Gönderen Konu: Arkadaslar Sac ekimi siklik nasil sizce  (Okunma sayısı 1657 defa)

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
Ynt: Arkadaslar Sac ekimi siklik nasil sizce
« Yanıtla #1 : 15 Ağustos 2018, 14:02:52 »
Saç çizgini çok geride tutmuşlar ben olsam saç çizgisini biraz daha öne aldırıp 3000 civarı ektirirdim. Yaşınız çok genç olduğu için böyle bir planlama yapmış olabilirler. Ekilenler çıkarsa sıklık konusunda bir sıkıntı yaşayacağınızı düşünmüyorum.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

DrDentist

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 15 Ağustos 2018, 14:16:30 »
Cok tesekkur ederim hocam. Aynen benim sac cizgim eskiden de oyleydi. O yuzzden biraz da oyle oldu. Onemli olan benim icin sikligiydi bilginiz icin cok tesekkur edrim. 😊 insallah bakalim ekilenler cilar dediniz nasil bir osun oluyor acaba ?

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 15 Ağustos 2018, 14:25:37 »
Cok tesekkur ederim hocam. Aynen benim sac cizgim eskiden de oyleydi. O yuzzden biraz da oyle oldu. Onemli olan benim icin sikligiydi bilginiz icin cok tesekkur edrim. 😊 insallah bakalim ekilenler cilar dediniz nasil bir osun oluyor acaba ?

Mesajın son kısmını tam anlayamadım. Saç çizgisi sizi memnun ettiyse ekilenler çıkarsa sıklık konusunda bir problem olmayacağını düşünüyorum. Nerede ekim yaptırmıştınız? Güncel olarak konu başlığı açabilirseniz ekim ile ilgili insanlar hem size bilgi paylaşımında bulunur, hem de siz saç ekimi yapacak olan arkadaşlara yardımcı olursunuz.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

DrDentist

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 15 Ağustos 2018, 14:34:00 »
Konu buradana climiyor mu ben hem siklik hakkinda bilgi hem de arkadaslari bilgilendirme amadli yazdim. Yurtdisinfa yaptirdim ben ekimi. Surecte yine fotograflar atacagim

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 15 Ağustos 2018, 14:38:51 »
Konu buradana climiyor mu ben hem siklik hakkinda bilgi hem de arkadaslari bilgilendirme amadli yazdim. Yurtdisinfa yaptirdim ben ekimi. Surecte yine fotograflar atacagim

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=234.0 linkinden konu açma kuralları hakkında bilgi alabilirsiniz.

DrDentist

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 15 Ağustos 2018, 14:41:17 »
Tesekkur ederim.. insallah tabij arkadaslari bilgilendirmeyi cok isterim..

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 15 Ağustos 2018, 15:24:30 »
Ekim yaptırdıgınız merkez Doktor ve greft sayısını yazarmısınız? Başlığı düzeltelim
Global Moderator

atomkarınca

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 16 Ağustos 2018, 19:24:00 »
İyi gözüküyor. Geçmiş olsun.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member