Gönderen Konu: 07.08.2018 NewAge Clinic - Dr. Ilker Apaydin - 4150 greft - Yaş 46  (Okunma sayısı 7937 defa)

sbayrak

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Merhaba arkadaşlar, saç ekiminin üzerinden uzun zaman geçti, tam olarak 7 ay 15 gün. Yorumlarınız için çok teşekkürler. Sağolsun Hintell hatırlattı, bugün birkaç resim çektim sizlerle paylaşıyorum.

sbayrak

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Birkaç poz daha...

Tepedeki (vertex) açıklık için, 1 sene geçtikten sonra bir ekim daha yaparız demişti doktor (5-6 ay daha var).

Operasyon sonrası çok kızarıklık oldu, 5'inci aya kadar da devam etti, doktorun önerdiği krem ve losyonlarla
kızarıklık bayağı azaldı.

Yaşım 47 oldu bu arada :),  saçlarım da biraz ince o yüzden belki beklentilerimi düşük tutuyorum ama genel olarak saç ekimi yaptırmaktan memnunum.

Ön saç çizgisinin biraz yukarıda olduğuna dair bir iki yorum aldım çevremden (ben de şüpheye düştüm biraz), bir de tabi herşey tek bir operasyonda hallolsaydi daha mutlu olurdum sanki, ama bu iki konuda İlker Bey'in söylediklerine güvendim. Neticede saçların açısını ve doğal görünümlü dağılımı iyi bir şekilde ayarlandığıni düşünüyorum. Ayrıca sağolsun ne zaman bir sorum olsa kendisi bizzat cevapladı, almam gereken ilaçlar vb yönlendirdi.  Bu ekim için 2018 Ağustos'ta 10.000 TL ödemiştim, başlangıçta 3500 greft diye planlanmıştı ama operasyonda 4150 greft ekebildik dediler. Ikinci ekimi aynı doktora mi yaptırayım, yoksa DHI kalem yöntemi uygulayan bir doktora mı henüz bir karar vermedim.

Umarım ekim düşünen arkadaşlara yazdıklarımin ve resimlerin bir faydası olmuştur, bu konuda bilgisi ve tecrübesi olan arkadaşların da görüş ve yorumlarını almak isterim.
« Son Düzenleme: 20 Mart 2019, 07:17:42 Gönderen: sbayrak »

son gohan

• Hero Member
Bir poz daha...

Tepedeki (vertex) açıklık için, 1 sene geçtikten sonra bir ekim daha yaparız demişti doktor (5-6 ay daha var).

Operasyon sonrası çok kızarıklık oldu, 5'inci aya kadar da devam etti, doktorun önerdiği krem ve losyonlarla
kızarıklık bayağı azaldı.

Yaşım 47 oldu bu arada :) saçlarım da biraz ince o  yüzden belki beklentilerimi düşük tutuyorum ama genel olarak saç ekimi yaptırmaktan memnunum.

Ön saç çizgisinin biraz yukarıda olduğuna dair bir iki yorum aldım çevremden, bir de tabi herşey tek bir operasyonda hallolsaydi daha mutlu olurdum sanki, ama bu iki konuda İlker Bey'in söylediklerine güvendim. Neticede saçların açısını ve doğal görünümlü dağılımı iyi bir şekilde ayarlandığıni düşünüyorum. Ayrıca sağolsun ne zaman bir sorum olsa kendisi bizzat cevapladı, almam gereken ilaçlar vb yönlendirdi.  Bu ekim için 2018 Ağustos'ta 10.000 TL ödemiştim, başlangıçta 3500 greft diye planlanmıştı ama operasyonda 4150 greft ekebildik dediler. Ikinci ekimi aynı doktora mi yaptırayım, yoksa DHI kalem yöntemi uygulayan bir doktora mı henüz bir karar vermedim.

Umarım ekim düşünen arkadaşlara yazdıklarımin ve resimlerin bir faydası olmuştur, bu konuda bilgisi ve tecrübesi olan arkadaşların da görüş ve yorumlarını almak isterim.
finastired kullanıp asmed e ekim yaptırmayı düşünebilirsin bence riske atma sonuçta dönörden alıncak saçından bi sınırı var abi

emretasdemir

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Nacizane elestirimi yapmak isterim yanlış anlaşılmasın memnunsaniz biz ne desek boş ama ben hayatımda bu kadar kötü temple deniliyor sanırım (sakalla saçın birleşimi gibi olan yer) yapan yer görmedim.Hic tutmamış ve baya kendi saçınızdan farklı durmuş madem beceremiycen ki zor bir bölge yapma işte be arkadaş boşa greft ziyan etme.Tum dediklerim ve tepkim doktora veya ekibedir sonra yanlış anlasilmayalim hayırlı olsun sizin için :)

Hublot

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Arkadaşım bu ekim olmamış  maalesef. .neresi saçlanmış...belli değil. .Bir de  bu ilker  Apaydın transmeddin  tecrubeli doktorlarından dı oradan ayrılma...piyasada adı çok duyulmasada çok tecrübeli bir hekim. ...Sonuç niye böyle oldu bilmiyorum ama..ön .orta .cıkmamiski bir sene sonra vertex olsun...

sbayrak

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
emretasdemir: teşekkür ederim yorumun için. Yan şakaklardaki koyu renkli bölgeyi kastettin sanırım? O bölgeye bir ekim yapılmadı, ilginç bir şekilde o bölgedeki saçlar yıllardır inatla beyazlamadigi için öyle biraz 'Dalmaçyalı' gibi duruyor. Oradaki siyah saçlardan alınıp tepeye ekilebilir miydi, veya oradaki 'gibi görünüm giderilebilir miydi, veya başka birşey yapılabilir miydi bilmiyorum.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Hocam saç ekiminizden siz memnunmusunuz?
Global Moderator

sbayrak

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Hublot: yorumun için teşekkürler. Bu ekim olmamış derken ilk sayfadaki  (operasyon  öncesi) resimlerime bakarak yorum yaptığını düşünüyorum?

Bir de, sen ekim yaptırdın mi? Yaptırdiysan paylaşirsan sevinirim.

(Ekte bugün tepeden ters ışık olmadan çekilmiş bir iki resim daha gönderiyorum). Aslında önde ortada saç çıkmış ama 4150 greft ekildiğini düşününce bana da biraz az geliyor.
7 aydayim, Ön ve ortada biraz daha saç çıkar mı yoksa panik düğmesine basma zamanı mı, panik düğmesine bassam nasıl bir çözüm getirilebilir onu bilemedim.

Hintell'den de bir yorum rica ediyorum.

ModelPros

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Oncesi sonrasi bir gelisim var fakat ekilen graftin hakki bu degil cok fire vermis malesef. Dediginiz gibi dhi yontemine yonelebilirsiniz serkan-esma cok guzel sonuclar cikartiyor.

Kell Bill

• Full Member
Eski halinden çok daha iyi.bi saç çizginiz oluşmuş buda suratınızı daha iyi gösterir.hem ışık altında çekildiği hemde saçlar kır olduğu için fotolarda daha seyrek gözüküyo bence o kadarda seyrek değil.bu saçlar eğer kalınlaşırsa tatminkar bi sonuç olur bence

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Saçların yönleri dik gibi fotografta öyle duruyor biraz doğallık sorunu yaratabilir açıklığınıza göre daha iyi bir sonuç ve doğal görünüm yakalanabilirdi ama siz mutluysanız ayrı konu önemli olan kişinin mutlu olması.
Global Moderator

janeiro_46

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: 07.08.2018 NewAge Clinic - Dr. Ilker Apaydin - 4150 greft - Yaş 46
« Yanıtla #27 : 25 Haziran 2019, 18:35:22 »
hocam ortalarda sac cikmamis gibi. son durum nedir?

Hublot

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Son durum nedir acaba...?

Hublot

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: 07.08.2018 NewAge Clinic - Dr. Ilker Apaydin - 4150 greft - Yaş 46
« Yanıtla #29 : 30 Temmuz 2020, 15:12:57 »
Güncel resim paylasirmisiniz?

Facebook Twitter Instagram