Gönderen Konu: Hisar Hastanesi - Hasan Akıl - Estemylife- 4650 Greft - 08/08/2018 (Yaş:36)  (Okunma sayısı 10807 defa)

Rafadan Tayfa

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ekimin 20.gününden sonra kullanılanlar;

3 ay Corasprin
Trichoplus Gıda Takviyesi (Kullanım Devam)
Avesin Şampuan (Kullanım Devam)
Avesin Sprey (Kullanım Devam)

Bunlar ekim merkezinin verdiği kullanım planına göre hali hazırda kullandığım ürünler.

Arfu

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bende aynı yerde ektirdim bilmiyorum ama olabilir. Bu avesin spray iyi olmayabilir belki saçlarımıza zarr veren odur.Içerikleri yazıyor üstünde ama kim bilir ne kadar doğru.

Kriminal

• Full Member
Bu tarz ürünler ekseriyetle birbirinin aynısı içerik maddeleri aynı isimleri farkli oluyor.yada çok az bir fark oluyor ama temelde içerik aynı isimler farklı hayırlısı olsun 8.aya kadar sabredin merkezle iletişime geçersiniz gerekirse

Ecz.Holmes

• Sr. Member
sizinle aynı yere ekim yaptırdım hocam 37. gündeyim daha açıklığınıza göre ekilen greft sayısı güzel saç kaliteniz de güzel görünüyor ancak sizin 6. ay sonucunu görünce benimde moralim bozuldu. 10. gün kabuk dökümü sonrası fotonuzla şuanki fotonuzu karşılaştıra bilirmisiniz.? burda kabuk dökümü sonrası foto net değil.

Rafadan Tayfa

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Maalesef, 10 gün için  buraya eklediğim foto var sadece.

Abc

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Arkadaşlar bu merkezde günde 15-16 ekim yapıldığı söyleniyor, bu doğru mudur ? Eğer doğru ise bu merkezde yapılan olumlu ya da olumsuz hiçbir sonuç diğer ekim yapılan kişiler için referans olamaz. Çünkü a kişisinin ekimine giren ekip ile, b kişisinin hatta c ve d kişisinin ekimine aynı ekibin girmesi mümkün değil.
  • Ekim Tarihi: 15-16.11.2021
  • Ekim Merkezi ismi Esma-Serkan Tetik
  • Greft Miktarı 3008
  • Yaşınız 36

vidi

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bende burda yaptirdim baya ekip var hatta bir ekip gunde iki kisinin sac ekimini yapiyor. Tamamen şans meselesi, risk alip fiyat performans iyidir diye gittik. Risk almam diyen biriyseniz paraya kıyıp isim yapmis doktorlardan birine gitmek daha mantikli ama dedigim gibi 6000 tl ye imkani yok oralarda ekim yaptiranazsin, bu kur seviyesinde türk insani icin neredeyse imkansiz oldu o doktorlar. Bazen burda goruyorum kotu sonuclari, sikayet ediyorlar. Dürüst olalim hepimiz risklerin farkinda olup gidiyoruz sonuc kotu oldumu bariz bir hata yapmamislarsa bu tarz yerler icin ağlamanin anlami yok.

Rafadan Tayfa

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Arkadaşlar bu merkezde günde 15-16 ekim yapıldığı söyleniyor, bu doğru mudur ? Eğer doğru ise bu merkezde yapılan olumlu ya da olumsuz hiçbir sonuç diğer ekim yapılan kişiler için referans olamaz. Çünkü a kişisinin ekimine giren ekip ile, b kişisinin hatta c ve d kişisinin ekimine aynı ekibin girmesi mümkün değil.

Evet haklısın.

Rafadan Tayfa

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Bende burda yaptirdim baya ekip var hatta bir ekip gunde iki kisinin sac ekimini yapiyor. Tamamen şans meselesi, risk alip fiyat performans iyidir diye gittik. Risk almam diyen biriyseniz paraya kıyıp isim yapmis doktorlardan birine gitmek daha mantikli ama dedigim gibi 6000 tl ye imkani yok oralarda ekim yaptiranazsin, bu kur seviyesinde türk insani icin neredeyse imkansiz oldu o doktorlar. Bazen burda goruyorum kotu sonuclari, sikayet ediyorlar. Dürüst olalim hepimiz risklerin farkinda olup gidiyoruz sonuc kotu oldumu bariz bir hata yapmamislarsa bu tarz yerler icin ağlamanin anlami yok.

Bu forumu takip edip, paylaşımları ağlamak olarak görmen enteresan.
Bahsettiğin üst düzey doktorlara gidemediğimiz doğru.
Bu işin herkeste aynı sonucu vermediği, ekilen saçın tutmama riski olduğu da doğru.
Tüm bunları bilen ekim merkezinin garanti belgesi vermesine ne dersin o zaman?

Not: 4. ay kontrol den sonra ekim merkezi ile görüşmedim. Normal süreci paylaştım.
Bu arkadaşa verdiğim cevap yanlış algı oluşturmasın. Süreç ve sonuç ile ekim merkezi ile ayrıca görüşeceğim.

Nitrex

• Yeni üye
  • *
6.aya göre sonuç kötü, bende burada ektirdim bende memnun değilim, kendileriyle konuştum yanlarına gideceğim kontrol için en kısa zamanda,  bence sizde detaylıca konuşun son dönemdeki başarısız  ekimleri birbirine benziyor ve aynı hatalar var. bu benim sadece sizin sonucunuza nazaran değil bir çok konuya canlı gözlemlerim sonucunda karara vardığım tespitler

Rafadan Tayfa

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
6.aya göre sonuç kötü, bende burada ektirdim bende memnun değilim, kendileriyle konuştum yanlarına gideceğim kontrol için en kısa zamanda,  bence sizde detaylıca konuşun son dönemdeki başarısız  ekimleri birbirine benziyor ve aynı hatalar var. bu benim sadece sizin sonucunuza nazaran değil bir çok konuya canlı gözlemlerim sonucunda karara vardığım tespitler

Ekilen saçın çıkışları 8. aya kada sürüyormuş. Seninle ekim tarihimiz çok yakın. Kalan 2 ay için süreci canlandırıp, destek olacak bir ilaç, yöntem vs var mı?
Araştırabildin mi hiç?

vidi

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bu forumu takip edip, paylaşımları ağlamak olarak görmen enteresan.
Bahsettiğin üst düzey doktorlara gidemediğimiz doğru.
Bu işin herkeste aynı sonucu vermediği, ekilen saçın tutmama riski olduğu da doğru.
Tüm bunları bilen ekim merkezinin garanti belgesi vermesine ne dersin o zaman?

Not: 4. ay kontrol den sonra ekim merkezi ile görüşmedim. Normal süreci paylaştım.
Bu arkadaşa verdiğim cevap yanlış algı oluşturmasın. Süreç ve sonuç ile ekim merkezi ile ayrıca görüşeceğim.

Bende burda yaptırdım, daha 1 ayım bile dolmadı yakında konu açacam. Bu dediklerim benim içinde geçerli, siz tüm bu parametreleri düşünüp garanti belgesine güvenerek 6000 tl gibi bir rakama kesin olarak müthiş bir sonuç beklentisiyle- müthiş bir sonuçta çıkabilir çıkmaz demiyorum- hareket ediyorsanız kusura bakmayın siz kandırılmaya müsait birisiniz. Sadece diyorum dürüst olalım hepimiz bu risklerin farkında olarak gidiyoruz. Süreç kötü sonlandiğında sanki hicbirseyden haberimiz yokmus saf duygularimizla oynandi gibi bir hal icerisine dusmenin hicbir anlami yok diyorum. Sürecin daha başındasınız umarim sureciniz muthis bir sekilde sonlanir. Emin olun en az sizin kadar sürecinizin başaralı olmasını istiyorum. Hepimiz basarili bir süreç gördüğünde bundan mutlu olan motive olan insanlariz.

Rafadan Tayfa

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Bende burda yaptırdım, daha 1 ayım bile dolmadı yakında konu açacam. Bu dediklerim benim içinde geçerli, siz tüm bu parametreleri düşünüp garanti belgesine güvenerek 6000 tl gibi bir rakama kesin olarak müthiş bir sonuç beklentisiyle- müthiş bir sonuçta çıkabilir çıkmaz demiyorum- hareket ediyorsanız kusura bakmayın siz kandırılmaya müsait birisiniz. Sadece diyorum dürüst olalım hepimiz bu risklerin farkında olarak gidiyoruz. Süreç kötü sonlandiğında sanki hicbirseyden haberimiz yokmus saf duygularimizla oynandi gibi bir hal icerisine dusmenin hicbir anlami yok diyorum. Sürecin daha başındasınız umarim sureciniz muthis bir sekilde sonlanir. Emin olun en az sizin kadar sürecinizin başaralı olmasını istiyorum. Hepimiz basarili bir süreç gördüğünde bundan mutlu olan motive olan insanlariz.

Dostum, umarım senin ekiminde çok iyi olur.
Ama hangi paylaşımda, süreçten hiç haberim yok, duygularımla oynandı, kandırıldım vb yakınmamı gördün?

Bu arada sende yeni ekim yaptırmışsın, 6 .ay sürecin başı değil, normal süreçte %70-80  inin tamamlandığı süre.
8. aya kadar çıkışlar tamamlanır, 4 ayda da olgulaşıp/kalınlaşıp son halini kazanırmış. (Ekim merkezinin ilettiği bilgi)
Sende sürecini bu bilgilere göre takip edersen, faydası olur.

vidi

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Dostum, umarım senin ekiminde çok iyi olur.
Ama hangi paylaşımda, süreçten hiç haberim yok, duygularımla oynandı, kandırıldım vb yakınmamı gördün?

Bu arada sende yeni ekim yaptırmışsın, 6 .ay sürecin başı değil, normal süreçte %70-80  inin tamamlandığı süre.
8. aya kadar çıkışlar tamamlanır, 4 ayda da olgulaşıp/kalınlaşıp son halini kazanırmış. (Ekim merkezinin ilettiği bilgi)
Sende sürecini bu bilgilere göre takip edersen, faydası olur.

6 ayda seyrek çıkışlar yaşayıp 8. ayda depara kalkmış örnekler gördüm. Her nekadar kişinin bünyesine göre değişiklik göstersede kendimi 8. aya şartladim. Bence stres yapmayın 8. ayı bekleyin derim.

Facebook Twitter Instagram