Gönderen Konu: ASMED Dr. Koray Erdogan, 3000 Grafts, KEEP Manuel, 10 Ağustos 2018  (Okunma sayısı 65391 defa)

tsimonoce

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: ASMED Dr. Koray Erdogan, 3000 Grafts, KEEP Manuel, 10 Ağustos 2018
« Yanıtla #256 : 01 Temmuz 2019, 12:23:53 »
Arkadaşlar malum benim süreç oldukça yıpratıcı oldu, sürekli forumda olmak ve sürekli postları takip etmek de işi kolaylaştırmıyor zira olumlu sonuçları gördükçe daha da fazla sorguluyor oluyorsunuz. O yüzden daha nadir aralıklarla giriyorum ve anlamlı bir gelişme olmadığı sürece de bir paylaşımda bulunmak istemiyorum. Bu yüzden bir süre uzak kaldım. En kısa zamanda bir paylaşım daha yapıp daha sonra yine izninizle uykuya geçicem. Malum uyuyunca acı daha az hissediliyor :)

Durumunu anlayis ile karsilamamiz lazim... Sadece lütfen sürec bitince son durumu forum ahalisi ögrenirse memnun oluruz...
Canini sikma....

abysmo

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #257 : 04 Temmuz 2019, 01:00:06 »
11. ay bitmek üzere :

Jeu

• Hero Member
« Yanıtla #258 : 04 Temmuz 2019, 01:09:56 »
Çok geçmiş olsun gerçekten Allah sabır versin. Nedeni neymiş açıklama yaptılar mı abi?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #259 : 04 Temmuz 2019, 01:17:30 »
Geçmiş olsun artık sanırın revizyon olucak..
Global Moderator

duranalp

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #260 : 04 Temmuz 2019, 01:48:40 »
Forumdaki yorumlarınızdan kesinlikle değerli bir büyüğümüz olduğunuzu hissediyorum.Ekimin bu şekilde sonuçlanmasının sebebini sizin kadar,buradaki tüm arkadaşlarımız da merakla bekliyordur.Ekim merkezinin vereceği cevap çok önemli sanırım.
Çünkü bu saçın çıkmaması için hiç bir sebep bulamıyoruz.Saçınız kaliteli,gerekli takviyeleri almışsınız.Tahminimce ekim sürecinde bir problem oldu.Kök alımında,köklerin bekleme sürecinde.Ya da ekimi yapan ekip yeterince deneyimli değildi.
Bundan sonraki planınız nedir? Ücret talebi isteyip farklı bir ekim merkezi ile mi görüşeceksiniz.Yoksa aynı merkezinde revizyon mu yapmayı düşünüyorsunuz.
Ben empati kurduğumda kesinlikle sizin yerinizde eğer revizyonun tüm aşamalarını Koray hoca bizzat yapacak olursa,orada tekrar yaptırırdım.Fakat aynı şekilde önceki gibi yapılacaksa,farklı alternatif düşünürdüm.İlk aklıma gelecek yer de Keser hoca olurdu.Çünkü her aşamayı kendi yapıyor,planlıyor,alıyor ve ekiyor.Keşke Koray hoca da Keser hoca gibi olsa.Belki çok yüksek meblağlar alırdı fakat bence sendeki gibi bir sonucu asla yaşatmazdı hastasına.Ben sonucun başarısızlığını kesinlikle alımı yapan veya eken ekipte olduğuna inanıyorum.
Bir diğer tahminim de sivilcelenmeniz çok olmuştu.Bu sivilcelenme acaba ekime zarar vermiş midir diye de düşünmüyor değilim.
Merakla merkezin vereceği cevabı bekliyorum.Tekrardan geçmiş olsun.Kaybolan sadece zamanınız,her şey daha güzel olacak eminim.

vidi

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #261 : 04 Temmuz 2019, 05:39:50 »
Geçmiş olsun artık bu saatten sonra bir gelişme olmayacağı açık bence vicdanınız rahat olsun siz koray erdoğana giderek elinizden gelenin en iyisini yaptınız. Ucuz blr merkeze gldlp böyle olsaydı suç biraz sizdede derdim ama burda bence sonuç tamamen ekim merkezinin hatası. Sizin ekimde koray hocamı ekti yoksa ekibi mi çünkü son zamanlarda eski performansını arar olduk asmedin

Hepyek

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #262 : 04 Temmuz 2019, 08:03:13 »
2-2.5 senedir saç ekimi için araştırma yapmaktayım. Bu süre zarfında, Koray hocanın ekimlerini özellikle takip ediyorum; otuzlu yaşlara geldiğimde ona ektirecektim kesin kararımdı. Araştırmaya başladığımdaki ekimleriyle, şu son zamanlardaki ekimler arasında ciddi farklar var. Ekim merkezi, zaman ilerledikçe gelişim göstereceğine, giderek kötü performanslar sergiliyor. Bu da biz ektirecekler için oldukça hayal kırıklığı yaratan bir durum oldu. Sizin adınıza da çok üzüldüm. Allah yardımcınız olsun. Koray Erdoğan ile görüşüp hakkınızı arayın. Görüşme gerçekleştikten sonra; yapılan görüşme hakkında bizi bilgilendirirseniz seviniriz.

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #263 : 04 Temmuz 2019, 08:59:32 »
Geçmiş olsun artık bu saatten sonra bir gelişme olmayacağı açık bence vicdanınız rahat olsun siz koray erdoğana giderek elinizden gelenin en iyisini yaptınız. Ucuz blr merkeze gldlp böyle olsaydı suç biraz sizdede derdim ama burda bence sonuç tamamen ekim merkezinin hatası. Sizin ekimde koray hocamı ekti yoksa ekibi mi çünkü son zamanlarda eski performansını arar olduk asmedin

Koray hoca mı ekibi mi derken?

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #264 : 04 Temmuz 2019, 09:14:54 »
Geçmiş olsun büyük şanssızlık . Onca para , emek ve greft ... Umarım hakkıyla telafi edilir...
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

persi_ali

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #265 : 04 Temmuz 2019, 10:31:35 »
8. Gün Ekim Alanı ve Donör arkadaşlar :

Hocam çok geçmiş olsun. Benim anlamadığım deride çatlak oluşmuş hani çölde olur ya kuraklıkta toprakta ayrıklar aynısı. Ekimyerleri birbirinden uzaklaşmış adeta doğal olarak kökler canlı kalamaz.

Sonrasında kafanızın aşırı kızarık olması ve sivilcelenmeniz de Mikrop kapmış olma ihtimalinizi "Cihazların sterlizasyonundan" kaynaklı olabilir. Hani bana göre alım ve ekimde köke zarar değil de aletler temiz değilmiş gibi geldi.

En düşük ihtimal de sizin aksi bir şey yapmış olmanız bir şey sürmüş yada güneşe maruz bırakmanız olabilir ama bu en düşük ihtimal.

Bundan bir düşük ihtimalde vucudunuz alerjik reaksiyon göstermiş olması.

Sonuç: Bunlar ihtimal oranları ve benim kendi görüşlerim. Kimsenin günahını almam. Müneccim değiliz orda değildik sonuçta. Gözlemlerim sadece. Ben Hlc de ektirdim 6 ay olmadı daha o yüzden şimdilik bir şey diyemem ama 6 ay sonra ben kendim beğenirsem size foto atarim dm den sizde begenirseniz paraniz da iade edildiyse gidersiniz karar sizindir. Bende foruma bakarak gittim ama şans da aksiliklerde malesef işin içine girince insanın eli kolu bağlanıyor.

İyi tarafından bakıyorum. Saçınız gayet iyi kalitede açıklık az..Başka yerde manuel alım ile yine çok iyi sonuç alınır. Moralinizi bozmayınız. Bu günleri unutursunuzu mutlu günler sizi bekliyor yazın bir yere bu yorumumu :)
« Son Düzenleme: 04 Temmuz 2019, 11:02:12 Gönderen: persi_ali »

tsimonoce

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #266 : 04 Temmuz 2019, 12:56:56 »
abysmo.... canini sikma....
Ileriki dönemde verecegin kararlar forumu ilgilendiren cinstense ögrenmek isteriz....

sceptic

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #267 : 04 Temmuz 2019, 13:11:29 »
merhaba detayı çok fazla okumadım ama hoca revizyon yapacak mı?

DieAnotherDay

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #268 : 04 Temmuz 2019, 13:16:46 »
Koray hoca bu işi çözer güzel saçlara kavuşursunuz  içiniz rahat olsun sıkmayın canınızı biraz zaman alıcak donör sağlam.

aksamci

• Hero Member
  • Kel degilim , anlim acik
« Yanıtla #269 : 04 Temmuz 2019, 13:20:31 »
gecmis olsun.. üzücü durum

Facebook Twitter Instagram