Gönderen Konu: 7-8 Eylül 2018 / Hakan Doğanay Ekibi / Saç 2100 - Sakal 1100 greft  (Okunma sayısı 60159 defa)

black06

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Tekrar geçmiş olsun burkay
Ellerinden geldiği kadar sık ve güzel bir ekim yapmış ekip
İnşallah güzel bir sonuç elde eder mutlu olursun
Ekimin hayırlı olsun.

Teşekkür ederim , inşallah sieunsuz bir sonuç olur.
Önlerde saç var ama cok daha sıklaştırıldı ön bolge irta bolumde ise biraz daha az çalışıldı ama ekileb greft çıktığı sürece beni çok mutlu edecektir

byburkay

• byburkay
  • Hero Member
Tekrar geçmiş olsun burkay
Ellerinden geldiği kadar sık ve güzel bir ekim yapmış ekip
İnşallah güzel bir sonuç elde eder mutlu olursun
Ekimin hayırlı olsun.

Teşekkür ederim, bu donör ve duruma göre daha iyisi bence yapılması biraz zor olurdu. İnşallah kayıpsız bir sonuç olur

buyukaltayli

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
hayirli olsun doktor olmasa da en azindan doktor ekibi, sakalda var isin icinde. merakla takipteyim

kelman

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
ekimin hayırlı olsun güzel duruyor. inş güzel bi sonuç alırsın.

atkonr

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
hayirli olsun doktor olmasa da en azindan doktor ekibi, sakalda var isin icinde. merakla takipteyim
Hakan hocanın yanındalar bütün gün, Hakan hoca kadar iyi ektiklerinden eminim. Meraklanmayın, eminim güzel sonuç alacaksınız.

byburkay

• byburkay
  • Hero Member

Evet hakan hocanın kontrolünde yapılıyor , hakan hoca yönlendiriyor , insallah sonuçta güzel olur tüm sureci paylaşacağım

ekimin hayırlı olsun güzel duruyor. inş güzel bi sonuç alırsın.

Teşekkür ederim , inşallah

Hakan hocanın yanındalar bütün gün, Hakan hoca kadar iyi ektiklerinden eminim. Meraklanmayın, eminim güzel sonuç alacaksınız.

Hakan hoca zaten bizzat benim egitimimden gecti diye üzerinden geçerek söyledi birebir kendi öğrencileri diyebilirim inşallah dediğin gibi sonuçta güzel olur.
Teşekkür ederim.

atkonr

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Evet hakan hocanın kontrolünde yapılıyor , hakan hoca yönlendiriyor , insallah sonuçta güzel olur tüm sureci paylaşacağım

Hakan hoca zaten bizzat benim egitimimden gecti diye üzerinden geçerek söyledi birebir kendi öğrencileri diyebilirim inşallah dediğin gibi sonuçta güzel olur.
Teşekkür ederim.
Evet aynen. Aygün hanım bir ara bir kaç greft kendi de ekim yaptı bana. Aramızda iki ay var. İkimiz için de hayırlısı.

Angmar

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Kardeşim alınan miktara çok sevindim. 3200 az değil. Eğer sonuç iyi olursa ki inşaallah iyi olacak olacak ve içimden öyle geçiyor. Çok memnun olursun.

mrcetin07

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
hayırlı olsun kardeşim inşallah bu ekimde yüzün güler.

byburkay

• byburkay
  • Hero Member
Evet aynen. Aygün hanım bir ara bir kaç greft kendi de ekim yaptı bana. Aramızda iki ay var. İkimiz için de hayırlısı.

Teşekkür ederim , inşallah ikimizde istediğimiz sonuca ulaşabiliriz 😀

Kardeşim alınan miktara çok sevindim. 3200 az değil. Eğer sonuç iyi olursa ki inşaallah iyi olacak olacak ve içimden öyle geçiyor. Çok memnun olursun.

Teşekkür ederim kardeşim. İnşallah kayıpsız olurda bu rakam evet çok iyi kamufle erecektir

hayırlı olsun kardeşim inşallah bu ekimde yüzün güler.

byburkay

• byburkay
  • Hero Member
Sabah ilk yıkamadan önce 9.30 gibi yıkamaya ineceğim.
Sakalında şimdiki durumu aşağıdaki gibi, yıkamadan sonra onuda atacağım biraz once biraz ben ılık suyla duruladım ama iz kalmayacak gibi

İnsallah çıkışlarda da bir sorun olmazsa sonuç beni mutlu edecektir

byburkay

• byburkay
  • Hero Member
İlk yıkama sonrası donör ve ekim bölgesi
Donör bencr toparlayacak gibi ama bakalım

aksamci

• Hero Member
  • Kel degilim , anlim acik
hadi gecmis olsun, görüntü cok güzel
artik sabir zamani baslasin , güzel günlere dogru  :)

Felix

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Maşallah. Olay tamamdır artık. Güzel görünüyor kardeşim.bundan sonra top sende gerek sabır grekse stresi kontrol ederek,  ekim sonrası için vitamin  vs kullanımın çok önemli olduğunu düşünüyorum  benim fikrim. Vitamin vücudun ihtiyacı karşılama kapasitesini arttırıyor bu sebeple özellikle ağız yoluyla multivitamin gıda takviyesi adı altında bulunan   ürünler kesinlikle kullanılmalıdır. gene proscar/finasterid  kullanımıda alanı yeşermeye üremeye ve gelişmeye müsait bir hale getiriyor. Birde saç uzamadan dışarıdan krem yağ gibi ürünleri gereksiz buluyorum. Vitaminleri doğru kullanan birinin bu tür yağ türevi ürünlere ihtiyacı %10 belki   15 dir.  Birde sabah tok karnına 1 defa kullanım  yeterli olacaktır. Tekrar hayırlı olsun kardeşim. Güzel günlere doğru... :)
Bilgili olmadığımız konular hakkında fikir yürütmeyelim!  Soru soralım...👍

byburkay

• byburkay
  • Hero Member
hadi gecmis olsun, görüntü cok güzel
artik sabir zamani baslasin , güzel günlere dogru  :)
Teşekkür ederim abi , inşallah

Maşallah. Olay tamamdır artık. Güzel görünüyor kardeşim.bundan sonra top sende gerek sabır grekse stresi kontrol ederek,  ekim sonrası için vitamin  vs kullanımın çok önemli olduğunu düşünüyorum  benim fikrim. Vitamin vücudun ihtiyacı karşılama kapasitesini arttırıyor bu sebeple özellikle ağız yoluyla multivitamin gıda takviyesi adı altında bulunan   ürünler kesinlikle kullanılmalıdır. gene proscar/finasterid  kullanımıda alanı yeşermeye üremeye ve gelişmeye müsait bir hale getiriyor. Birde saç uzamadan dışarıdan krem yağ gibi ürünleri gereksiz buluyorum. Vitaminleri doğru kullanan birinin bu tür yağ türevi ürünlere ihtiyacı %10 belki   15 dir.  Birde sabah tok karnına 1 defa kullanım  yeterli olacaktır. Tekrar hayırlı olsun kardeşim. Güzel günlere doğru... :)

Teşekkür ederim abi , multivitamin olarak xpecia kullanacağım sanirim onun haricinde birde biotin kullanacağım yine inşallah etkisini kisa sürede gösterirler onun haricinde minoxil kullanmayı planlıyorum ama nasil kullanacağıma daha karar veremedim.

Yağları kullanan çok var ama çıkışlar kendisini belli etsin o zaman başlarım o zaman , dalinle birlikte karışım olarak yaoanlar var ama bu evrede ona henüz cesaret edemedim dk başı karar değiştiriyorum 😅

Facebook Twitter Instagram