Gönderen Konu: Arkadaşlar merhaba Yaşar Aykan'ı nasıl bilirsiniz ?  (Okunma sayısı 14301 defa)

Musollini

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Arkadaşlar merhaba Yaşar Aykan'ı nasıl bilirsiniz ?
« Yanıtla #30 : 25 Haziran 2019, 16:51:37 »
benim yakın arkadaş ektirdi memnun değildi
adam doktor değil ama bildiğin plastik cerrahların yaptığı her işlemi yapıyor
eskiden kendisine ait bi büroda ekim işlemi yapıyordu
şimdi hastaneye taşındı -kemal bayındır-
gold teknik diye bi yöntem ile ekiyor
baya bi müşterisi var gibi
instagram da takip edebilrisin

Gold Teknik yapıyor ise emin ol Çöptür:)

Mesela bunun için sizin kanıtınız neydi

Abicim zorlama yarın Yaşar Aykan beyefendiye ekim yaptırmış gerçek bir kişi(!) gelir sürecini baştan sona görürüz sonra değerlendiririz.

Ben gerçekten yaşar arykanda saç ekimi yaptırmış bir kişi olarak yazdım bunları biraz objektif olun lütfen insanlar illa istanbuldaki belli başlı insanları övmek zorunda değil
haklı da olabilirsiniz bi konu açarsanız süreci birlikte takip edelim

robie_fowliver

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #31 : 25 Haziran 2019, 17:14:03 »
benim yakın arkadaş ektirdi memnun değildi
adam doktor değil ama bildiğin plastik cerrahların yaptığı her işlemi yapıyor
eskiden kendisine ait bi büroda ekim işlemi yapıyordu
şimdi hastaneye taşındı -kemal bayındır-
gold teknik diye bi yöntem ile ekiyor
baya bi müşterisi var gibi
instagram da takip edebilrisin

Gold Teknik yapıyor ise emin ol Çöptür:)

Mesela bunun için sizin kanıtınız neydi

Abicim zorlama yarın Yaşar Aykan beyefendiye ekim yaptırmış gerçek bir kişi(!) gelir sürecini baştan sona görürüz sonra değerlendiririz.

Ben gerçekten yaşar arykanda saç ekimi yaptırmış bir kişi olarak yazdım bunları biraz objektif olun lütfen insanlar illa istanbuldaki belli başlı insanları övmek zorunda değil

Forum mantığını öğrenip keşke öyle üye olsaydınız. Sizin Yaşar Aykan a ekim yaptırıp über sonuç almanızın hiçbir kıymeti yok bu aşamada. Şayet diğer ekim başlıkları gibi bastan sona paylaşım yapsaydınız iyisiyle kötüsüyle görüp değerlendirme yapardık. Istanbul kısmına hiç girmeyin zira forumda istanbul merkezleri kadar(ki totalde sayı olarak fazla olmalarına rağmen) anadolu şehirlerindeki merkezlerden de yüzlerce ekim var. Meselenin lokasyonla hiçbir alakası yok sadece bu forumun bir işleyişi ve amacı var. Bence donanım haber tecrübelerinizi aktarmak için daha uygun.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #32 : 25 Haziran 2019, 18:39:16 »
Arkadaşlar yaklaşık 10 ay önce Kemal Bayındırda Yaşar beyin ekibi saç ekimimi yaptılar. Benim donör bölgem çok zayıftı ve açık bölgelerim çok fazlaydı daha önce müracat ettiğim yerler size ekemeyiz iyi olmaz falan demişlerdi. Tabi onlarında haklı oldukları yönler var. Daha sonra Yaşar Aykan'ı duydum ve Kahramanmaraş'ta ikamet ettiğim için görüşmeye değer dedim ve gittim. Gold ekimden falan bahsetti ilk başlarda sıcak bakmadım insanın aklına bir sürü şey eliyor. Fiyatı'da normal yöntemlerden fazla olunca acaba dolandırılıyormuyum falan dedim. Gold ekim demişken buraya parantez açalım insanlar Gold ekimi farklı bir saç ekim yöntemiymiş gibi algılıyorlar. Tamamen yanlış bir algı Gold ekimi aslında Fue saç ekim yönteminin alt başlığı diyebilirim. Yöntem aynı. Fark ise şu bu fue yönteminde kullanılan malzemeler altından yapılmış malzemeler. Adı bu sebeple gold. Peki amaç ne amaç şu altının insan derisine daha iyi uyum sağladığı ve saç köklerine daha az zarar verdiği için donör bölgesi az olanlara ve ekim alanı çok geniş olanlara uygulanan bir yöntem. Malzeme pahalı olduğu için ücrette yüksek anlayacağınız. Ama dediğim gibi Yaşar bey her gelene direk Gold yöntemini tavsiye etmiyor. Bunu kişinin tercihine bırakıyor. Şayet saç ekimi yaptıracağınız alan küçükse bende Gold yöntemini tavsiye etmiyorum ekonomik açıdan.

Gelelim bana 10 ay civarı oldu gerek yakın çevrem olsun gerekse saç ekimimi bilmeyen insanlardan aldığım tepkiler oldukça olumlu. Dediğim gibi ben resmen keloğlan gibiydim şimdiki halimden oldukça memnunum. Ayrıca saç ekiminde memnuniyet derecesi beklentiyle doğru orantılı. Yani ben bir Kıvanç Tatlıtuğ beklentisiyle gitseydim muhakkak hüsrana uğrardım. Ayrıca ilgi ve alakaları oldukça iyi ekim öncesinde ve sonrasında sorduğun sorulara muhakkak cevap alıyorsunuz. Ben halen Watsapp üzerinden kendileriyle yazışıyorum her zamanda cevap alıyorum.

Olumsuz birşey söyleyecek olursamda sadece saç olan bölgelerden alım yapabilmeleri. Yani sakal, sırt, göğüs vb alanlardan alım yapmıyorlar bu beni biraz hayal kırıklığına uğratmıştı. Yapabilseler belki daha çok saçım olurdu.

Son olarak inşallah aydınlatıcı bir yazı olmuştur. Kendi tecrübelerimden yola çıkarak bunları yazdım. Bütün bunlardan sonra gidin saçınızı orada ektirin demiyorum çünkü bu tarz konularda öneri yapmayı sevmem sadece tecrübemi anlatmak istedim. Sonuçta buradan ben memnunumdur ama bir başkası memnun kalmayabilir.

ilk olarak belirteyim bende yazınız kesinlikle   aydınlatıcı bir yazı olmamıştır
süreci bizimle paylaşılmayan hiç bir yazı hiç bir başarı bizim için gerçek niteliği taşımaz
kısaca forumda lafla peynir gemisi yürümez bu forumun en güzel özelliği de gerçek kanıtlar üzerinden yorum yapılır kişilerin süreçlerini gün gün takip ederek edindiğimiz gerçek deneyimler tecrübeler üzerine kuruludur o yüzden yazdıklarınız hiç bir anlam ifade etmez ve aksine şüpe doğurur.

Kanıt için ne yapmam gerekiyor. Ben dediğim gibi kendi tecrübemi yazdım asıl siz neden bu kadar tepki gösterdiniz bunu anlamadım.

öncelikle yanlış anlamanızı istemem ekim yaptırmış ve mutlu bır hastası olabılırsınız bunu tartışmıyorum forumun genel özellığı ekımı operasyon gununden başlayıpğ 1 sene paylaşmak olduğu ıcın sonuçlanmış yada bu sekılde bılgı gırılınce olmuyor hepsi bu dostum. keske sürecini bizimle ekim zamanından paylaşmış olsaydın.
Global Moderator

Erkan2727

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #33 : 03 Temmuz 2019, 15:13:15 »
Son halini paylaşabilirsin mesela
Bizi bu şekilde aydınlat
Ama bana bir kurgu gibi geldi bu söylediklerin .

Erkan2727

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #34 : 03 Temmuz 2019, 15:21:14 »
Arkadaşlar ekim yapmayı bilmeyen stajerlerin elinde saçınızı ne hallere sokuyorlar
Yaşar aykan işi biliyor ama
Kendi ekimi yapmıyor baştan sona
Yanındaki stajerler hiç bilmiyor ve kötü bir sonuç çıkıyor ortaya

kayabey79

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #35 : 05 Ağustos 2019, 22:39:10 »
.
« Son Düzenleme: 05 Ağustos 2019, 23:37:13 Gönderen: kayabey79 »

kayabey79

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #36 : 05 Ağustos 2019, 23:04:22 »
.
« Son Düzenleme: 05 Ağustos 2019, 23:36:21 Gönderen: kayabey79 »

mmurat

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #37 : 12 Ocak 2020, 19:40:43 »
17 ocak ta ekim yaptırmaya gideceğim yaşar aykan a, Gold fue yapılacak
işlem sonrası görüşlerimi yazarım buraya

unverm

• Hero Member
« Yanıtla #38 : 12 Ocak 2020, 21:02:24 »
Gold nedir kimse yazmamış, altın uçlu iğne kullanıyor heralde  :)

Burkinho

• Hero Member
« Yanıtla #39 : 12 Ocak 2020, 22:16:13 »
17 ocak ta ekim yaptırmaya gideceğim yaşar aykan a, Gold fue yapılacak
işlem sonrası görüşlerimi yazarım buraya

Birisi malzemeler altından yapıldığı için gold deniliyor dedi. Senden ricam kontrol eder misin gerçek altın mı ürünler ? Altınsa kaç ayar ? Sadece altın suyuna batırmış da olabilirler. Şimdiden hayırlı olsun 👍

mmurat

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #40 : 16 Ocak 2020, 21:09:13 »
Yarın inşallah haber ederim.

kdryrdm

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #41 : 08 Mart 2020, 20:06:15 »
5 para etmez Yasar aykan. 5 bin TL verdım o paraya daha kaliteli Ekim yapıla bilirdi. Oraya ektıkmek demek parayı cope atmak demek. Forumda da fotolarım mevcut.

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #42 : 08 Mart 2020, 20:26:54 »
Gold +organik  + ünlülere saç ekim  yapan merkezler + sınırsız  saç ekim yapan +  yerler   uzak durun . Forum içinde  sonuçlanmış saç ekim   konuları inceleyin   ona göre  karar  verin .. Not: en iyi yerde en kötü  yerde olsun fatura  alın çünkü  Çoğu görüşme yaptığız yer peşin ödeme alıyoruz diyor, yarın birgün şikayetten kurtulmak için herhangi bir resmi evrak olmasını istemiyorlar.

Adanali

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #43 : 24 Nisan 2020, 17:59:03 »
Maalesf bende ektirdim yasar aykana. Gold teknik diye bir savsata uydurmus alakasi yok. Donor bolgeleri zedeledi alim yapatken. Seyrek ekim yapti. Tekrar ekim yaptirmak zorunda kaldim. Ceneden baska birsey yok. Kesinlikle iyi arastirin.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #44 : 24 Nisan 2020, 19:44:10 »
Gold nedir kimse yazmamış, altın uçlu iğne kullanıyor heralde  :)

ekim yaptırına 1 tam altın hediye ediyorlar :)
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram