Gönderen Konu: 17.08.2018 ilhan serdaroğlu 3200 Greft  (Okunma sayısı 8785 defa)

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
Ynt: 17.08.2018 ilhan serdaroğlu 3200 Greft
« Yanıtla #16 : 22 Ağustos 2018, 02:39:22 »
;) dikeni biraz sertçe dostum. Peki hafıza zayıflaması için ne yapıyorsun? B12 falan diyorlar ve bazı vitaminler. Bir de son olarak cinsel yöndem sorun oldu mu sende? İsteksizlik genital bölge ağrısı falan he bir de göğüs bölgesinde kadınsı şişiklik olabiliyormuş

Şimdi dostum bende olmadı farzet bu sizde olmayacağı anlamı taşımaz. Ben büyük yanetki yaşamadım, hatta sıkıntı yaşadım diyenlerin bir çoğununda psikolojik etkenlerden dolayı yaşadığını düşüyorum. Örnek veriyorum ekmek kilo yapar ama siz ekmeği yerken kilo alacağım diye takıntı yaparsanız psikolojik olarak problemler yaşarsınız. Finasteridin kişiden kişiye farklı sonuçlar verdiği belli bu nedenle ben sıkıntı yaşamazsınız diyemiyorum. Ben insanlar fayda görsünler diye saç ekimi için tavsiye istediğim konumda 6 ay kadar paylaşım yaptım. O dönem stres altında olduğum için (saçla ilgili değil) hafif bir unutkanlık yaptı. Ancak dikkat ettim ilacı bıraktıktan sonra bu yanetkiler geçti derken tekrar stresli olduğum dönemde ufak unutkanlıkların olduğunu yani bu unutkanlıkların strese bağlı olduğunu fark ettim. Attığım her mesajda çok dikkatli olmak istiyorum çünkü hepimizin ortak sorununun aynı olduğunu fakat hepimizin farklı beklentilerinin olduğunun çok iyi farkındayım. Keşke vücudumuza kimsayal almadan bu dökülmenin bir yolu olsa ama yapacak bir şey kullanan herkes mecbur olduğu için bu ilacı kullanıyorlar. Bende dediğim gibi çok ciddi sorunlar olmadı. Kullanırken bir risk aldım dedim kendi kendime saçlarımın dökülmesi mi beni daha çok sıkıntıya sokacak, yoksa finasteridin yanetkileri mi? Ben bu riski aldım ve sorunsuzca en iyi sonucu aldığımı düşünüyorum. Ama dediğim gibi insanların beklentileri farklı belki siz farklı düşünüyorsunuzdur.

Sonuç olarak konu sahibi arkadaşımızın finasteridi araştırmasını tavsiye ediyorum. Donör bölgesinin yetersiz olduğunu belirtmesinden dolayı yapmış olduğu ekimden mutluluk duyması açısından kendisine yarar sağlayacağını düşünüyorum. Tasarruf kendisinindir...
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

kontrolkalemi

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #17 : 23 Ağustos 2018, 13:45:06 »
Hayırlı olsun ekiminiz. Orta bölgede seyrek bir görüntü var ve varolanlar da gidici. İlerleyen zamanlarda 2. ekime ihtiyaç duyacaksınız. 2. Ekim planlaması yapıldı mı?

teşekkürler hocam.  orta bölge için bırakın planı  konuşmadık bile.  1 hafta sonra görüşmeye gideceğim bakalım ne olacak.

kontrolkalemi

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #18 : 23 Ağustos 2018, 13:48:20 »
Şimdi dostum bende olmadı farzet bu sizde olmayacağı anlamı taşımaz. Ben büyük yanetki yaşamadım, hatta sıkıntı yaşadım diyenlerin bir çoğununda psikolojik etkenlerden dolayı yaşadığını düşüyorum. Örnek veriyorum ekmek kilo yapar ama siz ekmeği yerken kilo alacağım diye takıntı yaparsanız psikolojik olarak problemler yaşarsınız. Finasteridin kişiden kişiye farklı sonuçlar verdiği belli bu nedenle ben sıkıntı yaşamazsınız diyemiyorum. Ben insanlar fayda görsünler diye saç ekimi için tavsiye istediğim konumda 6 ay kadar paylaşım yaptım. O dönem stres altında olduğum için (saçla ilgili değil) hafif bir unutkanlık yaptı. Ancak dikkat ettim ilacı bıraktıktan sonra bu yanetkiler geçti derken tekrar stresli olduğum dönemde ufak unutkanlıkların olduğunu yani bu unutkanlıkların strese bağlı olduğunu fark ettim. Attığım her mesajda çok dikkatli olmak istiyorum çünkü hepimizin ortak sorununun aynı olduğunu fakat hepimizin farklı beklentilerinin olduğunun çok iyi farkındayım. Keşke vücudumuza kimsayal almadan bu dökülmenin bir yolu olsa ama yapacak bir şey kullanan herkes mecbur olduğu için bu ilacı kullanıyorlar. Bende dediğim gibi çok ciddi sorunlar olmadı. Kullanırken bir risk aldım dedim kendi kendime saçlarımın dökülmesi mi beni daha çok sıkıntıya sokacak, yoksa finasteridin yanetkileri mi? Ben bu riski aldım ve sorunsuzca en iyi sonucu aldığımı düşünüyorum. Ama dediğim gibi insanların beklentileri farklı belki siz farklı düşünüyorsunuzdur.

Sonuç olarak konu sahibi arkadaşımızın finasteridi araştırmasını tavsiye ediyorum. Donör bölgesinin yetersiz olduğunu belirtmesinden dolayı yapmış olduğu ekimden mutluluk duyması açısından kendisine yarar sağlayacağını düşünüyorum. Tasarruf kendisinindir...

hocam çok teşekkür ederim en azından bir alternatif sundunuz. diğer seçenek 2. ekim olur mu donör yok sakal mı olacak gibi netleştirmem gerekiyor. 3-4 ay sonra muhtemelen bir karar çıkacak.

kontrolkalemi

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #19 : 24 Ağustos 2018, 14:24:35 »
selamlar,
1 hafta oldu. güncel resimler ektedir.
kanlı kabuklar tam kurtulamadık.

cittaslow

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #20 : 24 Ağustos 2018, 16:56:12 »
Hayırlı olsun. Umarım,  sonuçta istediğiniz gibi olur.

Matkap Recai

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #21 : 24 Ağustos 2018, 17:09:36 »
Ilhan bey son zamanların en gozde doktorlarindan. Sakaldan ekim yapiyor mu?

Unforgiven

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #22 : 24 Ağustos 2018, 20:06:06 »
İlhan hocanın sakaldan yaptığı ekimler mevcut.. Kendi instagram sayfasında ve forumda bir örneği var..

kontrolkalemi

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #23 : 27 Ağustos 2018, 17:17:55 »
selamlar.
10. gün fotolarını ekledim. 10 gün için bu görüntü normal midir? kabuklu kısımlar kaşınıyor hafif elimi öne doğru dokundurduğumda kabukla birlikte saçta geliyor bu normal mi? . 3 eylüle kadar bu kabuklardan kurtulabilir miyim?
değerlendirmeleriniz için teşekkürler,

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #24 : 27 Ağustos 2018, 18:25:44 »
selamlar.
10. gün fotolarını ekledim. 10 gün için bu görüntü normal midir? kabuklu kısımlar kaşınıyor hafif elimi öne doğru dokundurduğumda kabukla birlikte saçta geliyor bu normal mi? . 3 eylüle kadar bu kabuklardan kurtulabilir miyim?
değerlendirmeleriniz için teşekkürler,

İlhan Hocayla iletişime geçin en doğru bilgiyi İlhan Hoca verir ama naçizane tavsiyem 10. güne kadar kabukların temizlenmiş olması gerekiyordu. Ekim sürecinize zarar verebilir.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Radament

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #25 : 27 Ağustos 2018, 18:29:13 »
Losyonla hafif hafif dairesel ovalayın çözülür kabuklar. 1 saat sonra yumuşayınca bol ılık su ile yıkayın. Bu şekilde kısa sürede dökülür. 15. Güne kadar en geç dökseniz iyi olur.

kontrolkalemi

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #26 : 27 Ağustos 2018, 19:03:18 »
Losyonla hafif hafif dairesel ovalayın çözülür kabuklar. 1 saat sonra yumuşayınca bol ılık su ile yıkayın. Bu şekilde kısa sürede dökülür. 15. Güne kadar en geç dökseniz iyi olur.
Hocam hangi losyonu kullanayım

Chiquita

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #27 : 28 Ağustos 2018, 00:11:29 »

Bu ilacı ne kadar zamandır kulanıyorsunuz/kullandınız ?

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #28 : 28 Ağustos 2018, 00:21:06 »
Bu ilacı ne kadar zamandır kulanıyorsunuz/kullandınız ?

Konu açtım dostum 6 aylık kullandığım oradan takip edebilirsiniz burada arkadaşın konusunu sabote etmeyim finasterid ile.

kontrolkalemi

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #29 : 28 Ağustos 2018, 01:00:51 »
Konu açtım dostum 6 aylık kullandığım oradan takip edebilirsiniz burada arkadaşın konusunu sabote etmeyim finasterid ile.

üstad çok teşekkür ederim faydalı geri dönüşler için.

Facebook Twitter Instagram