Gönderen Konu: 1 yıllık before/after - esteworld - 2270 greft saç ekimi ( 14.03.2016 )  (Okunma sayısı 38468 defa)

undesigned

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Estawordde birsuru sube ekip doktor var oyuzden konu acanlarin hangi subede hangi doktorda yada hemsirede yaptirdiklarinida belirtmeleri gerek. Bazi ekimlerine bakiyosun halicin cimenleri gibi yapiyolar cunku.

Doktorum Fatih Köroğlu. Hemsireyi hatirlamiyorum acikcasi. Bir onceki msjlarda belirtmistim doktor ismini bu arada.

Tesekkurler

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
fena ekim değil 2270 grfet ekilmiş gene ii yer kaplamışlar önlerde daha ince çalışabilirlerdi ama genede doğallığı koruyabilen bir ekim olmuş bir dik ama var olan saçına uyum sağlamaya calısmışlar tepede kolay deildir ekim daha fazla greft ister doğallık zor yakalanır tepeyi biraz daha güçlendirsen ii olur bide fena bir ışıkta çekmişsin birazda ondan  bazı yerler daha dolması gerek gibi duruo
saçları ekmeydi dersin

Alice66

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
ön kısım şakaklara girdirmemekle  hata yapmışsın bence.. ektikleri çıkmış üstelik tepede  kapanmış...şakağa ektirsen orada haydi haydi çıkardı bu ekimde...ön hariç ekimin başarılı

ahmet67

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Saçlarınızı öne tarayıp o şekilde foto atabilirmisiniz geriye taradığınız zaman yanıltıcı oluyor.

dramses

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
besleyici bi ilaç mı kullanıyorsun. saç rengin eskiye nazaran çok daha koyu ve sağlıklı görünüyor. bu ekilen saçların daha kalın olmalarıylada ilgili olabilri. sonuç gayet iyi bu arada verteks hiç fena görünmüyor.

undesigned

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
besleyici bi ilaç mı kullanıyorsun. saç rengin eskiye nazaran çok daha koyu ve sağlıklı görünüyor. bu ekilen saçların daha kalın olmalarıylada ilgili olabilri. sonuç gayet iyi bu arada verteks hiç fena görünmüyor.

Sadece saf zeytinyagi sabunu kullaniyorum. Haftada 2 kere de keratin maskesi. Sanirim onunla ilgili.

gry09

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
çok az bir greft ile azıcık önlere gerisi zor kapanan tepeye ekim olmuş ve bu saç dökülmeyecekse artık ömür boyu mutlu yaşatır. ben de azalma olmuş yorumunu okuyunca şaşkınlıkla tekrar inceledim. aksine git gide saçlar kalınlaşıp çoğalmış gibi geldi bana. bir de öne tarayıp resim atarsanız memnun oluruz.

yavuzo58

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Bende aynı doktora yaptırdım , bu ayın 24 ünde 3 ay dolacak. Fakat derisi gözüken alanlara bakıyorum , sanki orada saç çıkmayacakmış gibi geliyor , küçük çıkanları görüyorum ama o kadar ektiler 2270 greft 6700,saç teli. Çıkarmı dersiniz? Sabretmelimiyim. Hani kendisini biraz gösterse tamam dicem ama bilmiyorum nasıl olcak

undesigned

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Bende aynı doktora yaptırdım , bu ayın 24 ünde 3 ay dolacak. Fakat derisi gözüken alanlara bakıyorum , sanki orada saç çıkmayacakmış gibi geliyor , küçük çıkanları görüyorum ama o kadar ektiler 2270 greft 6700,saç teli. Çıkarmı dersiniz? Sabretmelimiyim. Hani kendisini biraz gösterse tamam dicem ama bilmiyorum nasıl olcak

3 ay cok cok erken bir zaman. 6 ayda belli olmaya baslayip 1,5 sene de nihai haline ulasir. Icini ferah tut :)

kuyumcu69

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Greft sayısı ile sıkılaştırma yapılmış sanırım. Ama bence iyi olmuş. Arkalara bir ekim daha yaptırırsın.

undesigned

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Greft sayısı ile sıkılaştırma yapılmış sanırım. Ama bence iyi olmuş. Arkalara bir ekim daha yaptırırsın.

Bence 1 veya 2 ekim daha gerekecek.
Dokulme durumuna gore tabi.

undesigned

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
çok az bir greft ile azıcık önlere gerisi zor kapanan tepeye ekim olmuş ve bu saç dökülmeyecekse artık ömür boyu mutlu yaşatır. ben de azalma olmuş yorumunu okuyunca şaşkınlıkla tekrar inceledim. aksine git gide saçlar kalınlaşıp çoğalmış gibi geldi bana. bir de öne tarayıp resim atarsanız memnun oluruz.

Blacksmith

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hocam hayırlı olsun.Tepe bölgesine kaç greft ekildi?

gry09

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bence gidisat guzel verteks de kapanıyor daha orasi uzun sürer derler sabırla bekleyin.ekilen sayi az olduğu için ekim başarılı bana göre. 4-5 bin ekilip bunu elde edenler var..

undesigned

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Bence gidisat guzel verteks de kapanıyor daha orasi uzun sürer derler sabırla bekleyin.ekilen sayi az olduğu için ekim başarılı bana göre. 4-5 bin ekilip bunu elde edenler var..
Teşekkürler.
Gün geçtikçe vertex kapanmaya devam ediyor.
Normalde saç ekimi olayını ailem hariç kimseye söylememiştim ama şuan bütün çevrem anlamış durumda =)

Facebook Twitter Instagram