Gönderen Konu: ASMED Dr. Koray Erdogan, 3000 Grafts, KEEP Manuel, 10 Ağustos 2018  (Okunma sayısı 65401 defa)

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: ASMED Dr. Koray Erdogan, 3000 Grafts, KEEP Manuel, 10 Ağustos 2018
« Yanıtla #240 : 28 Nisan 2019, 01:37:28 »
55bin TL gercek bir rakam mi ? Eger oyleyse benim 5bin TLlik esmylife ekimine nasil basarisiz demisim benimde bukadar cikti ve revizyon yaptilar 1 krs para istemeden. Sasirdim bu goruntuye. Tekrar ekim yapacaklardir buyuk ihtimalle, bu surecte uzun bir surec ama 3bin greft daha ekilirse sac sorununuz kalmaz, zor bir surec ikinci operasyon ama kesin cozum bence. Gecmis olsun.

Abi lütfen seçimin başarısını değerlendirken ekilen/Çıkan saç  sayısı, kapatıcılık, planlama, ön çizgi doğallıgı olarak değerlendirin. Verdiğiniz para ile kıyaslama yapmaktan vazgeçin.
5 binde versen 55 binde versen patlayan Ekim her zaman kayıptır. 55 verenin saçı 5 vereninkinden 10 kat daha iyi olacak diye bir durum yok. Böyle söylemler Ekim yaptıran arkadasında canını sıkan yersiz söylemler bana kalırsa.

magar

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #241 : 28 Nisan 2019, 12:28:32 »
kardeş ben para yönünden değerlendirmem benim için ekimden sonra kabuklar dökülünce olan resim ile 1 sene sonra olan resimi karşılaştırıp karar vermek önemli

vidi

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #242 : 28 Nisan 2019, 13:05:44 »
kardeş ben para yönünden değerlendirmem benim için ekimden sonra kabuklar dökülünce olan resim ile 1 sene sonra olan resimi karşılaştırıp karar vermek önemli

Magar senin ekim güzel bence

magar

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #243 : 28 Nisan 2019, 13:53:09 »
1yılı bekliyorum vidi dostum

tsimonoce

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #244 : 30 Nisan 2019, 10:27:08 »
Hoca bekleyelim diyor. Para şu aşamada pek umursayabileceğim birşey gibi gelmiyor, bekle denildiği kadar bekleyeceğim. Eğer sonuç değişmiyorsa ilk etapta izah ve açıklama istiyorum sadece. Neden böyle oldu ?

Sevgili @robie_fowliver. Bunu herhangi bir klinik özelinde söylemiyorum ancak : Çok basit bir mantığı var o zaman bu işin, eğer bu iş şans işi ise bu işin reklamı "biz ekiyoruz ama çıkar mı bilemiyoruz valla" diye yapılsın, "iyi ya da kötü doktor yoktur, şanslı hasta vardır" diyelim o zaman.

Yok eğer maharet işi ise, benden o maharet niye esirgendi ki ? Senelerdir araştırıyorum, hata yapmamak için de kendi kaynaklarımı sonuna kadar zorladım. Geldiğim nokta bu. Aynı forumda aynı klinikten sonuçlar paylaşıyoruz. Bir tarafta yepyeni saçlarıyla mutlu hayatına devam eden ve alkış alan insanlar, diğer tarafta 9 ay sonra tel tel saçları sayan çim kafa ben :)

Revizyon ihtimali tüylerimi diken diken ediyor. Bir daha o zahmete katlanmak ! Yani ilk seferde neyi yanlış yaptığımizı bilmezsek, ikinci seferde olacağını nasıl bileceğiz ? Kontrollere devam ediyorum, Koray Hoca sağolsun beni rahatlatmak adına son derece sıcak davranıyor ve elinden geleni yapıyor. Şu aşamada klinik tarafında henüz kimse "olmadı" şeklinde birşey telafuz etmiş değil. Hiç edilecek mi onu da bilmiyorum ama bir noktada revizyon yapma yönünde bir noktaya gelirsek neyi yanlış yaptığımızın sebebini bilmeden, "biz yine aynı şeyleri yapalım belki şans bu sefer yaver gider" diyerek mi girişeceğiz bu işe ?

Böyle bir psikolojiyle o masaya nasıl yatılır ki, 3000 greftin 2000 grefti buharlaştı gibi gözüküyor. Geri kalanları da çöpe atmadığımı nasıl bileceğim ?

Çok zor bir psikoloji arkadaşlar. Dilerim en başından beri boşuna yanılıyor olur ve sonunda mutlu olurum. Mucizevi bir şekilde beliriverir greftler 10. aydan sonra. Başka birşey diyemiyorum şu aşamada.

abysmo..... Harika özetlemissin... ekleyecek bisi yok...
Lüften sonraki haftalarda / aylarda bizi son durumlardan bilgilendirirsen seviniriz.... Thanx...

Kel12.02.2018

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #245 : 30 Nisan 2019, 18:31:45 »
Finas ve Biotin kullanıyorum. Ekimden bir ay önce kadar başladım kullanmaya. Bunlar haricinde birşey yok.
Genelde Koray Bey'in saç ekimlerinde aşırı greft ektiğini ve abartılı ön çizgiler yaptığını düşünen biriyim. Sizinkinde makul bir ön çizgi ve greft sayısı belirlemiş. Donör bölge saç kalitenizde iyi gördüğüm kadarıyla. Kan tahlillerinde olumsuz bir durum olsaydı, zaten ekim gerçekleşmezdi diye düşünüyorum. Dedikleri gibi ilaçlarıda kullanmaya devam ediyorsunuz ve 6 aylık sonuç bu ise bu ekim patlamış demek yalan olmaz. Çıkan saçlar 500-750 greft kadar ki sizinde ön bölgede cılızda olsa saçlarınız varmış. O saçların ilaç sayesinde güçlenmeside muhtemel. 2-3 ay daha bekleyin ama bir gelişme olmazsa, en azından verdiğiniz parayı geri almak için bir talepte bulunun derim. Hem para, hem greft, hem zaman, hem moral kaybı gerçekten zor bir durum. Çok geçmiş olsun.
2,5 ay önce yukarîdaki mesajı yazmışım. Öncelikle tekrar geçmiş olsun. Bence ilerde ektirmeyi tekrar düşünürseniz, 500-1000 greft riske edin. Koray Bey, size ikna edici bir açıklama yapamazsa farklı bir ekim yerini deneyin derim. Belkide size önerilen ilaçlar sizin bünyenizin kaldıramayacağı ilaçlardı. Her insanın, ilaçlara tepkisi aynı olmuyor çünkü. Bu konuyu da dikkate alın derim.
« Son Düzenleme: 30 Nisan 2019, 19:07:20 Gönderen: Kel12.02.2018 »

Gastamonulu

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #246 : 13 Mayıs 2019, 11:51:47 »
Yaklasik 20 gun gecmis son fotolardan sonra . varmi hocam bi gelisme.? 9. Ay bitti sanirim

Kell Bill

• Full Member
« Yanıtla #247 : 13 Mayıs 2019, 20:04:44 »
Saç kaliteniz çok iyi ekim yaptırdığınız yer çok iyi, takviyede almışsınız doktor bey bekliyelim demiş ama bu saatten sonra surpriz bişey olabilirmi bilemiyorum.Bu şekilde olmasının nedenini senin kadar merak ediyorum

lactobacillus

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #248 : 13 Mayıs 2019, 20:45:32 »
daha önce bir konuda bir hocanun da ekimi patladı dediler sonradan saç çıktı dolu acele etme nasipde varsa her halikarda çıkar.bazı şeyler nasp hocam.kul yapısı işlemler.

emre-9876_

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #249 : 25 Mayıs 2019, 18:35:13 »
abi senin ekim ne oldu son durum nedir

Gastamonulu

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #250 : 03 Haziran 2019, 10:41:02 »
bu konuyu ck merak ediyorum ne oldu sonuc ? Saclar atak yapti mi ? Kizarikliklar gectimi ?

tsimonoce

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #251 : 14 Haziran 2019, 12:11:55 »
10 ayda bitti... son durumu bir öğrenmemiz mümkün mü?

ahmet67

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #252 : 27 Haziran 2019, 18:56:42 »
Son durum nedir??

abysmo

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #253 : 28 Haziran 2019, 15:42:37 »
Arkadaşlar malum benim süreç oldukça yıpratıcı oldu, sürekli forumda olmak ve sürekli postları takip etmek de işi kolaylaştırmıyor zira olumlu sonuçları gördükçe daha da fazla sorguluyor oluyorsunuz. O yüzden daha nadir aralıklarla giriyorum ve anlamlı bir gelişme olmadığı sürece de bir paylaşımda bulunmak istemiyorum. Bu yüzden bir süre uzak kaldım. En kısa zamanda bir paylaşım daha yapıp daha sonra yine izninizle uykuya geçicem. Malum uyuyunca acı daha az hissediliyor :)

prelude034

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #254 : 28 Haziran 2019, 16:11:09 »
Arkadaşlar malum benim süreç oldukça yıpratıcı oldu, sürekli forumda olmak ve sürekli postları takip etmek de işi kolaylaştırmıyor zira olumlu sonuçları gördükçe daha da fazla sorguluyor oluyorsunuz. O yüzden daha nadir aralıklarla giriyorum ve anlamlı bir gelişme olmadığı sürece de bir paylaşımda bulunmak istemiyorum. Bu yüzden bir süre uzak kaldım. En kısa zamanda bir paylaşım daha yapıp daha sonra yine izninizle uykuya geçicem. Malum uyuyunca acı daha az hissediliyor :)

Mutlu olamamış olmanıza üzüldüm. Merak ettiğim, merkezin bu durumu ne şekilde yorumladığı ve varsa bir çözüm önerisinde bulunup bulunmadıkları. Kişisel tahminim bir revizyon önericekleri yönünde, böyle bir durumda sizin yaklaşımınızın ne yönde olacağını sormak isterim.

Facebook Twitter Instagram