Gönderen Konu: Lifehair şahin bey 31 temmuz 2018 4000 kök saç ekimi  (Okunma sayısı 11950 defa)

artext

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Lifehair şahin bey 31 temmuz 2018 4000 kök saç ekimi
« Yanıtla #16 : 12 Ağustos 2018, 12:30:34 »
Arkadaşlar 10.gün. Biraz kabuk vardı onuna bugün döktüm. Biraz seyrek gibi duruyor 4000 grefte göre. Yani kabukların içinde de kıllar vardı ondan mı acaba

artext

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #17 : 23 Ağustos 2018, 10:26:17 »
Arkadaşlar 23-24 gün oldu şok dökülme başlamadı. Durum nasıl normal sürecinde mi acaba?

Radament

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #18 : 23 Ağustos 2018, 13:45:09 »
Gayet normal ilerliyor, stresten ve güneşten uzak durun.

Hardyboy

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #19 : 23 Ağustos 2018, 21:03:11 »
Kardeşim bence harika görünüyor ama bu görüntüye çok alıştırma kendini sonra hepsi dökülünce moralin bozulmasın  :)

Mhmt

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #20 : 29 Ağustos 2018, 12:21:27 »
Kardeşim hayırlısı olsun cok güzel görünüyor maşallah  insallah sonuda güzel olur konunu takip ediyorun malum benim de yaşım 23 sayılır dökülme senin ki gibi hemen lütfen  foto paylasma yı kesme

artext

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #21 : 03 Eylül 2018, 20:44:54 »
Arkadaşlar 1 ayı geçti ama şok dökülme henüz başladı sayılmaz bir kaç tel geliyor sadece elime oda yıkarken. Acaba süreç normal mi?

Chiquita

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #22 : 03 Eylül 2018, 20:54:32 »
Saçların şok dökülme yaşamış ama sen farkında değilsin. Dokulen sac miktarda çok değil bence bu senin icin iyi bisey.

Radament

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #23 : 03 Eylül 2018, 20:57:08 »
Dökülmen başlamış ağırdan ilerliyor. Gece beyaz renkli bir yastıkla uyu sabah bak bakalım me kadar dökülüyor. Kiminde dökülme çok olur yıkar geçer, Kiminde ise daha az olur. Az dediğim gene en az yarısı gider. 2 ayı geçmez genelde. Şoktan kalan saçlar senindir, uzamaya devam eder.

Saçını şampuanlarken 5 dakika dairesel hareketlerle masaj yaparsan parmak uçlarınla dökülecek olan daha çabuk dökülür.

kelkaldım

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #24 : 03 Eylül 2018, 21:28:19 »
aynen katılıyorum arkadaşların dediklerine,şok dökülme olmuş sadece sen bunun farkında değilsin.şok er yada geç olacak bunu dert etme önemli olan üçüncü aydan sonra saçların geri gelmesi.

Korhan Yeniceli

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #25 : 03 Eylül 2018, 23:07:43 »
Arkadaşlara katılmıyorum şok dökulmen neredeyse olmamış sen bence soğru söylemişsin ayrıca konularda baktığım ve anladığım kadarı ile şok dökulmesi yüksek olanın saçları daha iyi oluyor 4000 greft senin alanı kapatmaz 2.bir seansa ihtiyacın olacak bu forumda çok fazla polyanna var iflit oluyorum.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #26 : 04 Eylül 2018, 04:25:02 »
Arkadaşlara katılmıyorum şok dökulmen neredeyse olmamış sen bence soğru söylemişsin ayrıca konularda baktığım ve anladığım kadarı ile şok dökulmesi yüksek olanın saçları daha iyi oluyor 4000 greft senin alanı kapatmaz 2.bir seansa ihtiyacın olacak bu forumda çok fazla polyanna var iflit oluyorum.

Ne alakası var ? Şok dökülmesi yüksek olanın saçı daha iyi oluyor cümlesi duyduğum en saçma cümle

Ama ögrenmek istersen söyleyeyim şok dökülmeyi ne kadar az atlatırsan okadar iyidir.

Onun dışında ekim başarılı ise  saç yapısıda kaliteli ise olsun yada olmasın güzel sonuçlanır.

Şok dökülme olmuş 40/45 güne kadar da devam edebilir kalanlar için umalımda böyle kalsın daha erken sonuca ulaşırsın.

Ek olarakta açıklığına göre mikro alım yapıldığı için güzel bir sayı  donör bölgeni incitmemek adına 2 ci bir ekim şansında var ilerki zamamlarda senş tatmin etmez ise. ilk operasyonda donör bölgesine fazla yüklenmek ikinci ekim şansını yok edebilir tabi bunu idrak edemeyen arkadaşlar için durum polyanacılıktır bize göre ise doğru bir adımdır. Donör cm/2 hesabın göz kararı 7500 greft bir kapasiten var diye düşünüyorum (genelde yanılmam) ilerki aşamalarda 2000 yada 2500 bir greft daha kullanılabılır diye tahmin ediyorum.

Tekrar geçmiş olsun.
« Son Düzenleme: 04 Eylül 2018, 04:46:23 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

Nhympex

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #27 : 05 Eylül 2018, 14:53:16 »
hayırlı olsun hocam ekımınız

komsermesutgüneri

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #28 : 06 Eylül 2018, 16:25:06 »
Korhan Yeniceli , saç ektirdim diye forumda dolanıyorsun adam gibi bi konu açıp fotoğraf da paylaşmadın. Ona buna sallamaktan içi boş yorumlar yapmaktan başka ne işi var bu adamın forumda derken Hintell çözmüş olayı.  Ne olduğun belli değil mk ciddiye alınmaya değmezsin

Nhympex

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #29 : 06 Eylül 2018, 16:29:53 »
Vallaha Admin Bey kimden hangi saç ekim merkezinden ne kazanıyorsun bilmiyorum şu yazdıklarından anladığım sen yalancı bir hayal tacirisin senin bildiğinin kralı bilirim onuda söyleyeyim 2 kuruş kazanacağım diye kendine bir havalar vermişsin hiç insani değil sen kimsinde benim bildiklerime laf ediyorsun hangi ileri düzey bilgin varda burada ahkam kesiyorsun çok biliyorsan aç bir klinik saç ekimi yap aaa yeter ama ha soytarılığın lüzumu yok kimlere kaç para veripte buralara yazı yazdırıyorsun cahil hiçbir şey bilmeyen sırf şuradan iyi niyetle bir şey bekleyen insanlara burada kimlere peşkeş çektiriyorsun sayfanın başına kiray erdoğan diye başlık atman bile senin niyetini belli ediyor adam iyi bir doktor olabilir ama şu memlekette kaç kişi 1 grefte 2.5 euro para verebilir el insaf yahu burada Arenamedi kötülüyorsunyz adam 5000 tl ye saç yapıyor sizin ovdüğünüz hoca 4000 greft saca 60.000 tl istiyor saygı da bir yere kadar sizin medya gücünüz varsa bizimde var elbette tüm ibternet platformalrında sizin ne için çalıştığınızı ifşa etmekte benim namus borçum olsun şimdi benim hesabımı biraz adamsan kapat kapatmazsan adam değilsin bak buraya kadar küfürlü bir laf etmedim hesabı kapatmazsan bir sonraki yazıda ağır hakaret edwceğim.

bırader sen ne saçmalıyorsun adam sana teknık bılgı vermış efendi gibi  yazdıgın yanlışlara karşı resmen gelmişssin adamın 1 aylık ekımıne saçma sapan saç ekıyle alakasız şeyler yazmış durmussun Hintell de sana teknık bılgı vermiş şahın super ekımcımı demiş de bu sekılde saçmalamışssın

bu nedir ya ipini koparan puşt gelıp forumda saçmalayıp bır de iftira atıyor neymış platformlarda kotüleyecekmış s.... git elınden geleni ardına koyma ya o platforumların adamısın yada saç ekim merkezınin adamısın saçmalığa bak ya

adam resmen gelmiş saçmalamış birde yaptığı çirkefliğe bak senın yaptırıgını o.. lar yapmaz kusura bakmayın beni atarsanız atın forumdan ama dayanamadım artık

Facebook Twitter Instagram