Gönderen Konu: ASMED Dr. Koray Erdogan, 3000 Grafts, KEEP Manuel, 10 Ağustos 2018  (Okunma sayısı 65348 defa)

Abc

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: ASMED Dr. Koray Erdogan, 3000 Grafts, KEEP Manuel, 10 Ağustos 2018
« Yanıtla #165 : 09 Şubat 2019, 14:43:28 »
Başka bir ekimci olsa kesinlikle buradaki yorumlar çok farklı olabilirdi tabi ki ama bu da koray hocanın farkı diyelim. Geçmişte yaptigi güzel ekimlerinden dolayı insanların sabri doğal olarak daha fazla olabiliyor. Turkiyenin en iyi ekim yapan doktorlardan birine ekim yaptirmışsınız ve inşallah çok güzel sonuç alacaksınız. 8. Ayda inşallah çok güzel yorumlar yapacağız :)

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #166 : 09 Şubat 2019, 15:02:23 »
Bu saç gelişme sağlar fakat Tahminimce %20 yi geçmeyecektir.
Yüz güldürür mü?
-Gönlüm çok umutlu, fikrimce ise olumsuz. Bu Ekim yüz güldürmez.

Kel12.02.2018

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #167 : 09 Şubat 2019, 15:15:05 »
6 ay bitti arkadaşlar, ne demek ya da ne beklemek lazım bilemediğim bir noktaya doğru gidiyoruz bakalım :)
İlaç kullanıyor musunuz? Kullanıyorsanız, hangi ilaçları kullanıyorsunuz? 

abysmo

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #168 : 10 Şubat 2019, 00:31:38 »
İlaç kullanıyor musunuz? Kullanıyorsanız, hangi ilaçları kullanıyorsunuz?

Finas ve Biotin kullanıyorum. Ekimden bir ay önce kadar başladım kullanmaya. Bunlar haricinde birşey yok.

Kriminal

• Full Member
« Yanıtla #169 : 10 Şubat 2019, 01:12:41 »
Finans ve biotine rağmen süreç biraz yavaş ilerliyor gibi bazen genel olarak şöyle bir yanılgıya dusuyoruz karşılaştırma yapıyoruz lakin her insanın bünyesi farklı olduğu için süreçlerde farklı olabiliyor 1 sene sonunda sürecin sizi mutlu etmesini gönülden isterim.lakin mutlu etmezse ekimde mi sıkıntı var yoksa bu iş kişinin bünyesi ile mi daha çok alakalı.siz genel olarak seçilebilecek en iyi merkezi secmissiniz.benim şahsi görüşüm iyi bir merkez seçmek sonuç açısından yüzde oranını oldukça artırabilir ama bu kesin mükemmel bir sonuç alınacağı anlamına da gelmez.bunyenin uyumunun da çok önemli olduğunu düşünüyorum.insallah sonuç sizi mutlu eder.hayirli geceler dilerim

Abc

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #170 : 10 Şubat 2019, 11:54:05 »
Finans ve biotine rağmen süreç biraz yavaş ilerliyor gibi bazen genel olarak şöyle bir yanılgıya dusuyoruz karşılaştırma yapıyoruz lakin her insanın bünyesi farklı olduğu için süreçlerde farklı olabiliyor 1 sene sonunda sürecin sizi mutlu etmesini gönülden isterim.lakin mutlu etmezse ekimde mi sıkıntı var yoksa bu iş kişinin bünyesi ile mi daha çok alakalı.siz genel olarak seçilebilecek en iyi merkezi secmissiniz.benim şahsi görüşüm iyi bir merkez seçmek sonuç açısından yüzde oranını oldukça artırabilir ama bu kesin mükemmel bir sonuç alınacağı anlamına da gelmez.bunyenin uyumunun da çok önemli olduğunu düşünüyorum.insallah sonuç sizi mutlu eder.hayirli geceler dilerim

+1
  • Ekim Tarihi: 15-16.11.2021
  • Ekim Merkezi ismi Esma-Serkan Tetik
  • Greft Miktarı 3008
  • Yaşınız 36

Kel12.02.2018

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #171 : 10 Şubat 2019, 12:26:09 »
Finas ve Biotin kullanıyorum. Ekimden bir ay önce kadar başladım kullanmaya. Bunlar haricinde birşey yok.
Genelde Koray Bey'in saç ekimlerinde aşırı greft ektiğini ve abartılı ön çizgiler yaptığını düşünen biriyim. Sizinkinde makul bir ön çizgi ve greft sayısı belirlemiş. Donör bölge saç kalitenizde iyi gördüğüm kadarıyla. Kan tahlillerinde olumsuz bir durum olsaydı, zaten ekim gerçekleşmezdi diye düşünüyorum. Dedikleri gibi ilaçlarıda kullanmaya devam ediyorsunuz ve 6 aylık sonuç bu ise bu ekim patlamış demek yalan olmaz. Çıkan saçlar 500-750 greft kadar ki sizinde ön bölgede cılızda olsa saçlarınız varmış. O saçların ilaç sayesinde güçlenmeside muhtemel. 2-3 ay daha bekleyin ama bir gelişme olmazsa, en azından verdiğiniz parayı geri almak için bir talepte bulunun derim. Hem para, hem greft, hem zaman, hem moral kaybı gerçekten zor bir durum. Çok geçmiş olsun.

magar

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #172 : 10 Şubat 2019, 13:09:15 »
6 ay çok erken konuşmak için

duranalp

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #173 : 10 Şubat 2019, 14:22:01 »
6. Ay için Koray hocanın diğer performanslarının gerisinde bir görüntü var.Tabi ki bünyeden midir,ekimle ilgili midir,ekimden sonraki süreçle ilgili midir ,doktor bey daha iyi analiz eder.2-3 ay sonra durum netleşince Koray hoca ile görüşüp çözüm yolu bulunur bence.Koray hoca gerçekten çok iyi ve profesyonel bir insan.Olumsuz bir durumda kesinlikle sizi yarı yolda bırakacağını zannetmiyorum.Her türlü çözümü bulur.Daha erken fakat beklemek insanı gerçekten rahatsız edebiliyor.Umarım her şey iyi olur.

MMT

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #174 : 10 Şubat 2019, 19:57:03 »
 :P
Genelde Koray Bey'in saç ekimlerinde aşırı greft ektiğini ve abartılı ön çizgiler yaptığını düşünen biriyim. Sizinkinde makul bir ön çizgi ve greft sayısı belirlemiş. Donör bölge saç kalitenizde iyi gördüğüm kadarıyla. Kan tahlillerinde olumsuz bir durum olsaydı, zaten ekim gerçekleşmezdi diye düşünüyorum. Dedikleri gibi ilaçlarıda kullanmaya devam ediyorsunuz ve 6 aylık sonuç bu ise bu ekim patlamış demek yalan olmaz. Çıkan saçlar 500-750 greft kadar ki sizinde ön bölgede cılızda olsa saçlarınız varmış. O saçların ilaç sayesinde güçlenmeside muhtemel. 2-3 ay daha bekleyin ama bir gelişme olmazsa, en azından verdiğiniz parayı geri almak için bir talepte bulunun derim. Hem para, hem greft, hem zaman, hem moral kaybı gerçekten zor bir durum. Çok geçmiş olsun.
Çok özür diliyorum ama Koray hocaya abartılı greft sayısı ile ekim yapıyor diyen ve 6. Aydaki bir ekime patlamış diyen biri Bir kez daha düşünerek yorum yapsın. Çünkü;
1) Abartılı graft sayısı kullanmak yada kullanmamak büyük ölçüde hocanın elinde değil müşterinin elinde olan bir durum. Malum graft başına 3 euro olunca hoca istesede müşteri karşılayamayabilir. Kaldı ki Koray Erdoğan, Muttalip Keser ve Zekeriya Kul gibi doktorlar, bir çok ekim merkezine göre neredeyse onların ektiği sayının yarısını ekip daha iyi sonuç alan doktorlar. Koray hoca Genelde ikinci ekime mahal vermeden ilk seferde sorunu kökten çözdüğü için sana çok graft kullanıyor gibi gelmiştir.
2) Saç ekimi 15 hatta 18 ayı bulabilen bir süreçtir. Bunu baz alırsak daha sürecin 3’te 1’ine gelinmiş ve ekim patlamış diyorsun. Ben 10. Ayda atak yapan bir çok ekim gördüm. Bünyeler kişiden kişiye farklılık gösterir. Ekim bölgesinde müthiş bir kanlanma söz konusu. Olumsuz konuşmak için çok erken. Olumsuz konuşarak bu zorlu süreci geçiren kişiyi strese sokup saçlarını olumsuz etkilemesine yol açmayalım.

beyatliosm

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #175 : 10 Şubat 2019, 20:11:38 »
güzel görünüyor umarım sonuçları istediğiniz gibi olur.

Roni

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #176 : 10 Şubat 2019, 22:54:24 »
Süreç için olumsuz değerlendirme yapmak için henüz çok erken sürecin yavaş veya hızlı ilerlemesiyle alakalı birçok faktör etkili bende asmed de ektirmistim ve bende de yavaş ilerlemişti ama 10. Aydan sonra çok farklı oldu ve ılerleyen zamanlarda da büyük değişimler yaşadım konuma bakabilirsin ben henüz asmed de kötü sonuçlanmış bir vaka görmedim kişinin kendisiyle alakalı bir problem yoksa sonuç tatmin edicektir için rahat olsun dünyanın en önde gelen ki bana göre ilktedir merkezde ekim yaptirmissin ama biraz daha beklemek gerek. Abartili greft sayısı meselesi de bu tamamen koray hocanın planlamasıyla alakalı bunda birçok faktör etkili bunun maddiyatla uzaktan yakından alakası yok herşey okadar milimetrik hesaplaniyo ki amaç mükemmele ulaşmak bunu kendi ekiminde de gördüm.  Bunu maddiyatla bağdastiranlar bir kez asmedin kapısından girse 10 dakika vakit geçirse eminim komik gelicektir.

TonyMontana

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #177 : 10 Şubat 2019, 23:19:27 »
Bu konu ve süreç oldukça ilgi uyandırmakta. Konu bugüne kadar herkesin imrenerek baktığı sonuçları alan bir merkez ve tatmin etmeyen bu 6 aylık sonuç olunca normaldir diye düşünüyorum. Önümüzdeki 1 ayda ben gözle görülür bir değişim ve devam eden 3 aylık süreçte de mutlu eden bir sonuç olacağı ümidini koruyorum. Önceki sayfada benzer bir örnek paylaştım. Ekim yapılan abysmo ya ve konu takipçisi forumdaşlara biraz daha sabır diliyorum.
The World is Yours

Nhympex

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #178 : 10 Şubat 2019, 23:27:14 »
yani sonuçta adam cm2 de 20 greft 10 greft koymuyor 50.55.60 ekiyor alana ne kadar sık gırersen greft sayısı o kadar artar aynı zamanda yan kulak hizasınıda ilerı alarak ön cizgi ile oturaklı bir planlama yapıyor bunlarda greft le oluyor artması gayet normal sonuçlarda çıplak gözle bakıldıgında dökülmemiş saç sıklığına en yakın sonuçlar.

MMT

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #179 : 11 Şubat 2019, 10:29:30 »
Süreç için olumsuz değerlendirme yapmak için henüz çok erken sürecin yavaş veya hızlı ilerlemesiyle alakalı birçok faktör etkili bende asmed de ektirmistim ve bende de yavaş ilerlemişti ama 10. Aydan sonra çok farklı oldu ve ılerleyen zamanlarda da büyük değişimler yaşadım konuma bakabilirsin ben henüz asmed de kötü sonuçlanmış bir vaka görmedim kişinin kendisiyle alakalı bir problem yoksa sonuç tatmin edicektir için rahat olsun dünyanın en önde gelen ki bana göre ilktedir merkezde ekim yaptirmissin ama biraz daha beklemek gerek. Abartili greft sayısı meselesi de bu tamamen koray hocanın planlamasıyla alakalı bunda birçok faktör etkili bunun maddiyatla uzaktan yakından alakası yok herşey okadar milimetrik hesaplaniyo ki amaç mükemmele ulaşmak bunu kendi ekiminde de gördüm.  Bunu maddiyatla bağdastiranlar bir kez asmedin kapısından girse 10 dakika vakit geçirse eminim komik gelicektir.
Beni mi eleştirdin diğer arkadaşı mı anlamak kabil değil. Lakin ben diğer arkadaşın dediği gibi Koray hocanın abartılı graft sayısı kullandığını düşünmüyorum. Tamamiyle dökülme seviyesine bağlı olarak ayarlanmaktadır şüphesiz. Çünkü bildiğimiz üzere teknolojik cihazlar ile ölçümler ve testler yapılmakta. Burda hemfikiriz. Lakin bunun para ile alakası yok demişsin. Var. Hemde baya baya var. Bi insanın dökülen alanını 3000 graft normal bir şekilde kapatıyorsa, koray hoca testlerin ve ölçümlerin sonucuna bakarak mülemmel sonucu almak için 4000 graft ekmek isteyecektir. 4000 graft ektirmek istersen aşağı yukarı arada 20.000 tl fark oynuyor. Türkiye şartlarında bu güzel bir para.

Facebook Twitter Instagram