Gönderen Konu: Hisar Hastanesi - Hasan Akıl - Estemylife- 4650 Greft - 08/08/2018 (Yaş:36)  (Okunma sayısı 10926 defa)

Rafadan Tayfa

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Arkadaşlar Selam,
Ekimden sonra bugün 73. gün bitti.
73 gün değerlendirme için erken olabilir ama seyreklik ve daha hiç çıkış olmayan boş bölgeler olması normal mi?

Rafadan Tayfa

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
73. gün

komsermesutgüneri

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Normal hocam şok dökülme kiminde az olur kimin de çok olur. Stres yapacak bir durum yok sabırla bekleyin çıkışları.

Rafadan Tayfa

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
73.gün

Rafadan Tayfa

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Normal hocam şok dökülme kiminde az olur kimin de çok olur. Stres yapacak bir durum yok sabırla bekleyin çıkışları.

şok dökülmeler 14. gün başladı. 1 ay sonunda sonlandı. arada 1 ay böyle boş geçince insan sorma ihtiyacı hissediyor :)

komsermesutgüneri

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
şok dökülmeler 14. gün başladı. 1 ay sonunda sonlandı. arada 1 ay böyle boş geçince insan sorma ihtiyacı hissediyor :)
Çıkışlara az kalmış o zaman diyelim :)

Cemal

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Donorun ve mevcut saclarin kuvvetli gorunuyor. Surecin normal Kardes

imlefleur

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Guncel?

Rafadan Tayfa

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Merhaba Arkadaşlar,

Geçen hafta tam 6 ayı doldurdum. Ön bölgede, özellikle sağ tarafımda bölgesel boşluklar olduğunu görüyorum.
Ekim sonrası yara olup, kabuk bağlayan yerlerde de maalesef henüz saç çıkışı yok gibi.
Bu saatten sonra toparlar mı, açıkçası çok beklenti kalmadı. Sizlerinde yorumlarını rica ederim.

Rafadan Tayfa

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
6. ay devam

Rafadan Tayfa

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
6. ay

saçları geri doğru taradım ( dağıttım.)
bölgesel boşluklar daha net görülüyor.

BJKKARA

• Hero Member
Altıncı aya göre saç ekimini sonucunuz çok geride malesef bundan sonra atak olurmu olabilir ama şimdilik olumsuz.

Saçsız_Kral

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hocam 187. gününüz sanırım.Eski saçlarınız kayıba uğramış galiba.İnşallah daha güzel olur ilerleyen zamanda.Kızarıklığınız devam mı ediyor kırmızı gibi sanki ekim alanı ? Süreçi siz nasıl değerlendiriyorsunuz ?

Rafadan Tayfa

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Kızarıklık çok yok. Donorün sağlam olduğu ve kalın telli olduğunu konuşmuştuk. Ama önceki resimlere bakarsan 5. günde ön tarafta ve yana doğru görülen yara yerlerde saç çıkmadı. Tepe kısım için ekim planlamamıştık. Ama ekim esnasında ön tarafın iyi kapanacağı, tepeye bile %50 kapanma yetecek kadar kök dağılımı olduğunu konuştuk. Sonuç olarak, hedef bölge olan ön bölge ekim öncesinde göre hareketlilik var ama, beklentiye göre karşılama oranı %40 diyim.

Facebook Twitter Instagram