Gönderen Konu: ASMED Dr. Koray Erdogan, 3000 Grafts, KEEP Manuel, 10 Ağustos 2018  (Okunma sayısı 65342 defa)

MEksi

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: ASMED Dr. Koray Erdogan, 3000 Grafts, KEEP Manuel, 10 Ağustos 2018
« Yanıtla #315 : 27 Aralık 2019, 12:12:38 »
Bu yorumu üstüme alınıyorum

Olay Koray Erdoğan’dan daha iyi mi bileceksine geldiyse işimiz var

Sonuç ortada demekki bilememiş

Başka bir ekim merkezi olsa neler neler denmişti bu ekime ortada linç yok

İnşallah düzelir

Hocam bazi yorumlara istinaden soyledim ozelikle sizi kastetmedim.Yanlis anlasildiysam affola.Bu ekim olmamis buradaki herkes hem fikir.Bahsettiginiz linc edilen ekim merkezleri olsaydi karsinizda bunlari konusabilecek bir muhattap bile bulunamazdi.Revizyon ekiminde bile para isteyen bir cok yere sahit olduk.Hatasini kabul edip elestirildigi gibi , olan hatayi nasil duzeltebiliriz tavirlarini da takdir etmek lazim.Yoksa asmed hatali ekim yapamaz gibi bir durumun savunucusu degilim.Kul yapisi hersey olur...

mem

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #316 : 27 Aralık 2019, 23:10:32 »
Finasteride kullandınız mı? Koray hoca genelde ekim öncesi ve sonrası hastalarına finas kullandırtıyor.

batuhands

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #317 : 11 Temmuz 2020, 03:06:21 »
Bu tarz operasyonlarda ne yazık ki revizyon ihtimali her zaman var lakin merkezin bu konuyu geciktirmemesi lazım .
Koray hocanın minoxidili tavsiye etmediğini kullanılmasını istemediği biliyoruz .
bir yıl geçtiğini de düşünürsek ekim yapılabilir  diye düşünüyorum . Koray hocanın bu sefer bütün sürecini takip edip en iyi sonucu alacağına  inanıyorum .
Hatta hocamızın anestezi doktoru olan beyfendinin benzer saçlarıda ekim ve gayet doğal ve güzel bir sonuç çıkmıştı .
Minoxidil çıkan saçları kalınlaştırmakta lakin kamera ile bakıldığında ne kadarı çıktığı belli olacaktır .koray hoca bu maçı döndürür hepberaber seviniriz

« Son Düzenleme: 11 Temmuz 2020, 03:18:47 Gönderen: batuhands »

newbie2017

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #318 : 11 Temmuz 2020, 12:51:29 »
Finasteride kullandınız mı? Koray hoca genelde ekim öncesi ve sonrası hastalarına finas kullandırtıyor.

Ekim alanında zaten saç yok finasterid'in faydası nasıl oluyor bu durumda anlamış değilim. Muhakkak bir nedeni vardır sadece üzücü, umarım donorünüzde tolere edecek saç vardır

paratoner

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #319 : 12 Temmuz 2020, 22:49:56 »
Vitamin D sentezi bozukluğu , genetiktir.Calsiyum’un diş ve kemiklere iletilmesini bu sentez sonucu oluşur. Anne ya da baba biri ya da ikisi diş problemi çekiyorsa,çocuklarınında da diş problemi çekme olasılığı hayli yüksektir.
En basitinden, bu genetik bozukluk varsa ne kadar dişlerini fırçalarsan fırçala dişler çürür , önlemi zordur .
Saç içinde D vitamini oldukça önemlidir,yoksunluğunda kılcal damarların kireçlenmesine ve saçların beslenemeyip dökülmesine sebep olur.Bazen her şey genetik değildir , epigenetik faktörler de suretimizi belirler.
hocam bunun tedavisi var mı peki bu hastalığın

nineoneone

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #320 : 13 Temmuz 2020, 00:06:13 »
Geçmiş olsun, kesinlikle ekim çok başarısız. ASMED diye savunulacak bir tarafı yok. Hem para iadesi hem de revizyondur bunun hakkı. Merak ettim son durumu ve nasıl bir aksiyon aldı ASMED.

AddisAbabaBelediyeBaskani

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #321 : 22 Ağustos 2020, 20:42:24 »
Aradan geçen iki yılın ardından işlemin akıbetini öğrenebilir miyiz? Biliyorum canınız sıkkın ama konuyu takip edenler için önem arz ediyor işlemin sonucu. Asmed’in tepkisi ne oldu aradan geçen bir yılın ardından? 9 aydır ileti girmemişsiniz.

Kalın saç teli, kırlaşmış saçlar, 2 üstü greft/saç teli oranı olmasına rağmen hakkaten şaşırtıcı bir sonuç olmuş.

« Son Düzenleme: 22 Ağustos 2020, 20:57:48 Gönderen: AddisAbabaBelediyeBaskani »

CooLStyLe

• Sr. Member
« Yanıtla #322 : 23 Ağustos 2020, 12:04:55 »
Son durumunuz ve asmed ile görüşmeniz sonucunda nasıl bir yol izleyeceğiniz belli oldu mu üstad ?
22.06.2020 Asmed / Koray Erdoğan 3507 greft
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=15394

abysmo

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #323 : 23 Ağustos 2020, 20:51:02 »
Arkadaşlar revizyon ekim yapıldı, bu sefer beni mazur görün biraz daha bekleyerek paylaşım yapacağım. Ama mutlaka kafalardaki soru işaretlerini gidereceğim.

Sürecin ortasında yapılan paylaşımların pek birşey ifade etmediğini tecrübe ettim. Üç günlük kafaya "10 numara ekim" demek de anlamsız oluyor, dördüncü ayda "bu ekim patlamış" demek de anlamsız oluyor. İkisi de sürecin sonu hakkında fikir vermiyor. Boşu boşuna psikolojiyi ileri geri oynatıp duruyoruz. Yıpranıyoruz.

Sabrınız ve anlayışınız için teşekkürler.

AddisAbabaBelediyeBaskani

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #324 : 23 Ağustos 2020, 21:03:07 »
Arkadaşlar revizyon ekim yapıldı, bu sefer beni mazur görün biraz daha bekleyerek paylaşım yapacağım. Ama mutlaka kafalardaki soru işaretlerini gidereceğim.

Sürecin ortasında yapılan paylaşımların pek birşey ifade etmediğini tecrübe ettim. Üç günlük kafaya "10 numara ekim" demek de anlamsız oluyor, dördüncü ayda "bu ekim patlamış" demek de anlamsız oluyor. İkisi de sürecin sonu hakkında fikir vermiyor. Boşu boşuna psikolojiyi ileri geri oynatıp duruyoruz. Yıpranıyoruz.

Durum hakkına bilgi verdiğiniz ve geri dönüşünüz için çok teşekkürler. Temenni ediyoruz ve biliyoruz ki bu sefer yüz güldürecek sonuçlar ile geri döneceksiniz.

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #325 : 23 Ağustos 2020, 21:11:58 »

Geçmiş ve hayırlı olsun. Umarım beklentilerinizin karşılığını bu sefer alırsınız. Kendim saçlarım çıkmış kadar sevineceğim sizin başarılı sonuç almanıza. Başarılı sonuçlarınızı paylacağınız fotoğrafları bekliyoruz...
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

CooLStyLe

• Sr. Member
« Yanıtla #326 : 23 Ağustos 2020, 21:27:50 »

ilk ekimdeki sorun neymiş üstad, bize öneri ve tavsiyeleriniz nelerdir ? Revizyon ekiminde greftleri nasıl teminat altına aldınız yada alabildiniz mi ? 2. Ekimi nasıl konuşup plânladınız bu bağlamda da bilgi paylaşabilir mısınız? Son kampanya ile Asmed klinikte ekim yaptıran çokça kişiyiz. En azından başımıza gelebilecek beklenmedik bir durum olursa tecrübeleriniz bizim için yol haritası niteliği taşır.
22.06.2020 Asmed / Koray Erdoğan 3507 greft
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=15394

Leonidas

• Hero Member
Merhaba revizyon sonrası durumunuz nedir acaba ?

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları

Gözünaydın diyelim ozmaan abysmo.. zaten bütün bunları öngörmüştük Asmed bu ekime revize yapar merak etme demiştik. DedigimiZde oldu zaten pek şaşmıyor..
Forumda paylaşım yapmak emek istiyor sadece bu yetmiyor tabi sağlam bir psikolojide istiyor bazıları bunu kaldırmayabilir siz zaten çok yıprandıgınız için durumunuz ile alakalı empati yapıyorum kendim adıma üzüntünüzde revize sonrası mutluluk ve heyecanınızıda sizi tanımıyor olsamda paylaştığımı iletmek isterim.birçok arkadaşta aynı düşüncelerle buradalar.
Paylaşımlara yapılan yorumları “anlamsız oluyor” diyerek değersizleştirmek forumun mantığına biraz aykırı aslında. Onlar anlamsız değersiz ise forumunda hiçbir kıymeti yok anlamı yok, burada emek harcananların emekleride çöp demek oluyor.

Süreç çok zor , aynı süreci 2. Kere baştan yasamak keza zorluk derecesini arttırıyor bu derece etkileniyorsanız paylaşım yapmamak bendcede sizin için mantıklı olacaktır.

Nezaketen meraklı bizleri bilgilendirdigin için teşekkürler. Umarım süreciniz ilkinde olduğunun aksine çok çok güzel olur emeklerinizin karşılığını alırsınız. 7 sonra tekrar bilgilendirmeni bekliyor olacağız.

Kaya

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Gözünaydın diyelim ozmaan abysmo.. zaten bütün bunları öngörmüştük Asmed bu ekime revize yapar merak etme demiştik. DedigimiZde oldu zaten pek şaşmıyor...

Sac tanrisi misin sen kardesim? Ne oyle, ongormustuk, demistik, sasmiyor filan?

Facebook Twitter Instagram