Gönderen Konu: Arkadaşlar merhaba Yaşar Aykan'ı nasıl bilirsiniz ?  (Okunma sayısı 13891 defa)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Arkadaşlar merhaba Yaşar Aykan'ı nasıl bilirsiniz ?
« Yanıtla #45 : 24 Nisan 2020, 19:45:10 »
5 para etmez Yasar aykan. 5 bin TL verdım o paraya daha kaliteli Ekim yapıla bilirdi. Oraya ektıkmek demek parayı cope atmak demek. Forumda da fotolarım mevcut.

konunuz var mı forumda ? konun olmadan söylediklerinin bir anlamı yok

Sharp

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #46 : 25 Nisan 2020, 15:50:29 »
Aekadaşlar ben orada ekim yaptırmış bir olarak yazıyorum daha öncede yorum yapmıştım sakın  gidip saç ekim yaptırmayın gold ekim felanda hikaye milleti kandırıyor..aslında onu mahkemeye verecektim..daha düşünüyorum...bu formda ektiren arkadaşlarda var yaşar aykana hiç biri memnun değil..keşke imkan olsada ona verdiğim para kadar tekrar para verip eski halime döndürmenin bir yolu olsaydı..
« Son Düzenleme: 26 Nisan 2020, 17:59:26 Gönderen: Sharp »

Sharp

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #47 : 25 Nisan 2020, 16:01:40 »
 ektiği saşlar hiç doğal durmuyor seyrek ve sıralı artı çok saç teli içerren greftleri ön saç çizgisine düzüyor cetvel kumpasla ölçsen öyle simetrik dizemesin o derce doğallıktan uzak..çok pişmanım oraya gidip saç ektirdiğim için..formdaki yönetici kardeş hintell bu öndeki sıralı ekilen greftler alabilecek bir yer varmı iz bırakmadan..bilen uardımcı olacak arkadaş varsa yazsın
« Son Düzenleme: 26 Nisan 2020, 00:03:03 Gönderen: Sharp »

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #48 : 28 Nisan 2020, 14:32:26 »
bende ekilen saçları söktürdüm ve tekrar ektirdim ama bana koray hoca yaptı pahalı biraz manuel alım daha sağlıklı ekim alanından o greftleri almak fiyat sana pahalı gelırse hakan doğanay ıle bır konus o da bu konularda baya ıyı
Global Moderator

Sharp

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #49 : 29 Nisan 2020, 21:45:29 »
Ben ön çizgiden alım yaptıracam çok sıralı birde çok öne almış çizgiyi hiç doğal durmyor.bir iki santim geriye alacağım..yani alım yapılan yer açıkta kalabilir iz kalıyormu..sizin iz kaldımı..bu sorundan kurtulmalıyım çok kötü bir durum bana yardımcı olurmusunuz lütfen

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #50 : 29 Nisan 2020, 22:37:15 »
Ben ön çizgiden alım yaptıracam çok sıralı birde çok öne almış çizgiyi hiç doğal durmyor.bir iki santim geriye alacağım..yani alım yapılan yer açıkta kalabilir iz kalıyormu..sizin iz kaldımı..bu sorundan kurtulmalıyım çok kötü bir durum bana yardımcı olurmusunuz lütfen

bende iz kalmadı ama yapanla alakalı bir durum siz de de kalmaz diye bir durum yok dikkatli karar vermelisiniz
Global Moderator

Sharp

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #51 : 29 Nisan 2020, 22:52:34 »
Çok iyi sizde iz kalmadıysa inşallah benimkide kalmaz çok araştırdım sağlıklı bir yer bulamadım.sizin operasyonu gerçekleştiren kim ilgilenirseniz sevinirim sizin referansınızla gitsem olurmu

Sharp

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #52 : 29 Nisan 2020, 23:05:13 »
Bu formu açmanız çok iyi olmuş.benim saç ekimden önce internette çok araştırdım pek sağlıklı bir yazıyla veya forumla karşılaşmadım..işi şansa bırakıp saç ektirdim  ve acı sonuç..araçtırmaya devam ettim sizin forumla tesadüf karşılaştım..formu tanıtan açıklamanız gerçekten çok iyi ve cesaret verici inanın çoğu yazılardan formlardan çok çok iyi yani açıklamanızı bir bir uyguladım ve faydasınıda gördüm..sadece sorun şu neden saç ektirmeden önce karşılaşmadım bu formla google arama motorunda başlık mı ön planda değil bilmiyorum pek bilgim yok yani

Bal Porsuğu

• Hero Member
« Yanıtla #53 : 29 Nisan 2020, 23:13:48 »
forum her aramada çıkıyor saç ile ilgili saç ektirmek isteyen herkesin yolu buraya düşer İnternet de  araştırma yapan ama tabi bir çok ekim merkezi googleye tonla para döküyor forumun önüne geçmek için

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #54 : 19 Mayıs 2020, 12:50:03 »

Gold Teknik yapıyor ise emin ol Çöptür:)

Dostum kusura bakma ama Gold teknik diye dalga geciyorsunuz bu ekimciyle Asmed Sapphire blade kullanıyoruz şeklinde yorum yapınca herkes alkışlıyor kimse dalga geçmiyor ... Yorumuna yüzde yüz katılıyorum Gold teknik vs hikaye bunlar ama aynı tepkiyi asmede de vermeni beklerdim :)

Konuya gelecek olursak hiç duymadım bu ismi
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

mmurat

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #55 : 31 Mayıs 2020, 15:33:16 »
Yaşar Aykan'da ekim yaptırdım.
Şuana kadar 4,5 ay oldu,
ön bölgede hafif çıkan saç var fakat arka tepe bölgemde çıkan saç yok gibi,
bekle dediler umarım hüsran olmaz, şuan için moral bozuk.
resim ekleyemedim.
nasıl resim ekliyorsunuz ?

mmurat

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #56 : 31 Mayıs 2020, 15:37:10 »
EKİM ÖNCESİ

EKİM SONRASI SAÇ DÖKMEDEN ÖNCE

SON DURUM
« Son Düzenleme: 31 Mayıs 2020, 15:58:06 Gönderen: mmurat »

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #57 : 31 Mayıs 2020, 19:15:09 »
Çok iyi sizde iz kalmadıysa inşallah benimkide kalmaz çok araştırdım sağlıklı bir yer bulamadım.sizin operasyonu gerçekleştiren kim ilgilenirseniz sevinirim sizin referansınızla gitsem olurmu

söktürmekten ziyanede ekimle de düzeltilebilir çok kötü durmuyor sanki bir sıklaştırma
Global Moderator

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #58 : 31 Mayıs 2020, 19:18:20 »
Dostum kusura bakma ama Gold teknik diye dalga geciyorsunuz bu ekimciyle Asmed Sapphire blade kullanıyoruz şeklinde yorum yapınca herkes alkışlıyor kimse dalga geçmiyor ... Yorumuna yüzde yüz katılıyorum Gold teknik vs hikaye bunlar ama aynı tepkiyi asmede de vermeni beklerdim :)

Konuya gelecek olursak hiç duymadım bu ismi

Sapphire blade teknik değil slit
Global Moderator

Habib Erdem Aksoy

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #59 : 14 Ocak 2022, 20:10:46 »
Ben memnun kalmadım arkadaşlar. 2 kere ektirmeme rağmen özellikle tepe bölgesi çok açık kaldı. Fotoları nasıl atıyoruz arkadaşlar. Daha yeniyim forumda beceremedim :)

Facebook Twitter Instagram