Gönderen Konu: 17.08.2018 ilhan serdaroğlu 3200 Greft  (Okunma sayısı 8778 defa)

kontrolkalemi

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
17.08.2018 ilhan serdaroğlu 3200 Greft
« : 17 Ağustos 2018, 17:32:01 »
selamlar
ve nihayet bugün itibariyle saç ekimini bitirdik.  Allah utandırmasın artık :)
 bu formun inanılmaz faydası oldu. emeği geçen herlese teşekkürler. konuyu sıcağı sıcağına taşımak istedim. benimde faydam olursa ne mutlu bana

- performans/maliyet kriterine göre ilhan hocayı seçtim.
-bölge açıklığı çok lakin donör kısıtından dolayı 3200 greft ekildi.
- operasyon toplamı 08:30-16:00 saatleri arası.
- Maliyet 7500 TL. ilaç+ şampuan için extra 200 Tl
-iğne acıtıyor maalasef.

belli peryotlarla foto paylaşımım olacak.
 değerli yorumlarınızı iletmeniz ricasıyla,

Unforgiven

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: 17.08.2018 ilhan serdaroğlu 3200 Greft
« Yanıtla #1 : 17 Ağustos 2018, 21:25:16 »
Kardeş hayırlı uğurlu olsun.. Umarım istediğin sonucu alırsın.. Fotoların biraz daha net olursa daha iyi olacak..

kontrolkalemi

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 19 Ağustos 2018, 13:56:16 »
Kardeş hayırlı uğurlu olsun.. Umarım istediğin sonucu alırsın.. Fotoların biraz daha net olursa daha iyi olacak..

çok teşekkür ederim. inşallah istediğim gibi olur. saç operasyonu ,bakımı, zamanı parası  zahmetli bir işmiş onu anladım :)
 birazdan güncel fotoları paylaşacağım.

kontrolkalemi

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 19 Ağustos 2018, 14:00:53 »
merhabalar
 bugün 2. gün yıkamayı yaptık  ve bandajdan kurtuldum. güncel fotolar ektedir.

dinodin11

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 19 Ağustos 2018, 19:18:03 »
Açıklığa  göre  çok güzel bir tasarıyla  ekilmiş

Hasılat almanızı dilerim

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #5 : 19 Ağustos 2018, 19:55:15 »
Merhaba hayırlı olsun saç ekiminiz. Ön hatta ekim ile birlikte orta hatta da bir sıklaştırma yapılsa daha iyi olabilirdi diye düşünüyorum. Böyle bir ekimi siz mi istediniz? Çünkü vertex bölgesine de ekim yapılmış.

Umarım memnun ve mutlu olacağınız bir şekilde ekiminiz tamamlanır.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

kontrolkalemi

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 20 Ağustos 2018, 19:00:32 »
Merhaba hayırlı olsun saç ekiminiz. Ön hatta ekim ile birlikte orta hatta da bir sıklaştırma yapılsa daha iyi olabilirdi diye düşünüyorum. Böyle bir ekimi siz mi istediniz? Çünkü vertex bölgesine de ekim yapılmış.

Umarım memnun ve mutlu olacağınız bir şekilde ekiminiz tamamlanır.

hocam çok teşekkürler yorumunuz için. bu iş temel'in köprü  fıkrasına benzedi. iki uçtan başladık ortada buluştuk buluştuk buluşamazsak 2 tane köprü olur misali :)
donör bölgesi yetersiz 3500 üzerinden gideriz dedik 3200 çıktı. önün sıkı ekilmesini ben istedim. kalanı da hocaya bıraktım.  çünkü  formda adı geçen her hocanın ekimlerinde   ön kısımda iyiler, vertex de vasat işçilik var.     
hoca da bence risk alıp vertexe ekim yaptı :) merakla sonuçlanmasını bekliyorum.

kontrolkalemi

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 20 Ağustos 2018, 19:06:56 »
Açıklığa  göre  çok güzel bir tasarıyla  ekilmiş

Hasılat almanızı dilerim

hocam sağolasın. böyle yorumlar görünce biraz rahatlıyor insan :)
sizin iletilerinize baktım bir konu açarak nabız yoklamışsınız sonrasın da ekim oldu mu?

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 20 Ağustos 2018, 20:26:04 »
hocam çok teşekkürler yorumunuz için. bu iş temel'in köprü  fıkrasına benzedi. iki uçtan başladık ortada buluştuk buluştuk buluşamazsak 2 tane köprü olur misali :)
donör bölgesi yetersiz 3500 üzerinden gideriz dedik 3200 çıktı. önün sıkı ekilmesini ben istedim. kalanı da hocaya bıraktım.  çünkü  formda adı geçen her hocanın ekimlerinde   ön kısımda iyiler, vertex de vasat işçilik var.     
hoca da bence risk alıp vertexe ekim yaptı :) merakla sonuçlanmasını bekliyorum.

Vertex bölgesine kaç graft ekim yapıldı? Bana göre varolan saçlara zarar gelmemesi için hoca garantici davranmış ve orta hatta sıklaştırma yapmamış. Ama siz şimdi graft kalmadı diyorsunuz orta hattaki saçlarda zayıf gözüküyor bence finasteridi biraz araştırın derim.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

kontrolkalemi

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 20 Ağustos 2018, 22:31:38 »
Vertex bölgesine kaç graft ekim yapıldı? Bana göre varolan saçlara zarar gelmemesi için hoca garantici davranmış ve orta hatta sıklaştırma yapmamış. Ama siz şimdi graft kalmadı diyorsunuz orta hattaki saçlarda zayıf gözüküyor bence finasteridi biraz araştırın derim.
yaklaşık 1000 greft vertex, 2200 ön. şimdi sorunca hak verdim. kafama takıldı hocaya sorayım niye yapmamış.
finasteridi bir takım hormonsal ilaçlardan mı bahsediyoruz. biraz bilgi verebilir misiniz? sizce en mantıklısı ne olur?

Akadian

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 21 Ağustos 2018, 00:15:47 »

Şu finas nedense tam güvenemiyorum. Bir süre sonra döngüye sokmuyor mu? Ne kadar uzun kullanılmalı ve böbreğe cinsel olaylara etkisi nedir emin olamıyorum

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 21 Ağustos 2018, 00:49:21 »
yaklaşık 1000 greft vertex, 2200 ön. şimdi sorunca hak verdim. kafama takıldı hocaya sorayım niye yapmamış.
finasteridi bir takım hormonsal ilaçlardan mı bahsediyoruz. biraz bilgi verebilir misiniz? sizce en mantıklısı ne olur?

Finasteridden bahsediyorum evet çünkü orta hattaki saçlarınız zayıf dökülecek gibi duruyorlar. Finasterid ile oradaki saçlarınızı güçlendirebilirsiniz. Düşünün tüm ekilen saçlar çıksa dahi orta hat zayıf kaldığı için bu problem oluşturacak. Şimdi belki sorun olmayabilir ama ilerleyen yıllarda böyle bir sıkıntı yaşayabilirsiniz. Bence vertexe hiç girilmeden ön hat şakak ve orta hat sıklaştırma olarak ekim yapılmalıydı. Vertex ekimlerinde başarı yüzdesi daha düşük çünkü ben böyle bir riske girmezdim. Finasteridi bence araştırın. Ayrıca finasterid kullananlar saç döngüsü yaşamıyorlar o minoxidil de oluyor. En azından ben 6 ay kullandım böyle bir döngü yaşamadım. Altta ki mesaj yazan arkadaşa da böyle cevap vermiş olalım :)

Şimdilik ekim yaptığınız için kafanızı bunlara yine de takmayın, olumlu düşünün daha ilerleyen süreçte bakalım nasıl saçlarda gelişmeler olacak. Umarım istediğiniz saçlara sorunsuzca kavuşursunuz.

Akadian

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 21 Ağustos 2018, 10:36:07 »
Finasteridden bahsediyorum evet çünkü orta hattaki saçlarınız zayıf dökülecek gibi duruyorlar. Finasterid ile oradaki saçlarınızı güçlendirebilirsiniz. Düşünün tüm ekilen saçlar çıksa dahi orta hat zayıf kaldığı için bu problem oluşturacak. Şimdi belki sorun olmayabilir ama ilerleyen yıllarda böyle bir sıkıntı yaşayabilirsiniz. Bence vertexe hiç girilmeden ön hat şakak ve orta hat sıklaştırma olarak ekim yapılmalıydı. Vertex ekimlerinde başarı yüzdesi daha düşük çünkü ben böyle bir riske girmezdim. Finasteridi bence araştırın. Ayrıca finasterid kullananlar saç döngüsü yaşamıyorlar o minoxidil de oluyor. En azından ben 6 ay kullandım böyle bir döngü yaşamadım. Altta ki mesaj yazan arkadaşa da böyle cevap vermiş olalım:)

Döngü derken finas kullananlar bıraktıktan sonra eski haline dönüyor diyorlar. Çok kafa karıştırıcı. Yan etkileri de çok fazla. Cinsel yönden olumsuz etkilemesi , unutkanlık ve tekrar eski haline dönüyor demesi insanı olumsuz etkiliyor

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #13 : 21 Ağustos 2018, 14:58:45 »

Döngü derken finas kullananlar bıraktıktan sonra eski haline dönüyor diyorlar. Çok kafa karıştırıcı. Yan etkileri de çok fazla. Cinsel yönden olumsuz etkilemesi , unutkanlık ve tekrar eski haline dönüyor demesi insanı olumsuz etkiliyor

Finasterid dht hormonunu baskılıyor dolayısıyla ilacı bırakınca belli bir süre sonra saçlar eski haline dönüyor. Döngü olayı tekrar ediyorum finansterid de yok minoxidil de var yani kullandığınız zaman çerçevesinde ilacı bırakmasanızda saçlar dökülmeye başlıyor. Finansteridi bırakmadığınız sürece eğer etkisini görmüşseniz saçlar dökülmüyor. Yanetkileri olabilir evet ama ben kullanıyorum bahsettiğiniz kadar kötü değil. Gülü seven dikenine katlanır diye boşuna söylenmemiş :D

Akadian

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 21 Ağustos 2018, 20:37:56 »
Finasterid dht hormonunu baskılıyor dolayısıyla ilacı bırakınca belli bir süre sonra saçlar eski haline dönüyor. Döngü olayı tekrar ediyorum finansterid de yok minoxidil de var yani kullandığınız zaman çerçevesinde ilacı bırakmasanızda saçlar dökülmeye başlıyor. Finansteridi bırakmadığınız sürece eğer etkisini görmüşseniz saçlar dökülmüyor. Yanetkileri olabilir evet ama ben kullanıyorum bahsettiğiniz kadar kötü değil. Gülü seven dikenine katlanır diye boşuna söylenmemiş :D

;) dikeni biraz sertçe dostum. Peki hafıza zayıflaması için ne yapıyorsun? B12 falan diyorlar ve bazı vitaminler. Bir de son olarak cinsel yöndem sorun oldu mu sende? İsteksizlik genital bölge ağrısı falan he bir de göğüs bölgesinde kadınsı şişiklik olabiliyormuş
« Son Düzenleme: 21 Ağustos 2018, 22:15:36 Gönderen: Akadian »

Facebook Twitter Instagram