Gönderen Konu: ASMED Dr. Koray Erdogan, 3000 Grafts, KEEP Manuel, 10 Ağustos 2018  (Okunma sayısı 65349 defa)

ortega

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: ASMED Dr. Koray Erdogan, 3000 Grafts, KEEP Manuel, 10 Ağustos 2018
« Yanıtla #286 : 13 Temmuz 2019, 22:25:13 »
Çok çok geçmiş olsun, başlarda tahmin ettigim gibi sonuçlanmış malesef ve böyle tahmin ettigim için bana kızanlarda olmuştu.. asmedin kısmende olsa sizin yanınızda olacağını düşünüyorum, iyi aksmalar

Kel12.02.2018

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #287 : 14 Temmuz 2019, 09:52:52 »
11. ay bitmek üzere :
Dermatoloğa gittiniz mi? Hala kızarıklıklar tam anlamıyla geçmemiş sanırım. Geçmiş olsun bu arada.

YunuSedaT

• Hero Member
« Yanıtla #288 : 14 Temmuz 2019, 11:55:06 »
Geçmiş olsun azda olsa kötü Bi ihtimaldi ne yazıkki yaşamışsınız bunu. En azından telafisi olacaktır cerrahi Bi operasyon sonucda içinizi ferah tutmaya çalışın

tsimonoce

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #289 : 13 Eylül 2019, 16:11:36 »
Abysmo.... 13 ay gecti.... son durum? Gelisme? Neye karar verdin....

bold

• Sr. Member
  • Şans cesurdan yanadır / Fortune favours the bold
« Yanıtla #290 : 13 Eylül 2019, 16:41:45 »
İnsanın ekimi kötü olunca foruma gelip paylaşım yapmak da zulüm oluyor, tahmin edebiliyorum. Kendimden de biliyorum. Yine de umarım arkadaş bizi haberdar eder. Özellikle ASMED'in yaklaşımını ve çözüm önerilerini merak ediyorum.

Revize yapılacaksa bile öncelikle sorunun sebebi araştırılmali ki ikincide tekrarlanmasın. Belki en azından bu konuda bir gelişme vardır.

dete

• Kendi ekimim
  • Sr. Member
Geçmiş olsun hocam. Sürece bakınca olgun tavrınız ve sabrınız gerçekten örnek olacak nitelikte. ayrıca galeyana gelmeyip insanlara karşı makul bakışınızı devam ettirmeniz çok güzel. Allah gönlünüze göre versin, saygı duydum size. İnşallah sonuçta bir şekilde mutlu olursunuz.

Desmond

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #292 : 05 Kasım 2019, 05:57:08 »
Gecmis olsun Arkadas ! 

Bence sende büyük ihtimale bir otoimmün hastalik var, oh yüzden senin sac köklerin yeterince kadar Vitaminlerle beslenemiyor.

Doktora git ve Vitamin D degerini belirt. Vitamin D Eksiklik az güneslenmeden kaynaklaniyor ve bütün bildigmiz hastaliklara yol aciyor.

Kel12.02.2018

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #293 : 05 Kasım 2019, 17:12:24 »
Sonuç noldu?

emin43

• Sr. Member
« Yanıtla #294 : 05 Kasım 2019, 20:47:38 »
Gecmis olsun Arkadas ! 

Bence sende büyük ihtimale bir otoimmün hastalik var, oh yüzden senin sac köklerin yeterince kadar Vitaminlerle beslenemiyor.

Doktora git ve Vitamin D degerini belirt. Vitamin D Eksiklik az güneslenmeden kaynaklaniyor ve bütün bildigmiz hastaliklara yol aciyor.
Kardeşim bunun vitamin D hiç ilgisi yok öyle olsaydı bütün dünyada ekimciler kan testi aldıkların zaman vitamin D de ölçerlerdi! Şuan millet kanını teste verirse yüzde en az 65 70 nin vitamin D az zaten o zaman hepsi kel kalırdı! Doğru vitamin D az olması zararlı ama saç ekimine ilgisi yok

Desmond

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #295 : 06 Kasım 2019, 01:18:27 »
Kardeşim bunun vitamin D hiç ilgisi yok öyle olsaydı bütün dünyada ekimciler kan testi aldıkların zaman vitamin D de ölçerlerdi! Şuan millet kanını teste verirse yüzde en az 65 70 nin vitamin D az zaten o zaman hepsi kel kalırdı! Doğru vitamin D az olması zararlı ama saç ekimine ilgisi yok

„Lichen Planus“ isimli bir cilt hastalik var. Bu bir otoimmun hastaliktir, kisaca: sac kökler yeterince Vitaminlerle beslenemiyor, bunun sonucu da minyatürlestirme ve sac dökülmesi.

53 kisilik arastirmaya göre Lichen Planus olanlarin hepsinde Vitamin D eksiklik cikmis.

Sence tasadüf mü?

Asmed senelerdir her gün ayni isi yapiyor. Sac ekimi gayet iyi gözikiyordu. Adamda Hastalik olmaza kökler neden cikmasin ki ?

https://www.oooojournal.net/article/S2212-4403(14)00236-3/abstract

Alman forumda bir Hasta iki tane dünyaca ünlü klinik de sac ektirdi ve iki kere kötü sonuc aldi. Sonra Lichen Planus hastalik oldugunu ögrendi, bunun yüzde yüz ispati yoktur, ama bence Vitamin D eksikliginden kaynaklaniyor.

Benim de Dr. Keser de iki tane Sac ekimim tutmadi ve sonrasi Vitamin D eksikliklik ortaya cikti. Tedavi oldum ve gecen ay HLC de Ekim yaptirdim. Bekliyelim bir ne sonuc ortaya cikacak, eger yine kötü sonuc ortaya cikarsa, demeki alakasi yoktur.

Aksi taktirde....:)))
« Son Düzenleme: 06 Kasım 2019, 01:35:11 Gönderen: Desmond »

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #296 : 06 Kasım 2019, 01:57:39 »
„Lichen Planus“ isimli bir cilt hastalik var. Bu bir otoimmun hastaliktir, kisaca: sac kökler yeterince Vitaminlerle beslenemiyor, bunun sonucu da minyatürlestirme ve sac dökülmesi.

53 kisilik arastirmaya göre Lichen Planus olanlarin hepsinde Vitamin D eksiklik cikmis.

Sence tasadüf mü?

Asmed senelerdir her gün ayni isi yapiyor. Sac ekimi gayet iyi gözikiyordu. Adamda Hastalik olmaza kökler neden cikmasin ki ?

https://www.oooojournal.net/article/S2212-4403(14)00236-3/abstract

Alman forumda bir Hasta iki tane dünyaca ünlü klinik de sac ektirdi ve iki kere kötü sonuc aldi. Sonra Lichen Planus hastalik oldugunu ögrendi, bunun yüzde yüz ispati yoktur, ama bence Vitamin D eksikliginden kaynaklaniyor.

Benim de Dr. Keser de iki tane Sac ekimim tutmadi ve sonrasi Vitamin D eksikliklik ortaya cikti. Tedavi oldum ve gecen ay HLC de Ekim yaptirdim. Bekliyelim bir ne sonuc ortaya cikacak, eger yine kötü sonuc ortaya cikarsa, demeki alakasi yoktur.

Aksi taktirde....:)))

Bende bu nedenle haftada b12 ve d3 takviyeleri alıyorum. Çünkü dediğiniz gibi %100 sonucu kimse veremiyor (saç ile ilişkisini en azından) .
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

abra

• aasb
  • Yeni üye
  • *
« Yanıtla #297 : 06 Kasım 2019, 06:25:12 »
Oncelikle gecmis olsun. Ayni durumu yasayip ikinci kere sac ekimi yaptiran biri gibi sizi iyi anliyorum. Bende 40gun once Koray hocada yaptirdim sac ekimi ( ilk sac ekimi farkli doktordaydi ) , ama bende kizartilik 20-25 gune gecti. Bu iyi bi sey'mi , yoksa kotu :) ?
As above, so below

Cassowary

• Sr. Member
« Yanıtla #298 : 06 Kasım 2019, 11:01:57 »
Vitamin D sentezi bozukluğu , genetiktir.Calsiyum’un diş ve kemiklere iletilmesini bu sentez sonucu oluşur. Anne ya da baba biri ya da ikisi diş problemi çekiyorsa,çocuklarınında da diş problemi çekme olasılığı hayli yüksektir.
En basitinden, bu genetik bozukluk varsa ne kadar dişlerini fırçalarsan fırçala dişler çürür , önlemi zordur .
Saç içinde D vitamini oldukça önemlidir,yoksunluğunda kılcal damarların kireçlenmesine ve saçların beslenemeyip dökülmesine sebep olur.Bazen her şey genetik değildir , epigenetik faktörler de suretimizi belirler.

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #299 : 06 Kasım 2019, 11:13:40 »
Tekrar geçmiş olsun. Herkes Asmed başarısız bir ekim yapınca altında hastalık , vitamin eksikliği vb. durumlar aramış . Arkadaşlar Asmed firmasında da insanlar ekim yapıyor ve belli ki bir şeyler yolunda gitmemiş ve ekim başarısız sonuçlanmış.  Son dönemde ilk ve tek başarısız ekim de değil ayrıca ... Üzüldüğüm nokta hastanın şartlarını zorlayıp kendini en iyilerden bir yere emanet etmesi ama hayallerine kavuşamaması . Arkadaş yukarıda zaten çok doyurucu bir açıklama yapmış.  Sonuçta 3000 tl ye de ekim yapan yerler var . İnsanların Asmed, Zekeriya Kul ve Muttalip Keser vb. yerleri tercih etme sebepleri ekimden önce gerekli test , planlama  vb. durumların yapılması ve sorun yaşamak istememeleri . Mutlaka telafi edilecektir. Bence Asmed ücreti iade edip revizyon ekimini de ücretsiz yapmalı ki herkes burada işte Asmed farkı demeli ...
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

Facebook Twitter Instagram