorsun.

Saçta kalınca kurutuyor diye biliyorum o yuzden temizlemeye özen gösteriyorum, heves edip eldiven kullandim ama eldinle yapamiyorum o yüzden elimi üç dört kere yıkayıp çıplak elle sürüyorum

Facebook Twitter Instagram