Gönderen Konu: Saç ekim yeri konusunda çok kafaya takiyoruz.  (Okunma sayısı 1406 defa)

stigma4885

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Saç ekim yeri konusunda çok kafaya takiyoruz.
« : 04 Ağustos 2018, 14:21:49 »
Eskiden beri bu siteyi takip ediyorum. Herkes aynı yere Ekim yaptiriuor. Hep aynı isimler. Çok pahalı yerler. Cok kafamiza ttakiyoruz galiba  şurasi olsun  burası  olsun ddiye..Ben Adana'da yaşıyorum ve  çevrem de herkes Hatay da bir yere gidiyor. Bir arkadaşım Hatay da bir yere gitti. Adını söyledim ama unuttum. Saci çıkmış ve hiç sorun yoktu. 2000 TL vererek yaptırmıştı. Yine Kayseri de bir yere giden bir avukat tsniyorum. Saçları güzel oldu. O da çok para vermemişti. Acaba diyorum çok mu kafamiza takiyoruz

ormangibi

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç ekim yeri konusunda çok kafaya takiyoruz.
« Yanıtla #1 : 04 Ağustos 2018, 17:51:57 »
1)canlı/online sonuç görmek, 2)canlı/online sonuçların memnuniyetini dinlemek, 3)Bir ekim yerinde sizin dediğiniz başarılı sonuçların, o yerin olağanı mı istisnası mı olduğunu bilmek, 4)Ekimi bizzat kimin yapacağını, bu işteki tecrübelerini, hastaya verdikleri kıymeti bilmek. Belirsizlikten dolayı, edinilebilen bilgiler yetersiz kaldığı için insanlar zorlanıyor.

TonyMontana

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 04 Ağustos 2018, 19:59:19 »
Ucuz diye kötü olacak kesinliği yok tabii ki. Ucuza yaptırılıp iyi sonuç alanları çok gördük. Ancak bir iyi bir kötü sonuçlar görmek insanın canını sıkıyor. Benim Asmed e gitme sebebim (çok zengin biri olmadığımı belirteyim) kötü sonuç olma ihtimalini en aza indirmekti. Çünkü özellikle benim açıklığımda ve donörü çok sağlam olmayanların ilk ekiminln kötü olması halinde 2. Ekimle düzeltilme şansı az oluyor. Araştırmalarımda kendim için en güvenilir yer olarak gördüğüm Asmed e karar vermiştim.

Herkes kendi bütçesine ve beklentisine göre araştırma yapıyor. Forumda çok gördük memnun olmayıp, saçlarım düzgün olsun da 100 bin vermeye razıyım diyenleri. İnsanın kendini güvenle emanet edebilmesi çok önemli. Bu illaki yüksek ücretli bir yer olmayabilir. Forumdaki paylaşımlara göre yüzdelik olarak memnuniyet düzey iyi olan ve ücreti yüksek olmayan yerler de görüyoruz. Saç ekimini çok iyi araştırıp yaptırmak lazım. Bu forum da büyük şans tarafsız paylaşımlarla değerlendirme yapabilmek adına.
The World is Yours

Parabellum

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 04 Ağustos 2018, 20:04:55 »
Eskiden beri bu siteyi takip ediyorum. Herkes aynı yere Ekim yaptiriuor. Hep aynı isimler. Çok pahalı yerler. Cok kafamiza ttakiyoruz galiba  şurasi olsun  burası  olsun ddiye..Ben Adana'da yaşıyorum ve  çevrem de herkes Hatay da bir yere gidiyor. Bir arkadaşım Hatay da bir yere gitti. Adını söyledim ama unuttum. Saci çıkmış ve hiç sorun yoktu. 2000 TL vererek yaptırmıştı. Yine Kayseri de bir yere giden bir avukat tsniyorum. Saçları güzel oldu. O da çok para vermemişti. Acaba diyorum çok mu kafamiza takiyoruz
ben kayseride ikamet ediyorum ankaraya sac ekimi yaptırmaya gittigimde ekim gunü aksam lokantada yemek yerken lokantanin sahibi de kayseriye ekim yaptırmaya gitmiş kendisi geldi yanima konuştu  saclar gayet guzeldi ama ekim olduguni ben anladim ekim ile ugrasmayan anlamaz biz baska sehirlere gidiyoruz baskalari bir baska yerlere gidiyorlar.kayseride yaptiran arkadas kime ekim yaptirmiş aceba

TonyMontana

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 04 Ağustos 2018, 20:06:36 »
ben kayseride ikamet ediyorum ankaraya sac ekimi yaptırmaya gittigimde ekim gunü aksam lokantada yemek yerken lokantanin sahibi de kayseriye ekim yaptırmaya gitmiş kendisi geldi yanima konuştu  saclar gayet guzeldi ama ekim olduguni ben anladim ekim ile ugrasmayan anlamaz biz baska sehirlere gidiyoruz baskalari bir baska yerlere gidiyorlar.kayseride yaptiran arkadas kime ekim yaptirmiş aceba

İşte herkes kendi araştırmasını yapıyor ve kendine göre uygun gördüğü yere gidiyor. Sen Kayseri’den Ankara, o adam ankaradan Kayseri’ye:)
The World is Yours

thinkingme

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 04 Ağustos 2018, 20:32:15 »
ekim ile uğraşmayanın anlaması için zaten dik ekilmiş aşağıda doğal olmayan bir ön çizgi ile mümkün anca yoksa burdaki o norwood 7 kafalara ekilen seyrekleri bile eekim olduğunu anlamaz kimse, böyle dökülmüş böyle incelmiş diyor, Yani bir nevi doktorun kasıtlı biçmesi lazım artık ekim olduğunun anlaşılması için.
Ben bu forumda ektiren birini canlı gördüm tabi beni tanımıyor o ben fotoğraflardan tanıdım, Sadece şakak noktaları ön çizgiye göre biraz geride ama oda normal sayılır ekim olduğunun anlaşılması gerçekten çok zor ama bizim gözler antremanlı  kısa bir incelemede anlayabiliyoruz :D.

Yani demek istediğim biz sabah akşam araştırdığımız için daha çok şey bekliyoruz ekimden, öyle saç olsun yeter diye düşünmediğimiz için saç ekim yerini çok kafaya takıyor arkadaşlar.

stigma4885

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 04 Ağustos 2018, 21:17:06 »
Valla kardeşim sormadım Kayseri'deki Ekim yerini. Benim demek istediğim o kadar paralara değer mi ? Tabiki norwood 7 için iyi araştırmak lazım ama yüzde 50 kel olan birinde saç ekimi genelde tatmin edici oluyor. Bence 10 bin üzerinde bir ekime para vermek akıl mantık işi degil. Adana çevresi genelde hataya gidiyor. Benim giden arkadaşım hoşgeldin gittigi yerin merdiven altı bir yer olduğunu söyledi aynı anda 4 kişiye ekiyorlarmis. Arkadaşta bizim gibi kafaya takan biri değil girmiş ekime ve sonuç çok iyiydi.

Canqi

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 04 Ağustos 2018, 23:25:04 »
Valla kardeşim sormadım Kayseri'deki Ekim yerini. Benim demek istediğim o kadar paralara değer mi ? Tabiki norwood 7 için iyi araştırmak lazım ama yüzde 50 kel olan birinde saç ekimi genelde tatmin edici oluyor. Bence 10 bin üzerinde bir ekime para vermek akıl mantık işi degil. Adana çevresi genelde hataya gidiyor. Benim giden arkadaşım hoşgeldin gittigi yerin merdiven altı bir yer olduğunu söyledi aynı anda 4 kişiye ekiyorlarmis. Arkadaşta bizim gibi kafaya takan biri değil girmiş ekime ve sonuç çok iyiydi.

Dediğin tarzda ektirip çok iyi sonuç alan benimde tanıdığım çok kişi var ama aynı şekilde ektirip aşırı seyrek sonuç alan sürüyle tanıdığım var yani dediklerin en başta mantıklı geliyor ama orana vurduğun zaman berbat sonuç alanlar çok daha fazla ama şu var 1000 greft bile çoğu kişiyi memnun ediyor ve önden bakılınca görüntü fena olmuyor yani adam ektiriyor şansına ne çıkarsa öncedende biraz saçı olanlar genelde memnun kalıyor .

Darkness

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 05 Ağustos 2018, 00:30:58 »
Sokaklarda kirpi gibi saçlarla neticelenmiş sürüyle saç ekimi yaptırmış adam görüyorum her gün o yüzden dedikleriniz bana hiç mantıklı gelmedi.

Parabellum

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 05 Ağustos 2018, 13:25:43 »
Evet biz anliyoruz ama hic sac proplemi olmayanlardan da anlayanlar var yeterki saclarina dikkat etsinler çok dogal sık ekimleri anlayamazlar ama sıradan ekimi anliyor coğu insan ama dile getirmiyolar iş yerine 2 hafta önce bir arkadas yeni basladı benim sacın ekim oldugunu anladı mesela onda hiç saç sorunu yok nerdeyse kaşları ile birlesecek sactan konu acildi kısa kestirelim uzun birakalım diye aralarinda konusurken o arkadas bana döndü birden sacların ekimmi abi senin dedi.bende niye ki falan diye taş attım direk söylemedim sadece o bilmiyordu ekim oldugunu aynı ekilmiş gibi duruyor tek tek diyor😂😂🙏

stigma4885

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 05 Ağustos 2018, 13:53:34 »
Acaba algı da seçicilik mi baska insanların umrunda değil saçınızın nasıl olduğunun ama biz her kafaya bakiyoruz. Ben artık birinin kafasına bakınca direk anlıyorum ekim mı olsugunu. Hatta birine ben saçını nerede ektirdin dedim. Çevremdeki insanlar şaşırdılar. Hiçbiri o arkadaşın saçında Ekim olduğunu anlamamisti.. bir yerde Ekim dikkatli bakınca anlaşılıyor. Ama sokaktaki insanların senin ekim olup olmadığı umrunda değil . Herkes hayatını yaşamakla meşgul

Ağabey

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 05 Ağustos 2018, 16:29:31 »
Umurlarında değildiyorsun ama soruncada en doğal ekimi biliyorlar.saç ekimini her kes anlıyor beyler kendimizi kandırmayalım saç ekimi ile alakası olmayan kişilerde hemen anlıyor çok nadiren bazı kişilerinkini anlamayabilirler belki.

Facebook Twitter Instagram