Gönderen Konu: ARMANİ SAÇ EKİM MERKEZİ FUE YÖNTEMİ  (Okunma sayısı 3677 defa)

yogurtcuk93

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
ARMANİ SAÇ EKİM MERKEZİ FUE YÖNTEMİ
« : 09 Ağustos 2018, 18:51:21 »
5 ay önce Ankara Armani saç ekim merkezinde 3400 greft saç ektirdim.Ösym dahil beni tanıyamadı ve tutanak tutmak zorunda kaldım

dinodin11

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: ARMANİ SAÇ EKİM MERKEZİ FUE YÖNTEMİ
« Yanıtla #1 : 09 Ağustos 2018, 19:34:30 »
Güzel olmuş ben bile  taniyamadim

Sürecinizi en başından beri
Kademe kademe paylassaydiniz  keşke

En azından 10 günde 1

Belki bundan sonra paylasirsiniz
Sanırım hala 5. Aydasiniz ve süreç yeni başlıyor.

Parabellum

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 09 Ağustos 2018, 20:27:46 »
5 aya göre super kullandiginiz ilaclar var mi

yogurtcuk93

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 09 Ağustos 2018, 20:43:18 »
sadece 4 fotoğraf eklendiği yazıyordu bu nedenle bu kadar ekleyebildim . Fehmi beyin tavsiye ettiği yan eczaneden aldığım şampuan kullanıyorum ve prp yaptırıyorum arada bir

ormangibi

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 09 Ağustos 2018, 22:47:48 »
5 ayda bu duruma gelebilmesi ilginç gerçekten. Vertexinizde açıklık var mıydı? Toplam ekilen alan yaklaşık kaç cm2? Greft alma, kanal açma ve ekimi yapanlar hakkında izleniminiz nedir? Sizce yetkin kişiler mi?

kelboy

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 09 Ağustos 2018, 23:54:33 »
Çok inandırıcı gelmedi güncel bir paylaşım olmadığı için.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 10 Ağustos 2018, 00:41:48 »
Konu kaldırılacaktır

Sürecinizi bizimle paylaşıp en başından güven vermeniz gerekır merkez paylaşımı olduğunu düşünüyorum o yüzden forum üyelerinine bu gördüğü konuyu saç ekimi araştırmalarında dikkate almamalarını önerirrim zaten kaldırmış olucam yarın öğlene doğru.

Bu forumun kuralları olan bir yer  dıngonun ahırı değil paylaşımlar 0 dan olmalı ki onuda güven testinden geçirip izin verirriz.
Global Moderator

yogurtcuk93

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 10 Ağustos 2018, 10:29:34 »
zaten ben öncesi sonrasının yöntemlerini yayınladım saç ekilmemiş hali ekilmiş hali ve 5 ay sonraki süreç . nasıl inandırabilirim ki sizi daha . Buda raporum ne zaman saç ekimi olduğuna dair ösym ye gönderdiğim rapordur

yogurtcuk93

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 10 Ağustos 2018, 10:31:41 »
Siz sac ektirecek insanlara boyle mi yardimci oluyorsunuz merkez odakli oldugumu yaziyorsunuz diyelimki boyle ne bunda ne var siz inanmak icin size tavsiyem adi gecen merkezi ziyaret edip gercek sac ekimlerini gormenizi isterim bu merkez ayrica reklam yapmaya ihtiyaci yok sanirim siz kaldirin ben ve benim gibi ihtiyaci olan yerleri tavsiye etmeye de devam edin

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 10 Ağustos 2018, 10:48:29 »
Siz sac ektirecek insanlara boyle mi yardimci oluyorsunuz merkez odakli oldugumu yaziyorsunuz diyelimki boyle ne bunda ne var siz inanmak icin size tavsiyem adi gecen merkezi ziyaret edip gercek sac ekimlerini gormenizi isterim bu merkez ayrica reklam yapmaya ihtiyaci yok sanirim siz kaldirin ben ve benim gibi ihtiyaci olan yerleri tavsiye etmeye de devam edin

forumdaki konuları incelediysen ve forumu takip eden biri isen konuların nasıl olduğunu nasıl başladığını bılırsın bak bakalım kım gelıp burda 5 aylık 7 aylık sonuc paylaşmış ve ınsanlar nasıl konu açıp yardımcı oluyor???

yardımcı olmana karşı degilim her ekım başarılı sonuçlar alır ve bunları göstermek ister ben size orda ekım yaptırmadınız demedım  iyi sonuç alınca paylaşmak yardımcı olmak degildir. sizin ekımınızı baz alıp gidip bu sekılde sonuçlar almayan ınsanlar olursa ki olucaktır ozaman yardımcı olmuş sayılmıyor kötülük etmiş oluyorsunuz.

o yuzden forumda her ekım paylaşımı operasyon tarıhı ıle başlar sizde bır hasta olarak eger öyle iseniz dogrusununda bu oldugunu savunmanız gerekirdir
Global Moderator

yogurtcuk93

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 10 Ağustos 2018, 11:15:32 »
Ne fark eder bey efendi 3 sene sonra yayinlamiyorum ki burdan kestirip atmak cok kolay ben derim ki silin beni baglamaz bu beni cok ilgilendirmez ben sonucu aldim 5 aylik surec daha da iyi olcak merkezin soyledigine gore ben insanlara yardimci olmak icin yazdim silin sizce bunda ne var kotu mu yaptim ama siz bilirsiniz o zaman bende derimki bu forum siteleri isine gelen firmalari yayinliyor isine gelmeyenin ekimlerini yayinlamiyor

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 10 Ağustos 2018, 12:24:43 »
Ne fark eder bey efendi 3 sene sonra yayinlamiyorum ki burdan kestirip atmak cok kolay ben derim ki silin beni baglamaz bu beni cok ilgilendirmez ben sonucu aldim 5 aylik surec daha da iyi olcak merkezin soyledigine gore ben insanlara yardimci olmak icin yazdim silin sizce bunda ne var kotu mu yaptim ama siz bilirsiniz o zaman bende derimki bu forum siteleri isine gelen firmalari yayinliyor isine gelmeyenin ekimlerini yayinlamiyor

Siz merkezinize yardımcı oluyorsunuz insanlara değil konuya güvenmedim uzatmaya gerek yok güvenen arkadaşlar var ise onaylasınlar silmiyim.
Global Moderator

Radament

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 10 Ağustos 2018, 12:29:56 »
Son derece lakayıt, amatör ve manipülatif bir paylaşım olmuş, buram buram reklam kokuyor.

yogurtcuk93

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 10 Ağustos 2018, 13:22:50 »
siz bilirsiniz isterseniz silebilirsiniz benim bi kazancım yok ben yardımcı olmaya çalıştım burda kimseyede kendini inandıramam detaylı fotoğraf isteyenlere özelden yardımcı olurum . Burada reklamı sizin yaptığınızı düşünüyorum iyi günler dilerim

aksamci

• Hero Member
  • Kel degilim , anlim acik
« Yanıtla #14 : 10 Ağustos 2018, 13:35:37 »
Işinize gelen firmalari.
 Yaziyi Okuyunca hersey anlaşıldı zaten.... Hep aynı

Facebook Twitter Instagram