Gönderen Konu: ASMED Dr. Koray Erdogan, 3000 Grafts, KEEP Manuel, 10 Ağustos 2018  (Okunma sayısı 65393 defa)

Tyler_Durden

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
hocam sizin süreciniz neden yavaş gitti acaba asmed veya koray erdoğan bir yorum yaptı mı bununla ilgili, çünkü sizinle aynı tarihlerde ektiren bi arkadaş daha ("kararsızım"dı sanki nicki) benzer durumla karşılaşmıştı yanılmıyorsam. umarım bundan sonra biraz daha toparlar.ben güzel bi sonuç alacağınızı düşünüyorum

duranalp

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Geçen 7 ay süre için epey geriden geldiği gerçek.
Bir ekime başarısızdır diyebilmek için sanırım ekim merkezleri 12 ay gibi bir süreyi baz alıyorlar.Sizin açınızdan düşünürsek 7.ay ,bu ekim başarısızdır demek için epey erken olur.Forumda bir kaç tane daha vardı 10. aydan sonra en az % 20 gelişen saç.Daha önünüzde 4-5 ay gibi çok uzun süre var.Her an her şey olabilir.
Fotoğrafta ön kısımda küçük saçlar var galiba.Bunların olması ,daha gelişeceği anlamına geliyor bence.Siz flashla yakınlaştırıp çektiğinizde daha net gözlem yapabiliyorsunuzdur.
Tabi hepsinden öte en doğru bilgilendirmeyi burada asmed yapar .Bizden çok,onların vereceği bilgiler daha gerçekçi olur.Bence kontrole oraya gitmelisiniz.
Sürecinizi yakından takip ediyorum.Umarım her şey istediğiniz gibi olur.

ahmet67

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
abysmo
Forumda kelevra diye biri vardı eskiler bilir o da koray hocaya ektirmişti.4.ay da saçlar seninki kadar bile çıkmamıştı ama tam 9.aya doğru birden bire atak yaptı saçları muhteşem olmuştu.

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
abysmo
Forumda kelevra diye biri vardı eskiler bilir o da koray hocaya ektirmişti.4.ay da saçlar seninki kadar bile çıkmamıştı ama tam 9.aya doğru birden bire atak yaptı saçları muhteşem olmuştu.

4.ayda zaten bu kadar çıkmasın:) arkadaş 7. Ayda Ahmetcim...  su serpiştireyim Gönüller’e derken ateşse benzin döküyon:)

magar

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
bu ekimide ne kadar çok patlatmak istiyen var.kardeş sen sabret sene olursa olur olmazsada zaten işin arkasında durur koray hoca acele ediyorsun bence

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
bu ekimide ne kadar çok patlatmak istiyen var.kardeş sen sabret sene olursa olur olmazsada zaten işin arkasında durur koray hoca acele ediyorsun bence

Ben bu sitedeki hiç bir Ekimin kötü sonuçlanmasını dileyecek kadar zihin geriliği yaşayan bir üye olduğunu düşünmüyorum. aynı dertten muzdarip insanların bir araya geldiği sosyal bir platform.

TonyMontana

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
6. ve 7. ay fotolarını kıyasladım ancak beklenti karşılayacak bir gelişim göremedim. 7 aylık durum benim de böyle olsaydı, ben de umutsuzluğa kapılırdım. Eğri oturup doğru konuşmak gerekiyor. Durum açıkça şudur; eğer bu ekim tatmin ederse parmakla gösterilen bir süreç olacaktır. Ben dahil birçok başarılı ekim yapmış olan bir merkez söz konusu olduğundan, ümitsiz olmamak lazım ama tatmin etmeyen bir sonuç olabileceği ihtimalini de artık görmek gerekiyor. Gönül tabii ki iyi ihtimalden yana.

Asmed in başarısı ortada. Bu ekim bir anda başarısız bir merkez yapmayacaktır. Burada asmed den öte ekim yaptıran arkadaşın durumu daha önemli. Sloocer ın yorumuna katılıyorum, kötü de sonuçlansa her halükarda telafisi mümkün bir durum olacak. Hem karşıdaki muhatabın profesyonel ve hastalarına gerçekten değer veriyor olması, kesinlikle kimseyi yarı yolda bırakmayacak olması, hem de donör durumu göz önüne alınırsa, kaybedilen zaman olacaktır. İlerleyen ayları merakla bekliyor olacağım.
The World is Yours

abysmo

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Arkadaşlar klinikle en son 6. Ay da görüştük, 8. Ay sonunda bir daha görüşeceğiz. Detayına çok girmeyeceğim ancak sürecin hızının kişiye göre değiştiği, endişe etmemem gerektiği ve geç de olsa bu saçların çıkacağı söylendi. ASMED in sürecin başından bugüne kadar yaklaşımı son derece özenli, ilgi ve alakası da yüksek seviyede, bu nedenle bekle dedikleri noktada bekliyorum elbette. Bir doktora güvenip kendimizi teslim ettiysek onun talimatlarına da son ana kadar uymak icap eder. Literatür de beklemeyi salık veriyor zaten. Açıkçası bana söylenilene de iyi niyet çerçevesinde inanmayı tercih ediyorum ancak son görüşmeden bu yana gelişime baktığımızda olay her geçen gün imkansıza inanma noktasına doğru gidiyor. Bunun da farkındayım. Sabah akşam yerli ve yabancı forumlarda örnek aramayla geçiyor. Artık ne demeli ne düşünmeli bilemiyorum ki... Neticede psikolojim imkan verdiği ölçüde kliniğin bekle dediği noktaya kadar bekleyeceğim...

İşin acıklısı sosyal hayatta bu işin detayına haiz olmayan bir dolu insanın saçma sapan yorum ve eleştirilerine özellikle neden böyle maliyetli bir yol seçtiğim noktasında geçtiğimiz iki yıl boyunca yaptığım araştırma ve edindiğim bilgi doğrultusunda uzun uzun nutuklar çektim bu süreçte. Benle birlikte alelade yerlere ekim yaptıran arkadaşlara da nasıl bir risk aldıkları yönünde telkinde bulundum. Günün sonunda şu duruma düşmek bu manada da çok yıkıcı oluyor. Tabi eğer sürecin nihai hali buysa geçerli olacak bu yorumlar. Ne olacağını bilememek de zaten ana problem.

Murat_T

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Geçmiş olsun asmedin süreç sonlandığında gerekeni yapacağına ve geçte olsa sizi mutlu edeceğini düşünüyorum umarım bu düşüncemde yanılmam.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
abysmo kimse Asmed den mutsuz ayrılmaz.. Ayrılmadı buna inan ve güven eninde sonunda bu saç harika olacak öyle yada böyle. Mutlu olmanı çok istiyorum zor bir süreç farkındayım ama her şey güzel olacak kardeşim.
Global Moderator

NewYorkluKel

• Jr. Member
  • **
Abi selamlar kelligimiz ayni ama benim suan 2. Ay oldu bende Asmedde ektirdim , cani gonulden iyi sonuclar almanizi umuyorum, ben Koray hocaya guveniyorum , konustugunuzda bekleyin demisse bir bildigi vardir .

abysmo

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Eksik olmayın arkadaşlar,  dediğiniz gibi olacağını ümit ediyor, moral desteğiniz için de çok teşekkür ediyorum. Sağolun.

woodgreen

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Üstadım öncelikle geçmiş olsun. Hiç kimse mükemmel değildir, dünyada en iyi bilinen markalar dahi hizmetlerinde hatalar yapabilirki henüz ortada hata diyebileceğimiz bir durum yok. Benim de uzun yıllar araştırmamdan öğrendiğim, süreci sonuna kadar beklemekki sana şunu söyleyebilirim 8.9. aylarda dahi patlayan saçlar gördüm. Burda önemli olan verilen hizmetin arkasında durulmasıdır, Koray Hoca bu konuda dünyaca bilinirliği olan bir doktor, kesinlikle seni böyle bırakmaz. Eminim sen mutlu olsan bile eğer o mutlu değilse sonuçtan allem eder kallem eder seni o koltuğa tekrar oturtur ve istediği harika sonucu alır.
Beklemekte fayda var, büyük ve profesyonel bir klinik diğer köylü kurnazı kliniklere benzemezler.

gambler

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
İnsallah 8 9 uncu aylarda patlama yapar sacin mutlu olmani isteriz.ama tutki olmadi canini sikma asmed arkasinda durur diye dusunuyorum.sabret biraz daha bakalim ne olacak sende buradasin bizde .insallah hersey gonlunce olur

ömercemal

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ekimini başından beri takipediyorum panik düğmesine basmakta haklısın kim olsa bunu yapardı sen kendi adına hem maddi hem manevi üzerine düşeni yapmışsın lütfen biraz hada sabret içimde sonlara doğru güzel birşeyler olucak hissi var. Gerisi asmedin sorumluluğunda meraketme

Facebook Twitter Instagram