Gönderen Konu: ASMED Dr. Koray Erdogan, 3000 Grafts, KEEP Manuel, 10 Ağustos 2018  (Okunma sayısı 65354 defa)

Okan29

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Saçın gelişiminde ekim öncesi uzama hızının da önemi var.Benim de bayağı ağır gelişti ama çıkışlar devam hala ediyor.11.aydayım uzamadan bekleyen saçlar var demek ki uygun ortam oluşana kadar saç bekleyebiliyor! senin de metebolizma hızına bağlı olarak saç çıkışın etkilenebilir.mesela kondüsyon tarzı spor yaparsan saçlarının daha çabuk toparladığını sürecin daha da hızlandığını görebilirsin!.bazı arkadaşlar 6-8 diyor ama bence bu iş daha uzun belki 15 ayı bulacak! sonuç olarak senin kategorin ağır ilerleyen gruptan olabilir benim ki gibi bunda yaşın da önemi var!

abysmo

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Saçın gelişiminde ekim öncesi uzama hızının da önemi var.Benim de bayağı ağır gelişti ama çıkışlar devam hala ediyor.11.aydayım uzamadan bekleyen saçlar var demek ki uygun ortam oluşana kadar saç bekleyebiliyor! senin de metebolizma hızına bağlı olarak saç çıkışın etkilenebilir.mesela kondüsyon tarzı spor yaparsan saçlarının daha çabuk toparladığını sürecin daha da hızlandığını görebilirsin!.bazı arkadaşlar 6-8 diyor ama bence bu iş daha uzun belki 15 ayı bulacak! sonuç olarak senin kategorin ağır ilerleyen gruptan olabilir benim ki gibi bunda yaşın da önemi var!

Kendi durumumdan da yola çıkarak kesinlikle katılıyorum zira aynı şekilde çıktığı halde dipte 2 aydır aynı uzunlukta bekleyen saçlar var. Yine bir başka enteresan olan şey 70 - 80 günler civarı erkenden gelen köklerin olmasıydı, hatta kontrol için gittiğimde Dilek Hanım erken sonuç alanlardan olacağımı söylemişti ancak bu ilk çıkışların akabinde bugüne kadar olan süreçte "atak" tarzında birden yoğun bir çıkış ne sayı olarak ne de büyüme hızı olarak gözlemleyemedim. Yavaş yavaş ilerleyen bir süreç var. Hacimsiz ve cılız çok sayıda saç teli de gözlemleyebiliyorum. Bunlar güçlendikçe görüntü daha da güzel olacaktır ancak beni en çok kaygılandıran şey ön çizginin ekimde çok yoğun olmasına rağmen şu ana kadar halen gelmemiş olması. 5. ayın bittiğini düşünürsek ön çizgiye ekilen tekli greftlerin büyük çoğunluğunun çıkması gerekirdi diye bir düşüncem var. Neticede bunlara çok fazla kafayı takmamaya çalışıyorum. Ekibe güvenim var dolayısıyla herhalde benim için süreç nispeten yavaş ilerliyor diye düşünerek beklemeye devam ediyorum.
« Son Düzenleme: 05 Ocak 2019, 23:41:55 Gönderen: abysmo »

ortega

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Dosttum 5. Ayı bitrmek uzeresin yavaştan 6.ayın içine giriyorsun..ataklarin baslamasi lazim..hayirlisi olsun

tsimonoce

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Umarim cikar ama sanki biraz geriden geliyor saclar :(

Sergeant

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Fotoğraflarda dikkatimi çeken kafa derinizin hala kırmızı olduğu normalde bu kırmızılık 4. Ayda geçiyor ama sizin sanki 2-3 aylıkmış gibi ķırmızı buda sürecinizin geriden geldiğini gösteriyor yaķında büyük bir hareketlilik olacak benin tahminim bu tabi...

gurbetCİİ

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
asmed ekimlerinde genelde kırmızılık oluyor bence arkadaşın da cild yapısından dolayı kırmızılık var ve bu saçlarda süper olucak imzamı atıyorum buraya

abysmo

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
asmed ekimlerinde genelde kırmızılık oluyor bence arkadaşın da cild yapısından dolayı kırmızılık var ve bu saçlarda süper olucak imzamı atıyorum buraya
Fotoğraflarda dikkatimi çeken kafa derinizin hala kırmızı olduğu normalde bu kırmızılık 4. Ayda geçiyor ama sizin sanki 2-3 aylıkmış gibi ķırmızı buda sürecinizin geriden geldiğini gösteriyor yaķında büyük bir hareketlilik olacak benin tahminim bu tabi...

Dilerim dediğiniz gibi olur arkadaşlar. İkinci kez dermovate kullanmaya başladım klinik tavsiyesiyle kırmızılık için. Bakalım bir fark olacak mı... İyi dilekleriniz icin tekrar teşekkürler...

sasa4

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Dilerim dediğiniz gibi olur arkadaşlar. İkinci kez dermovate kullanmaya başladım klinik tavsiyesiyle kırmızılık için. Bakalım bir fark olacak mı... İyi dilekleriniz icin tekrar teşekkürler...

hocam merhaba,
ilk seferinde ne kadar kullanmıştınız dermovate ve kaçıncı ayda başlamıştınız

abysmo

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
70 - 80. gün civarları olması lazım. 7 gün kullanmam söylenmişti. Geçmeyince 11. güne kadar devam ettim. Daha sonra bıraktım aktif madde kortizon uzun kullanım sıkıntılı. Şimdi tekrar başladım 15 gün kullanıp bakıcam yine sonuca.

magar

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
aynı yerde ektirdik 6 . aydayım kızarıklık bendede tam geçmedi demekki herkeste farklı oluyor bende 2 kere kullandım o ürünü

ömercemal

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Merak etme ben çok asmed ekimi inceledim ve asıl atak hacim ve canlılıl 6-7-8.aylarda oluyo özellikle 8.ay fena güzel oluyo biraz daha sabretmelisin

magar

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
hocam bak senden 1 ay önce aynı yere ektirdim kızarlık hala var ve sarı alan diğer tarafa göre bariz geriden geliyor sende durum nasıl
« Son Düzenleme: 20 Ocak 2019, 18:12:06 Gönderen: magar »

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Magar ekim saçını bu kadar kısa kesersen  bu görüntü gayet normal çoklu greftler tek tek görünür uzatman lazım yorum yapılabilmesi için.kendi sayfanda paylaşım yap karışmasın gayet iyi saçların.
« Son Düzenleme: 20 Ocak 2019, 19:17:32 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

abysmo

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
hocam bak senden 1 ay önce aynı yere ektirdim kızarlık hala var ve sarı alan diğer tarafa göre bariz geriden geliyor sende durum nasıl

Enteresan şekilde benzer durumlar bende de kızarıklık devam ve bende de bir taraf nispeten daha seyrek.  :) Sıkıntı olacağını sanmıyorum çünkü daha çıkmayan birçok kök var. Er ya da geç gelecekler diye bekliyorum. Kızarıklık da hafifledi bakalım bu ikinci Dermovate seansında belki de yok olur. 6 aydır kızarık kafayla gezmek enteresan oldu tabi ama er ya da geç geçer herhalde diye düşünerek sıkıntı etmemeye çalışıyorum :)

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: ASMED Dr. Koray Erdogan, 3000 Grafts, KEEP Manuel, 10 Ağustos 2018
« Yanıtla #149 : 06 Şubat 2019, 01:22:10 »
Enteresan şekilde benzer durumlar bende de kızarıklık devam ve bende de bir taraf nispeten daha seyrek.  :) Sıkıntı olacağını sanmıyorum çünkü daha çıkmayan birçok kök var. Er ya da geç gelecekler diye bekliyorum. Kızarıklık da hafifledi bakalım bu ikinci Dermovate seansında belki de yok olur. 6 aydır kızarık kafayla gezmek enteresan oldu tabi ama er ya da geç geçer herhalde diye düşünerek sıkıntı etmemeye çalışıyorum :)

Gelişme varmı son düzükte bir depar?

Facebook Twitter Instagram