Gönderen Konu: ASMED Dr. Koray Erdogan, 3000 Grafts, KEEP Manuel, 10 Ağustos 2018  (Okunma sayısı 65633 defa)

abysmo

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Arkadaşlar herkese merhaba,
Uzun zamandır gerek forum üzerinden gerekse yabancı forumlarda bu işi takip ediyorum ve en sonunda kararımı verip 8 Mayıs tarihinde ASMED'de konsültasyonu gerçekleştirdim. Sonradan iptal olan bir randevu tarihinin mevcudiyetini görünce beklediğimden de erken tarih almış oldum. Gerek konsultasyon, gerek bekleme süreci gerekse operasyon öncesi ve operasyon süreçlerinde bana yaşattıkları tecrübe gerçekten de tarif edilebilir cinsten değil, hissetmeniz ve yaşamanız gerek. Bu konular daha önce çok fazla anlatıldığı için aynı detaylara bir kez daha girmek istemiyorum ancak yüksek maliyete rağmen ilk andan operasyon bitimine kadar her kuruşunu hakettikleri hissiyatına kapılıyorsunuz ve gerek personel kalitesinde gerekse sayısındaki özene hayran kalıyorsunuz. Bunların hepsinin üstüne de tüm çalışanların inanılmaz samimi olması gerçeğini koyun, çünkü bu herşeyi sizin için çok kolaylaştırıyor.

Gelelim operasyona. Daha önce açtığım https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=4220.0 başlıkta sizlerden tavsiye ve görüş istemiştim. Uzun değerlendirmelerden sonunda ikinci bir konsültasyonda ilk konsültasyonda verilen Greft sayısının da altına düşme ihtimali doğunca kafamda soru işareti kalmadı. Nihayetinde bugün operasyon gerçekleşti. Bunca zamandır forumdan faydalanan biri olarak operasyon biter bitmez izlenimleri ve görselleri aktarmayı boynumun borcu görüyorum :

TEKNIK BILGILER

SAC KALINLIGI : 68 MICRONS
COVERAGE VALUE (SOL / SAG / ARKA SOL / ARKA SAG /  ARKA : 7.8 / 7.7 / 10.6 / 10.5 / 15.7)
YOGUNLUK (SOL / SAG / ARKA : 55 / 56 / 80)

ÖNCE KONSULTASYON FOTOGRAFLARI

abysmo

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: ASMED Dr. Koray Erdogan, 3000 Grafts, KEEP Manuel, 10 Ağustos 2018
« Yanıtla #1 : 10 Ağustos 2018, 20:11:03 »
OPERASYON ONCESI PLANLAMA

abysmo

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 10 Ağustos 2018, 20:12:31 »
OPERASYONUN HEMEN SONRASI (CUMA YAPILDIGI ICIN BENIM FOTOLAR YIKAMA SONRASINI BEKLEMEDI, DIREK CEKILDI OPERASYON SONRASI)

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #3 : 10 Ağustos 2018, 20:17:19 »
Hayırlı olsun dar alana sık bir çalışma olmuş ben çok memnun kalacağınızı düşünüyorum.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

aksamci

• Hero Member
  • Kel degilim , anlim acik
« Yanıtla #4 : 10 Ağustos 2018, 20:17:36 »
hayirli ugurlu olsun insallah . tertemiz bir islem olmus , ellerine saglik.
insallah sonucta harika olacak.

abysmo

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 10 Ağustos 2018, 20:34:35 »
OPERASYON SONRASI TEKNIK BILGILER

mazot

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 10 Ağustos 2018, 21:06:44 »
Hayırlı uğurlu olsun, en güzel sonucu almanız dileğiyle...

abysmo

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 10 Ağustos 2018, 21:23:33 »
Çok teşekkürler arkadaşlar inşallah dediğiniz gibi olur, elimden geldiğince paylaşıcam gelişmeleri.

ismael

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 10 Ağustos 2018, 21:39:36 »
Çok teşekkürler arkadaşlar inşallah dediğiniz gibi olur, elimden geldiğince paylaşıcam gelişmeleri.
hayırlı olsun
aga iyi yırttın valla
artık Koray Erdoğan'a ekim yaptırmak hayal oldu

duranalp

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 11 Ağustos 2018, 08:24:01 »
Hayırlı Olsun hocam.Saç çizgisi yaşınıza ve greft sayısına göre çok güzel olmuş bence.Ben de 6 ay kadar önce gittim ,donör zayıf finas kullanmalısın denmişti.Fakat gittiğim aylarla şu anki kur farkı felaket seviyelere ulaştı.Bayramdan sonra tekrar görüşmem olacak ve ekim tarihi verilecek muhtemelen.Ben başka hiç bir ekim merkezi ile görüşmedim Asmed dışında.Tek derdim şu Kur dengesizliği.Çünkü ödememi TL olarak yapacağım.Siz şu an bu saça 7500 Euro ödeme yaptınız.Şu an 55 Bin TL ye denk geliyor.
Kur açısından Asmed Türk müşterilerine yardımcı oluyor mu ? Böyle bir talepte bulundunuz mu veya ben bulunsam ayıp olmaz değil mi ?
Çünkü Şubat-Mart ayında görüşmüşüm sonuçta ve merkezin 6 ay kullan demesi sebebiyle ekim işlemi sarktı.Emin olun bu kur farkı şu 1 haftadır acayip strese soktu beni bu durum.Ben ekimime 6 ay önceden 30-35 bin ayırmıştım.Şu an 45 leri geçti.
Ben iyi sonuç alacağınızı düşünüyorum...

abysmo

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 11 Ağustos 2018, 10:50:54 »
Çok teşekkür ederim, ben çok şükür bu işler çığrından çıkmadan tarih aldığım ve buna göre bir ödeme planı yaptığım için az zararlı atlattım diyebilirim, bir de normalde 4500 Greftlik bir öngörüyle başladı süreç, ben operasyonu mutlaka ASMED'de yaptırmak istediğimi ve daha konservatif bir çizgiye razı olduğumu belirttim ve 3000'e indi. Operasyon öncesi yapılan değerlendirmede de mevcut coverage value, kalınlık vb. değerlerin uygun olduğu görülünce 3000 Greft ile böyle bir operasyonu tamamlayabilmiş olduk. Bu konuda da ASMED'e minnettarım, çoğu kişinin lanse etmeye çalıştığı gibi çok yüksek Greft sayısıyla çalışmıyorlar, sadece son derece bilimsel çalışıyorlar ve hastanın hassasiyetiyle de bu bilimselliği örtüştürerek iş yapıyorlar, bu ikisinin örtüşmediği durumda da olamayacak şeyi hastaya ifade ediyorlar nedenleriyle birlikte. Şu sıralar kurda çok anormal şeyler oluyor, kayıtsız kalacaklarını sanmıyorum mutlaka bir noktada yardımcı olmaya çalışacaklardır. Mutlaka kişisel olarak gidip operasyon tarihinizi netleştirin ve bir ödeme planı belirleyin. Siz de şartları elinizden geldiğince zorlayın zira bundan 2 hafta sonra geleceğimiz nokta imkansızın da imkansızı bir nokta olacak gibi... Gidişat pek parlak değil...

kartalKARTAİ

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 11 Ağustos 2018, 11:27:57 »
Ekiminiz hayırlı olsun bende mayis ayından beri koray hoca nin tavsiyesi doğrultusunda fin kullanıyorum ve aradaki kur farkı inanılmaz açıldı bu konuda bnde muzdarip oldum.bklm koray hoca yardımcı olacak mi bu konuda türk hastalara

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 11 Ağustos 2018, 11:30:07 »
Ben 4500 greft demiştim ama 3000 bin greft olmuş:) Hayırlı olmasını dılıyorum :) çok güzel bir ekim ön cizginiZde harika olmuş sonuçta inşallah cok güzel olucak :)
Global Moderator

mhmsar

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 11 Ağustos 2018, 12:05:12 »
bu ekime iyi bakın arkdaşlar euro böyle giderse daha çok zor saç ektiririz koray hoca da

abysmo

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 11 Ağustos 2018, 13:35:54 »
Ben 4500 greft demiştim ama 3000 bin greft olmuş:) Hayırlı olmasını dılıyorum :) çok güzel bir ekim ön cizginiZde harika olmuş sonuçta inşallah cok güzel olucak :)

Çok teşekkürler Hintell umarım söylediğin gibi olur, bekleyelim bakalım, operasyonda senin de kulağını çıtlatmış olduk hocayla  ;D

Facebook Twitter Instagram