Gönderen Konu: Dr Zekeriya Kul - 3500 Greft - 6 augustos 2018  (Okunma sayısı 20449 defa)

Sedat22

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Dr Zekeriya Kul - 3500 Greft - 6 augustos 2018
« : 15 Ağustos 2018, 12:54:23 »
Merhaba arkadaslar,
sac ekimini Zekeriya Hoca da gecen hafta yaptirdim.
Donör zayif oldugundan 3000 yanlardan ve arkadan ve yaklasik 500 Greftden sakaldan.
Alimlar micromotorla yapildi, ekim cok ince igneyle 0,7mm lik, doktor Bey tarafindan yapildi.
Donörler cok iyi düzeldi, sakal donör bölgesi 2 gün icerisinde sanki hic alinti yapilmamis gibi cok iyi durumda. 3.günden sonra göz altlari sisti ardindan morlasti. 8. gündeyim ve göz alti mirluk daha tam düzelmedi. Normalmis bu durum.
Resimler sirasiyla: Ekim öncesi durum, ekimden sonra, ekimden 1 hafta sonra ve donör sakal bölgesi.

qwerty85

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Dr Zekeriya Kul - 3500 Greft - 6 augustos 2018
« Yanıtla #1 : 15 Ağustos 2018, 14:47:04 »
Abi hayırlı uğurlu olsun inşallah tez zamanda saçlarına kavuşursun. Ekimin çok sık olduğuna benziyor ve inşallah güzel tutacak. Tabi burdaki tecrübeli arkadaşlar daha iyi bilir. Bende bu sene kafaya koydum sac ektirmeyi şuan biraz araştırma aşamasındayım ve Zekeriya bey de listemde olan bir doktor. Takibe aliyorum senin konuyu.

Arka donor un resimi de varmı?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 15 Ağustos 2018, 16:02:56 »
hayırlı olsun ekımınız Dr.Zekeriya Kul  hocanın sakal alımı nadir oluyor güzel bir konu takip edicez şimdilik sizin için herşey yolunda gibi umarım sonuc sizi çokmutlu eder geçmiş olsun
Global Moderator

Aahmett_1907

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 15 Ağustos 2018, 21:24:23 »
Ekiminiz hayırlı olsun,ekim kac gün sürdü, birde  donor bolgenin fotografını ekleyebilirmisiniz?

TonyMontana

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 15 Ağustos 2018, 21:26:50 »
Ekiminiz hayırlı olsun. Çoğu merkezin saç ekimine uygun değilsiniz cevabı vereceği bir açıklığa sahipsiniz. Umarım süreç sonunda mutlu olursunuz.
The World is Yours

lopezismail

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 15 Ağustos 2018, 22:37:28 »
Sedat hayirlara vesile olsun, su konularida yazarsan sevinirim

Fiyat ne kadar?
Sure kac saat surdu?
Micromotor kendisimi aldi,
Kok sayi rakamlarini ayirip yazip verdimi Koray Erdogan gibi.

Tesekkurler, sanirim igne teknigi cok basarili Zekeriya Kul'un

Sedat22

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 15 Ağustos 2018, 23:05:00 »
Ekim 2 seans yani 2 gün sürdü.
Dediginiz gibi acik alan büyük oldugu icin cogu merkez ekimi kabul etmeyebilirdi. Ama bence benim gibilerin şöyle avantaji var. Bizi nerdeyse her sonuc mutlu eder! Benim beklentim acik alanin tamamiyla kapanmasi, 18inci yaş günüme dönmek degilki :-)
Doktor Bey ile konustugumuz konu ve amaç 1 sene sonra önden bakildiginda güzel sacli bir görüntü olmasi. O yüzden 3500 Grefti önlere sıkı ve arkaya dogru daha seyrek ekimle gitmekdi. Vertexe hiç girmedik bile. Yani arkadaslar benim kaybedecek bir seyim zaten yokdu. Bakarsiniz bir gün klonlama yöntemi gelir yayginlasir o zamana ekeriz 10 bin greft 😁
Arkadaki saclara gelince, yahu onlari yukarda sac olmadikdan sonra uzatmak zaten igrenc görüntü. En kötü ihtimal saci sifirlariz gider. Yani arkalarda umrumda degil, parada. Gördügüm kadariyla arka donör öyle kötü yara mara olmadi, yakinda toparöar kendini. O yüzden kalan son greftleri merdiven alti sirketlere emanet edecegime göreceli olarak pahalli olan ama diger sonuclarindan gördügüm kadariyla nerdeyse hep basarili olan Zekeriya hocaya emanet etmeyi daha dogru buldum.
Oldu oldu, olmadi mi en azindan en iyisini denedim derim napim yani. Bir kere yaşiyoruz, greftler ölecekse adam gibi ölsünler!

scofield

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 15 Ağustos 2018, 23:32:21 »
kul un sakal ekimi yoktu varsa da görmedim paylaşımınız eminim fydalı olacaktır ,sakal ekimi daha fazla güven veriyor.geçmiş olsun

Sedat22

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 15 Ağustos 2018, 23:52:41 »
Valla sakali sorun yapmadi ama örnegin göğüsden de yararlanabiliriz dedim ama kabul etmedi. Sanirim kalici olmaz düsüncesi filan. Sakaldan aldiklari 500 Grefti arka ve yandan aldiklari 3000 Greftle karisik ekim yapti. Yani belli bölge sadece sakal degil.
Ama ön bölgeye hic sakal ekmekdi. Sakaldan 2.gün yararlandi ve karisik olarak üst bölgeye ekdi.
Vertex bölgesine de 500 greft eksek dedim, parasinida tabii veririm dedim ama onu da kabul etmedi. Vertex ile seneye bakar ilgileniriz dedi. Yani Kul da para her kapiyi acmiyor 😁. Hasta icin neyin güzel sonuc verecegine inaniyorsa onu sunuyor. Boş vaatlerde de bulunmuyor. Arkadaslar inanin 8000 Greft ekeriz diyen de oldu. Yahu arka donörün komplesini alsan sakal birakmasan 8000 cikarmi süphem vardi. Neyse, meydan boş bazilarina.

dent.58

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 16 Ağustos 2018, 02:50:14 »
öncelikle hayırlı olsun.   dr kul hocanın ekimleri bence  yuzde 90 başarılı. cok sık bir beklentin yok anladığım kadarıyla bence memnun kalırsın bu ekimden. ama kul  dönör bölgeyi zarar veriyor diye eleştiri alıyor. senın dönor fotosu varmı öncesi sonrası görebilirmiyiz.
 ayrıca sakalın cok sık neden daha fazla alınmadı sakaldan.
ayrıca euro cok yukseldi hoca kuru sabıtlemışmi yoksa normal kurdan mı odedin

Hublot

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 17 Ağustos 2018, 00:13:16 »
Ben de güzel sonuç alacağını düsünuyorum...

Sedat22

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 18 Ağustos 2018, 12:15:10 »
Bu donör bölgesi.

ormangibi

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 18 Ağustos 2018, 12:40:26 »
Zekeriya Bey, mikromotor kullanımı nedeniyle doku küsmesi vakalarını çokca yaşadığı için son dönemde bu konuya daha dikkat ediyor gibi. Sakal alımına yönelmesi de donörü yeterli görmemesi dışında bundan dolayı da olabilir. Alımı sakala dağıtarak riski azaltıyor. Kendisi plastik cerrah olması ve bütün işleri kendisinin yapması gibi çok az rastlanan avantajlara sahip. Kendisinin youtube'daki tanıtım videolarından hatırladığım; özellikle mikromotoru hızla batırması ve belli bir küçük alandaki greftleri çıkardıktan sonra cımbızla birçoğunu birden toplamaya çalışması (çünkü tek seferde hepsi gelmediği için tekrar tekrar cımbızla aynı greftlerin üzerine gidiyor), greftlere kısmen zarar veriyor olabilir. Bu konulara dikkat ettiyse, inşallah sonuçtan memnun kalırsınız.

dent.58

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 18 Ağustos 2018, 14:28:35 »
Zekeriya Bey, mikromotor kullanımı nedeniyle doku küsmesi vakalarını çokca yaşadığı için son dönemde bu konuya daha dikkat ediyor gibi. Sakal alımına yönelmesi de donörü yeterli görmemesi dışında bundan dolayı da olabilir. Alımı sakala dağıtarak riski azaltıyor. Kendisi plastik cerrah olması ve bütün işleri kendisinin yapması gibi çok az rastlanan avantajlara sahip. Kendisinin youtube'daki tanıtım videolarından hatırladığım; özellikle mikromotoru hızla batırması ve belli bir küçük alandaki greftleri çıkardıktan sonra cımbızla birçoğunu birden toplamaya çalışması (çünkü tek seferde hepsi gelmediği için tekrar tekrar cımbızla aynı greftlerin üzerine gidiyor), greftlere kısmen zarar veriyor olabilir. Bu konulara dikkat ettiyse, inşallah sonuçtan memnun kalırsınız.
(tekrar tekrar cımbızla aynı greftlerin üzerine gidiyor)  ne demek istediğini biraz acarmısın bana mantıksız geldiği bu dediğiniz

dent.58

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 18 Ağustos 2018, 14:30:47 »
Bu donör bölgesi.
dönorden baya saç alınmış umarım toparlar. ikinci seans için  2 bin 3bin gibi rakamlar çıkmaz  gibi görunuyor maalesef

Facebook Twitter Instagram