Gönderen Konu: Donör alani ve sac kalinligi yeterli mi sizce ?  (Okunma sayısı 1868 defa)

Kadirerdogann7

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Donör alani ve sac kalinligi yeterli mi sizce ?
« : 25 Ağustos 2018, 20:15:20 »
Sac Ekimi dusunuyorum. İleride biotin proscar da kullanabilirim lakin sac ektirme surecinde sizce donor vs yeterli mi

dinodin11

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Donör alani ve sac kalinligi yeterli mi sizce ?
« Yanıtla #1 : 25 Ağustos 2018, 21:39:08 »
Üstten bir foto

Ama tabiki döner  kapasiten yeterli
Rahat olabilirsin.

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #2 : 25 Ağustos 2018, 21:59:43 »
Fotoğraflar çok net değil daha net fotoğraflar paylaşabilir misiniz lütfen?
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Kadirerdogann7

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 25 Ağustos 2018, 22:39:07 »
Kamera malesef arkadaslar bozulmus biraz ondan net cikmiyormus tepeden az seyreklik var ondek sakaklar hafif geriledi simdilik biraz da topikle idare etneye calisiyorum

Moraless

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 25 Ağustos 2018, 22:58:53 »
Doner maşallahı var ,ehil ellerde ekim yaptırırsan doner rezervi iki ayrı ekimi kaldırabilecek durumda.

Kadirerdogann7

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 25 Ağustos 2018, 23:58:24 »

Doner maşallahı var ,ehil ellerde ekim yaptırırsan doner rezervi iki ayrı ekimi kaldırabilecek durumda.
aynen ah kur ah Koray Hoca umutlarimi yikti

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 26 Ağustos 2018, 00:07:47 »
  aynen ah kur ah Koray Hoca umutlarimi yikti

Yani fotoğraflardan görünen ekim yapılabileceği. Peki siz ekim için hangi cerrahı düşünüyorsunuz? Var mı kafanızda isimler?
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Kadirerdogann7

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 26 Ağustos 2018, 01:06:43 »
Yani fotoğraflardan görünen ekim yapılabileceği. Peki siz ekim için hangi cerrahı düşünüyorsunuz? Var mı kafanızda isimler?

Koray Erdogan eger kur duserse 1 2 yila o da. Dusmezse Yani Esma Serkan Ciftini dusunuyorum. Hic yoktan en kotu 2 operasyon yaptiririm diyorum onlara ama Kur dusese tek operasyinla Koray hoca olur tercihim.

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 26 Ağustos 2018, 01:14:15 »

Koray Erdogan eger kur duserse 1 2 yila o da. Dusmezse Yani Esma Serkan Ciftini dusunuyorum. Hic yoktan en kotu 2 operasyon yaptiririm diyorum onlara ama Kur dusese tek operasyinla Koray hoca olur tercihim.

Birikim yapacaksanız Koray Erdoğan için değer. Kur için hepimiz aynı durumdayız saç ekiminde şuan konuşulan rakamlar çok uçuk.

Kadirerdogann7

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 26 Ağustos 2018, 10:35:08 »
Birikim yapacaksanız Koray Erdoğan için değer. Kur için hepimiz aynı durumdayız saç ekiminde şuan konuşulan rakamlar çok uçuk.
kesinlikle Türk vatandaslari icin ayri bir tavir segrgilenmesi gerektigi kanaatindeyim

Porikli

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 26 Ağustos 2018, 21:14:44 »
Hocam saç ekimine talep her geçen gün artıyor. Fiyatlara da zam yapılıyor haliyle. Elini çabuk tut derim.

Facebook Twitter Instagram