Gönderen Konu: 7-8 Eylül 2018 / Hakan Doğanay Ekibi / Saç 2100 - Sakal 1100 greft  (Okunma sayısı 60024 defa)

byburkay

• byburkay
  • Hero Member
Hikayeni inceledim senin adına çok üzüldüm yeni ekimin gayet güzel gidiyor hayırlı olsun
Teşekkür ederim abi.

Angmar

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Teşekkür ederim ,
Similasyon için daha tam karar vermedim bakalim belki bir ekim daha yaptırmayı düşünebilirim sonrasında olabilir yada düzgün kişiyi bulmakta lazım similasyon için ortolama bir yil sonra diyebilirim sanırım

Burkay kaç ay oldu ?
Takip edemedim bir süre neden simülasyon yapmayı düşünüyorsun ?

byburkay

• byburkay
  • Hero Member
Burkay kaç ay oldu ?
Takip edemedim bir süre neden simülasyon yapmayı düşünüyorsun ?

Similasyon ekimden sonrası için düşünüyorum, Ekimle ilgili bir sorun yok , sadece daha sık bir görüntü için. Dönor dahil yaptırmayı planlıyorum. Şuan 142. Gündemin bakalım

Angmar

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Similasyon ekimden sonrası için düşünüyorum, Ekimle ilgili bir sorun yok , sadece daha sık bir görüntü için. Dönor dahil yaptırmayı planlıyorum. Şuan 142. Gündemin bakalım

Ohoo.. Daha yolun başındasın. İnanıyorum ki sonuç seni çok tatmin edecek. Senin daha 6 ayın var.

Simülasyon olayına gelecek olursak aslında dönor alana mantıklı evet. Ama şöyle gözükmez mi ; uzun saçlar var ancak arada gözüken siyah noktalar uzun değil yada kısa kesilmiş gibi göze batmaz mı?

byburkay

• byburkay
  • Hero Member
Ohoo.. Daha yolun başındasın. İnanıyorum ki sonuç seni çok tatmin edecek. Senin daha 6 ayın var.

Simülasyon olayına gelecek olursak aslında dönor alana mantıklı evet. Ama şöyle gözükmez mi ; uzun saçlar var ancak arada gözüken siyah noktalar uzun değil yada kısa kesilmiş gibi göze batmaz mı?

Aslında uzun saçta daha iyi kamufle olur öyle aman aman bir beklentim yok saçım kıvırcık olduğu için dönorü taramam lazım sürekli biraz uzayınca kıvır kıvır oluyor sonra belli ediyor kendini.
Evde uzansam mesela yeniden taramak zorunda kalıyorum yoksa belli oluyor buda biraz canımı sıkıyor açıkçası ya sürekli kısa tutacağım saçı yani sanırım 5-6 numara uzunluğunda yada farklı bir ihtimal arıyacağım bende kısa saçı sevmiyorum :) O yüzden bu ihtimal çok yakın gelmeye başladı bana.
Şu an kötü görünmüyor ama neden daha iyi görünmesin :) Şuan belli olmuyor gerçekten ama ben artık her ihtimali değerlendirmeye başladım.

SAdece Dönore de yaptırmak mantıklı olmaz bende o yüzden yaptırmışken her yere yaptırmayı düşünüyorum tabi bu ekimin sonuçlanması lazım bakalım belki bir ekim daha yaptırmayı düşünebilirim sonrasında olabilir.

byburkay

• byburkay
  • Hero Member
147. Gün

Saçlar bu günlerde gözüme çok güzel görünmeye başladı.
Fön bile kullanilabilir sanirim ama hacimli olmadığı için seyrek gozukecektir , en iyi tarama seklini buldum şimdilik. Çıkış devam ettikçe tarama şeklinide değiştiririm.
Ön çizgi çok iyi durumda arkaya doğru seyreklik mevcut aslında daha fazla çıkış olmasa bile hacimlenirse kamufle olur gibime geliyor.

Flaşsız olarak cam kenarında çektim

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Söylenecek tek söz, Allah nazarlardan saklasın. Çok iyi gidiyor.

byburkay

• byburkay
  • Hero Member
Söylenecek tek söz, Allah nazarlardan saklasın. Çok iyi gidiyor.
Teşekkür ederim sonnyto , Allah razı olsun 😊

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
147 günde harika bir görüntüye ulastın ki sen iyi bilirsin saçlar 122 de çıkmaya başlar ilerki süreçlerde süper olucak maşallah burkay
Global Moderator

DieAnotherDay

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Maşallah burkar süper olmuş saçlar çok kısa zamanda 12 ay sonunda forumun efsane ekimlerinden olmaya adaysın şu görüntü ile nazarımda.

byburkay

• byburkay
  • Hero Member
147 günde harika bir görüntüye ulastın ki sen iyi bilirsin saçlar 122 de çıkmaya başlar ilerki süreçlerde süper olucak maşallah burkay
Çok Tesekkur ederim 😊 çok güzel görünmeye başladı gerçekten. Beklentimin üstünde bir sonuç olacak sanırım.

Maşallah burkay süper olmuş saçlar çok kısa zamanda 12 ay sonunda forumun efsane ekimlerinden olmaya adaysın şu görüntü ile nazarımda.
Teşekkür ederim DieAnotherDay, İnşallah 🤩

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Byburkay saç ektirmiş birisin daha önce olumsuzda olsa forumuda takip eden birisin 147 günün de saç ekimi süreçlerinde ne anlama geldiğini iyi bilirsin henüz fırtına öncesi sessizlik :) mutlu oldum kardeşim seni böyle gördüğüm için.  Ayrıca fotograflar da çok net çok doğru yön gösterici paylaşımların için teşekürler.
Global Moderator

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ben Burkay'ın şu haline kavuşsam, bana yeter. :) Fazlasında gözüm yok.

kandan

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Kısa zamanda süper bir görüntü maşallah

Facebook Twitter Instagram