Gönderen Konu: Dr Zekeriya Kul - 3500 Greft - 6 augustos 2018  (Okunma sayısı 20374 defa)

goldheart

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Dr Zekeriya Kul - 3500 Greft - 6 augustos 2018
« Yanıtla #30 : 30 Ağustos 2018, 15:10:11 »
Perkutan tekniği zahmetli olduğu için herkes yapmıyor slit daha kolay ve seri sliti tercih ediyor çoğu merlez ki bir günde en az 2 ekim yapabilsinler...
Çok değil ufak bi araştırmayla fiyatı öğrenebilirsiniz. Bu kadar hazırcı olmayalım. Ben söyliyim 1 greft 1 euro
arkadaş ben ekimi yaptıran arkadaşa sordum 1 euro olduğunu herkez biliyor senin kurdan haberin yok galiba burası türkiye bizim sormak istediğimiz kurda sabitleme var mı gibi şeyler  sen nerede yaşıyosun paran çok galiba

Heptwo

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #31 : 30 Ağustos 2018, 16:09:47 »
euro çıldırdı sonu nereye varacak çok merak ediyorum .bu şekilde devam ederse zekeriya kul ve diğer euro ile çalışan doktorların bu işe bir çözüm bulacaklarını düşünüyorum.

aytuga

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #32 : 30 Ağustos 2018, 19:44:12 »
Çok değil ufak bi araştırmayla fiyatı öğrenebilirsiniz. Bu kadar hazırcı olmayalım. Ben söyliyim 1 greft 1 euro

Dostum soranlarım büyük bir bölümü zaten biliyor fiyatı. Burada merak edilen Sabit bir kur uyguladı mı yoksa uygulamadı mı?

İnsanların merak ettiği bu.

gokhanxxx

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #33 : 30 Ağustos 2018, 22:01:04 »
arkadaş ben ekimi yaptıran arkadaşa sordum 1 euro olduğunu herkez biliyor senin kurdan haberin yok galiba burası türkiye bizim sormak istediğimiz kurda sabitleme var mı gibi şeyler  sen nerede yaşıyosun paran çok galiba

Güzel kardeşim o zaman öyle sorcaksın.fiyat ne demişsin bu ne demek ? Sorduğun soruyu da ben cevaplıyim yine sabitleme falan yok.euro neyse o.he çok mu geldi o zaman gidip başka yer bulacaksın.burdani insanlar sevdiklerinden gidip garip garip yerlere ektirmiyor.yoksa herkes gider koray hoca da ektirir saçların çıkmasını bekler.boş yapmaya gerek yok

Quaresma__7

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #34 : 30 Ağustos 2018, 22:02:31 »
euro çıldırdı sonu nereye varacak çok merak ediyorum .bu şekilde devam ederse zekeriya kul ve diğer euro ile çalışan doktorların bu işe bir çözüm bulacaklarını düşünüyorum.
hocam o dediğiniz doktorlar zaten yurtdışındaki hastalara çalışıyor genellikle,o yüzden onlar için sıkıntı yok

gokhanxxx

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #35 : 30 Ağustos 2018, 22:03:13 »
Dostum soranlarım büyük bir bölümü zaten biliyor fiyatı. Burada merak edilen Sabit bir kur uyguladı mı yoksa uygulamadı mı?

İnsanların merak ettiği bu.

Yok kardeşim sabit kur.örneğin 3000 greft mi ekilicek 3000 euroyu alıp gidiyosun.adam tl umrunda değil

Mystique

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #36 : 31 Ağustos 2018, 21:03:07 »
gökhanxxx kimse boş yapmıyor burda.. insanlar masum bi soru soruyor kızıp gürlüyon.. o bahsedilen dr lar tabiki yoğunlukla yurtdışına çalışıyor bizde farkındayız.  ama bizim gibi insanları düşünüp azda olsa kuru sabitleyebilir. bunun neresi yanlış. paran yoksa daha ucuz bi yere yaptır diyosun. bu kadar kırıcı olmayalım

gokhanxxx

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #37 : 31 Ağustos 2018, 21:49:27 »
gökhanxxx kimse boş yapmıyor burda.. insanlar masum bi soru soruyor kızıp gürlüyon.. o bahsedilen dr lar tabiki yoğunlukla yurtdışına çalışıyor bizde farkındayız.  ama bizim gibi insanları düşünüp azda olsa kuru sabitleyebilir. bunun neresi yanlış. paran yoksa daha ucuz bi yere yaptır diyosun. bu kadar kırıcı olmayalım

Güzel kardeşim ben kızıp gürlemiyorum aksine adama yardımcı olmaya çalışıyorum bana paran çok galiba,sana sormadım vs tarzı şeyler söylüyor.fiyatı euro olan doktorların niyeti bellidir zaten.ben türk müşteri istemiyorum,he getirebilen olursa amenna yaparım.bunun en güzel örneği erkan demirsoy adam direk türkiye içinden ekim yapmıyor mesela

JaCKiE_BrOwN

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #38 : 01 Eylül 2018, 07:43:57 »
2017 aralık  ayında zekeriya hocaya görüşmeye gittiğimde ben senin saçını ekmem, bu kadar geniş alan çalışmadım demişti. Şimdi bakıyorum neredeyse 7-8 bin greftle kapanacak operasyonları kabul etmeye başlamış.

Kaya

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #39 : 01 Eylül 2018, 09:04:03 »
Grefti açılan kanala koyarken KEEP'in yararı vardır. Koray Bey'in anlatımı mantıklı. Çünkü hem greft cımbızın arasında daha az duruyor, hem de kanalın yerini tam tutturmaya çalışırken garibim grefti o civardaki deriye sürterek değil, KEEP'i sürterek tespit etme imkanın oluyor. Çünkü kanalların binlercesi birden açıldığı için, bir süre sonra kuruyarak daha belirsiz hale geliyorlarmış ve ekerken kanalların yerini tutturmak zor oluyormuş. Greftin donörden çıkarıldığı yerden alımında, depo edildiği yerden alınıp ekecek asistana verilmesinde kullanılması da mümkün olsa daha da iyi olur. Muttalip Bey ise, bu tip konulara pek ilgili olamayabilir veya kendi çalışma sisteminden dolayı da gerek duymuyor olabilir. Çünkü kendi azar azar (sanırım 100'er 100'er) açtığı kanallara yine 100'er 100'er alıp bir seansta toplam 500-600 greft ekiyor. 100'er 100'er kendi açtığı kanallara kendi 100'er 100'er ekerken kanalı tutturamama, grefti sıkıştırma ihtimali epey az. Hem kanalların yeri daha kurumamıştır, hem de kendi ektiği için bilir. Ama megasession tarzı binlerce greft ekilen ve asistanların yaptığı ekimlerde doktorun bu asistanları iyi bir eğitim ve uygun aparatlarla desteklemesi iyi bir sonuç için şart görünüyor. Bunu herkes yapsa, "ekti de çıkmadı" şikayetleri azalır. Birçok yerde nasıl olsa epey bazı greftler ölecek deyip hastanın ihtiyacından çok fazla greft alındığından dahi şüphe ediyorum. Küçük belli bir sayıya kadar bu olabilir belki, ama fazlası işin kötü yapılacağından baştan korkulduğunu gösterir.

Muttalip Bey’in tekniginin ismi perkutan, ingilizcesi stick and place. Bu teknikte greftler alindiktan sonra kanallar tek tek aciliyor ve hemen arkasindan kanala kok yerlestiriliyor. Muttalip Bey igneyle kanali actiktan 1-2 saniye sonra koku kanala yerlestiriyor. Yani bir kanal bir kok, bir kanal bir kok ve bu sekilde aldigi 500 koku tek tek yerlestiriyor.

dent.58

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #40 : 02 Eylül 2018, 22:03:22 »
2017 aralık  ayında zekeriya hocaya görüşmeye gittiğimde ben senin saçını ekmem, bu kadar geniş alan çalışmadım demişti. Şimdi bakıyorum neredeyse 7-8 bin greftle kapanacak operasyonları kabul etmeye başlamış.
dönorde saç mı yetersizdi sizin. yada beklentinizi  yüksek bulmus olabılır hoca yoksa  3000 greft cıktıktan sonra onden bi görüntü yakalanabılır

JaCKiE_BrOwN

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #41 : 03 Eylül 2018, 07:26:52 »
dönorde saç mı yetersizdi sizin. yada beklentinizi  yüksek bulmus olabılır hoca yoksa  3000 greft cıktıktan sonra onden bi görüntü yakalanabılır

Dönörümden yaklaşık 8500 greft çıkabileceğini kendisi söylemişti ama ekime yanaşmadı. Benim kafaya kapatıcılık için 6500 gibi bir rakam yetiyor ama bu işin altına girmek istemedi. Bu kadar yüksek greftli çalışmıyorum demişti. Söylediğiniz gibi biraz yüksek beklentiyle gitmiştim. Üstelik saç ekimi konusunda görüştüğüm ilk doktordu.

Kaya

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #42 : 03 Eylül 2018, 20:38:29 »
Dönörümden yaklaşık 8500 greft çıkabileceğini kendisi söylemişti ama ekime yanaşmadı. Benim kafaya kapatıcılık için 6500 gibi bir rakam yetiyor ama bu işin altına girmek istemedi. Bu kadar yüksek greftli çalışmıyorum demişti. Söylediğiniz gibi biraz yüksek beklentiyle gitmiştim. Üstelik saç ekimi konusunda görüştüğüm ilk doktordu.

6500 koku keslikle 2 ekime bolmelisin; aklinda bulunsun. Ve mumkunse her ekim de 2 veya 3 gune bolunsun.

Radament

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #43 : 03 Eylül 2018, 21:00:29 »
6500 koku keslikle 2 ekime bolmelisin; aklinda bulunsun. Ve mumkunse her ekim de 2 veya 3 gune bolunsun.

Çok doğru

dent.58

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #44 : 03 Eylül 2018, 23:03:52 »
dr keser yada dr koray görüştunmu kımı düşünüyorsun.

Facebook Twitter Instagram