Gönderen Konu: Sizce ne yapmalıyım ? Tavsiye lütfen  (Okunma sayısı 1634 defa)

onur özzz

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Sizce ne yapmalıyım ? Tavsiye lütfen
« : 09 Ağustos 2018, 13:27:06 »
Merhabalar  Antalya'da yaşıyorum yaş 26 , siteyi inceledikçe ne yapacağımı şaşırdım . Genelde iyi ekim sonucu alan kişiler çok pahalı işlem yapıyolar onlara güç yetmiyor . 5000 - 6000 tl arası bütçeye  saç tipime en uygun yeri bulmaya çalışıyorum.

İncelediğim kadarıyla Serkan Aydın'ın (ArenaMed) sonuçları fena durmuyo ama donör bölge biraz katlediliyor. Sonuç iyi oluyo ama genelde bu durumda kafamı karıştırıyor.

Diğer bir kişide Ankara'da Şahin Çelik ( LifeHair ) bu kişi hakkında kötü yorum duymadım sitede . Sonuçlar da fena durmuyor .

Antalya'da Dr. Hakan Doğanay ( Anadolu hastanesi) dikkatimi çekti birde . onun da youtube da kötü ekim videosu vardı bir tane o korkuttu onun haricinde sonuçları güzel duruyor .

Sizin öneriniz ya da tavsiyeniz saç tipime göre nedir araştırabileceğim yer önerebilirmisiniz ?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Sizce ne yapmalıyım ? Tavsiye lütfen
« Yanıtla #1 : 09 Ağustos 2018, 15:14:18 »
DONÖR GÜZEL VE KALITELI  fınasterıd araştırabılırsınız var olan saçlarınızı güçlendirmek için onun dışında saydığınız merkezlerin ekimleri mevcut araştırıp kararınızı veriniz
Global Moderator

stigma4885

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 09 Ağustos 2018, 15:20:16 »
Kardeş birde Antalya da serkan Esma çifti var . Ben onlara ekim yaptıracam Eylül ayında araştır bir

onur özzz

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 09 Ağustos 2018, 17:31:15 »
Kardeş birde Antalya da serkan Esma çifti var . Ben onlara ekim yaptıracam Eylül ayında araştır bir
araştırıyorum hocam saol  :)

onur özzz

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 09 Ağustos 2018, 23:33:34 »
Bu saç adam olur mu , ekim için uygun mu ? Serkan Aydın tarzı bir saç mı yoksa daha araştır mı dersiniz ?

kelboy

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 10 Ağustos 2018, 00:04:40 »
Ekimlerinde sonuç yok ilk üç ay çok iyi sonrası ne olduğu belli değil.
Şahin çelik daha mantıklı hiç olmazsa bol bol sonuçları geliyor ve büyük yüzdesi çok iyi.bahsettiğiniz bütçe için bence çok iyi tercih olur.

onur özzz

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 10 Ağustos 2018, 13:13:50 »
Şu an benim saç tipime DHİ yöntemi mi uygun sizce yoksa Fue yöntemi mi uygun ? Kalemin avantajları yüksek görünüyor okuduğum zaman evet ama saça göre hangisi daha uygun ?
« Son Düzenleme: 10 Ağustos 2018, 13:35:17 Gönderen: onur özzz »

onur özzz

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 10 Ağustos 2018, 15:44:15 »
DONÖR GÜZEL VE KALITELI  fınasterıd araştırabılırsınız var olan saçlarınızı güçlendirmek için onun dışında saydığınız merkezlerin ekimleri mevcut araştırıp kararınızı veriniz

Hocam ilacı araştırdım tavsiye için sağolun donör bölgesi güzel kaliteli demenizde mutlu etti :) Ancak yanlış anlamadıysam ilacı bırakınca eski haline döner geçici bir çözüm gibi bir algı oluştu bende . birde cinsel istek baskılama olayı kafamda soru işareti kaldı . hadi ilaç alırken tamam idare edersin de sonrasında kalıcı kalma durumu oluşursa birde onunla uğraşmayalım :D korkuttu yani yan etkileri biraz ..

dr.ferhadyildiz

• Jr. Member
  • **
  • Saç olur, sağlık olsun...
    • Dr. Ferhad YILDIZ
« Yanıtla #8 : 14 Ağustos 2018, 23:31:06 »
Merhabalar,

FUE yöntemi ihtiyacınız için daha uygun görünüyor. Yapılacak olan operasyonda doğal bir ön çizgi ve aralara sıkılaştırılma yapılması gerekli ki uzun vadede var olan saçlarınız dökülse bile saçtaki bütünlük bozulmasın.

Saygılarımla...
Yazmış olduğum yorumlarda / yanıtlarda kişisel görüşlerimi, tecrübelerimi belirtmekteyim. Bilgiler tavsiye niteliği taşımaz. Sağlık ile ilgili her durum branş uzman hekim danışmanlığı gerektirir.

stigma4885

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 15 Ağustos 2018, 18:18:06 »
Valla kardeşim Esma Serkan çiftinin instigram grupların da koydukları fotolar var. Bende bazı konularini takip ettim o kadar biliyorum . Genelde konu açan saçı çıktıktan sonra konuyu kapatıp gidiyor . Ben buna yoruyorum. O kadar zahmetli işe 7000 TL para verip. Saçların çıkmaması en büyük kazık olur hayatta . Dhi ekimi genelde insanlar iyilesme süresinin kısa olması , normal ekime göre kanlı yara bere olmamasi gibi avantajları ndan dolayı tercih ediyor . Birde kafa şişirme kanal açma gibi durumlar olmuyor . Dhi Ekim'de hala benimde çelişkilerim olmakla birlikte yine de içimde bir güven var. Zaten saç konusunda büyük beklentilerim yok.

Facebook Twitter Instagram