Gönderen Konu: Ekim tercihi ile ilgili  (Okunma sayısı 3591 defa)

Sergeant

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Ekim tercihi ile ilgili
« Yanıtla #15 : 26 Ağustos 2018, 00:08:01 »
Serkan Aygın kanalları kendi açıyor ekimi asistanları yapıyor ben gittim görüştüm ekimin tamamında kendi bulunursa 12 bin tl istiyor. Ekimleri de baya başarılı fiyat performans olarak.

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #16 : 26 Ağustos 2018, 00:17:16 »
Peki istanbulda araştırmamı önereceğin doktorlar var mı ?

Eğer fiyat 10000 TL ise kendinizi İstanbul ile sınırlandırmayın bence. Hakan Doğanay'ın ekibi var ayrıca Denizli'de Özgür Nalbant var ben özellikle Koray Hoca olmasaydı bu isimlerde ekim yaptırmayı düşünebilirdim. Özgür Nalbant'ı özellikle araştırmanızı etmenizi tavsiye ediyorum.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Sergeant

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #17 : 26 Ağustos 2018, 00:35:31 »
Özgür Nalbant ın patlayan ekimleri var forumu araştırın

fntstk

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #18 : 26 Ağustos 2018, 10:36:39 »
Valla arkadaşlar kafam çok karışık bi ara hisara düşündüm arkadaşım ektirdi istediği verimi alamadı ikinci ekimi yaptırdı felan. Paramla rezil de olmak istemiyorum. Siz aklınıza geldikçe beğendiğiniz doktorları yazarsanız sevinirim.

konyalim

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #19 : 26 Ağustos 2018, 11:07:10 »
esma serkan tetik guzel ekimleri var serkan ayginda iyi

fntstk

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #20 : 26 Ağustos 2018, 12:12:13 »
Sanırım bu gidişle vazgeçecegim ve kel kalmaya razı olacağım. 10 bin lira bütçeye ekim yapan hiç bir yer beni tatmin etmiyor.

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #21 : 26 Ağustos 2018, 13:45:04 »
Sanırım bu gidişle vazgeçecegim ve kel kalmaya razı olacağım. 10 bin lira bütçeye ekim yapan hiç bir yer beni tatmin etmiyor.

Moralinizi bozmak istemem ama bu işler o kadar kolay olsa ben çoktan saç ektirirdim :). Geri dönüşü olmadığı için ince eleyip sık dokumamız gerekiyor.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

fntstk

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #22 : 26 Ağustos 2018, 15:07:57 »
Moralinizi bozmak istemem ama bu işler o kadar kolay olsa ben çoktan saç ektirirdim :). Geri dönüşü olmadığı için ince eleyip sık dokumamız gerekiyor.

Düşündüğünüz, kafanıza yatan yerler var mı ?

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #23 : 26 Ağustos 2018, 16:05:35 »
Düşündüğünüz, kafanıza yatan yerler var mı ?

Benim saçlarımın sonuda sizin gibi olacağını ileride biliyorum bu nedenle kafamda tek düşündüğüm Koray Erdoğan. Kur farkı aniden bu kadar artmasa randevu alacaktım Koray Erdoğan'dan. Yine de ekim yaptırırsam başka yerde yaptırmam herhalde o riski alamam.

fntstk

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #24 : 26 Ağustos 2018, 16:42:52 »
Evim arabam olsa koray hocaya ektirmek için satıcam ama yok malesef.

Radament

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #25 : 26 Ağustos 2018, 16:51:32 »
Dostum illa İstanbul demek hata olur, bence ankaraya git. Ben o şekilde yaptım. 2 gün kal, 3.gün ilk yıkama sonrası evine dön. Bir arkadaşın, eşin dostun akraban vs sana refakat etsin. Hadi olmadı 3. Gün gelsin seni araçla alsın. Ben o şekilde yaptım.

fntstk

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #26 : 26 Ağustos 2018, 17:46:39 »
Dostum illa İstanbul demek hata olur, bence ankaraya git. Ben o şekilde yaptım. 2 gün kal, 3.gün ilk yıkama sonrası evine dön. Bir arkadaşın, eşin dostun akraban vs sana refakat etsin. Hadi olmadı 3. Gün gelsin seni araçla alsın. Ben o şekilde yaptım.

Eğer kafama yatarsa şehir dışına da çıkarım aslında. Kime ektirdiniz ? Sonuçtan memnun musunuz? Kimleri önerirsiniz?

Radament

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #27 : 26 Ağustos 2018, 19:42:09 »
Ben şahin çeliğe ektirdim, birşey söylemek için erken, şu an için normal gidiyor, bir problemim yok. Fiyatı da uygun zaten. Ben memnunum şimdilik.

fntstk

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #28 : 28 Ağustos 2018, 10:52:09 »
Biraz araştırma yaptım güzel sonuçları var şahin beyin. Biraz daha irdeleyim forumu

fntstk

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #29 : 28 Ağustos 2018, 11:23:40 »
Arkadaşlar donör bölgeler nasıl görünüyor ? Kalınlığını yada kalitesini kendim test etme şansım var mı

Facebook Twitter Instagram