Gönderen Konu: Hisar Hastanesi - Hasan Akıl - Estemylife- 4650 Greft - 08/08/2018 (Yaş:36)  (Okunma sayısı 10925 defa)

Rafadan Tayfa

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
21. gün
Şok dökülmeler 14. gün başladı.
Ah şu şok dökülmeler olmasa.. :)

Rafadan Tayfa

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
21. gün
Şok dökülmeler 14. gün başladı.
Ah şu şok dökülmeler olmasa.. :)

stigma4885

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Estemylife günde 15-16 kişiye ekim yapıyorlar . Her ekime farklı kişiler giriyor. Biraz fabrikasyon gibi . 6.5 saatte bir ekim biter mi 4000 greft birde . Mikro motorla çok hızlı alıp ekmeleri lazim

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ön cizginizin hatları kafanıza çok güzel oturmuş güzel olucak bu sonuç inşallah
Global Moderator

Rafadan Tayfa

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Estemylife günde 15-16 kişiye ekim yapıyorlar . Her ekime farklı kişiler giriyor. Biraz fabrikasyon gibi . 6.5 saatte bir ekim biter mi 4000 greft birde . Mikro motorla çok hızlı alıp ekmeleri lazim

Genel durumu ile ilgili anlatabilecek bir hikayem yok.
Ama benim operasyona giren arkadaşlar ile baya muhabbet ettik.
Kendi işlerinde tecrübeli arkadaşlardı. Toplama da 2 kişi, greftleri hazır hale getirmede 3-4 kişi, kökleri kanallara yerleştirmede 3 kişi çalıştı. Operasyon sırasında beni rahatsız edecek bir durum yaşamadım.

Rafadan Tayfa

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ön cizginizin hatları kafanıza çok güzel oturmuş güzel olucak bu sonuç inşallah
Teşekkür ederim Hintell. Umutla bekliyoruz :)

Hair-dryer

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
İnşallah umduğunuz sonucu alırsınız. Benim bir sorum olacak. Ön saç çizgisinin belirlenmesi nasıl oluyor? Hasan akıl kendisimi belirliyor, sizin fikrinizi alıyor mu? Fikir alsa da bak şurayı yanlış düşünüyorsun şöyle daha iyi olur vb, şekilde yonlendirmelerde de bulunuyor mu?

Rafadan Tayfa

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
İnşallah umduğunuz sonucu alırsınız. Benim bir sorum olacak. Ön saç çizgisinin belirlenmesi nasıl oluyor? Hasan akıl kendisimi belirliyor, sizin fikrinizi alıyor mu? Fikir alsa da bak şurayı yanlış düşünüyorsun şöyle daha iyi olur vb, şekilde yonlendirmelerde de bulunuyor mu?

Teşekkür ederim. Kendisi önce çizgiyi hazırlıyor. Sonra ayna verip seninde bakmanı istiyor. Fikrin veya önerin varsa paylaşabiliyorsun.  Tek detay, sonucu kötü olabilecek  bir isteğin var ise yerine getirmeyeceklerini iletiyorlar. Sonra ön çizgi ve orta bölgeye kadar kanallları Hasan Bey açıyor.
Bana 2 operasyon önerilmişti. Ben tek operasyon istedim. Önleri sıklaştırmasını, kalanı tepelere yaymasını istedim. Donör bölge kalitesi, kalın saç teli ve greft sayısının iyi olması, planlamadan daha iyi bir sonuç çıkaracak diye de konuşmalara sebep oldu.

İşin en çok güven sağlayan ve içime sinen tarafı, toplamadan sonra planlamanın yapılması. Yani gerçekten eldeki malzemeyi görerek sonuca ulaşıyorsun.   

Hair-dryer

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Teşekkür ediyorum. Umarım sonuçta tamamıyla içinize siner ve mutlu olursunuz. Bir de dr.bilgehan aydın var sanırım hisar hastanesinde. Hasan akıl bazen sosyal medya hesabında paylaşıyor. Ekimin herhangi bir kısmına dahil oluyor mu bahsettiğim bu kişi?

Rafadan Tayfa

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Teşekkür ediyorum. Umarım sonuçta tamamıyla içinize siner ve mutlu olursunuz. Bir de dr.bilgehan aydın var sanırım hisar hastanesinde. Hasan akıl bazen sosyal medya hesabında paylaşıyor. Ekimin herhangi bir kısmına dahil oluyor mu bahsettiğim bu kişi?
Teşekkür ederim. Dr Bilgehan estetik operasyonlarda benim anladığım. Burun düzeltme, kepçe kulak düzeltme vb. Saç ekimi le ilgili süreçlerde kendisine hiç rastlamadım.

Hair-dryer

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Teşekkür ederim. Dr Bilgehan estetik operasyonlarda benim anladığım. Burun düzeltme, kepçe kulak düzeltme vb. Saç ekimi le ilgili süreçlerde kendisine hiç rastlamadım.
aynı fikirdeyiz. Doğru tahmin etmişim o zaman:)

Rafadan Tayfa

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
30. Gün

14. gün başlayan şok dökülmeler bitti diyebilirim. Şok dökülmenin dibini gördük :)
Hiperbarik tedavinin iyileşme sürecine etkisi iyi ama şok dökülmeyi azaltma konusunda faydasını maalesef göremedim    :-\

Hcu1905

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
30. Gün

14. gün başlayan şok dökülmeler bitti diyebilirim. Şok dökülmenin dibini gördük :)
Hiperbarik tedavinin iyileşme sürecine etkisi iyi ama şok dökülmeyi azaltma konusunda faydasını maalesef göremedim    :-\
Güncel resim yok mu

Rafadan Tayfa

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Telefonum ile çekilen en küçük resim 2,21 Mb
Site de eklenti yapılan resimlere 1,75 mb sınırlandırma getirildiği için,
resimleri ekleyemiyorum ve paylaşım yapamıyorum maalesef..

Facebook Twitter Instagram