Gönderen Konu: Açılan bir kanala sadece bir greft mı ekim yapılabilir  (Okunma sayısı 2893 defa)

Dyt.adamsss

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Açılan bir kanala sadece bir greft mı ekim yapılabilir
« Yanıtla #1 : 01 Ağustos 2018, 01:31:00 »
Sibel ulusan mı ?
Yedikleriniz ilacınız , ilacınız yedikleriniz olsun.

Kel-bradpitt-kel

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 01 Ağustos 2018, 02:13:18 »
Sibel ulusan ise o yapar😂😂😂😂
Ah angelina kel bredi sevemedin:/

thinkingme

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 01 Ağustos 2018, 02:52:17 »
her ne kadar öyle söylese de sanki daha çok kanal açıyor gibi geldi. çünkü neredeyse 4bin greftle tüm kafa delik gözüküyor. Bu konuda ilk duyunca kısa bir araştırma yaptım ama bulamamıştım bir şey gibi hatırlıyorum.

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 01 Ağustos 2018, 08:31:04 »
Doğrusu kanal bası ekim tabiki... aynı kanala birden fazla greftin konulmasının birçok sakıncası var.
Dogru bşr uygulama degil, neden yaparlar hiç anlamış değilim . 1000 adet kanal açması 10 dakikalık iş. Bu kadar para ver  adam vermesi gereken hizmetten 10 dakika çalacağım diye greftleri heba etsin.

Kovan

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 01 Ağustos 2018, 12:16:34 »
4000 kanal acılıp oraya 500 greft konuluyorsa beslenme acısından sıkıntı yasanabılır dolayısıyla greft zayıyatı cok alur.
dogru uygulama degıl.
4 bın kanal ac 4 bın greft koy
kaldıkı greftler kaclı o da onemlı bu mantıkla bır kanala daha kalabalık gorunsun dıye toplamda 3+3 fazla olabılır.
tutsa bıle estetık ve dogal durmayablır

kelboy

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 01 Ağustos 2018, 23:25:22 »
Ben burda sibel ulusana yüklenilmesini anlamadım tam tersine her kanala ayrı greft olayını benim gözlemlediğim en çok sibel ulusan yapıyor .ekim resimlerine bakılınca bu hemen anlaşılıyor isterseniz bir bakın .
Bence sibel ulusanın sırf buna dikkat ettiği için ektiği saçlar büyük bir yüzde ile çıkıyor .ekim konularını incelememiş olsam aksini düşünürdüm çünkü belli bir kitle var forumda sürekli tek bir konu üzerinden kendisini eleştiriyor .bu konununda ne olduğunu her kes biliyor ama bence artık kabak tadı verdi ben bile 1 yıldır siteye bakıyorum daha yeni sibel ulusanın eski konularına baktım ve  hakkatende hiçte küçümsenecek bir saç ekimci değil ,insani yönünü bilmem ama ektiği saçlar çıkıyor ve bu özellik çok az saç ekimcide var.

luckystrike

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 01 Ağustos 2018, 23:33:09 »
vala ben ciddi dusunuyorum sibel hocada ektirmeyi ondan da baya okuyorum konularini. kelboy haklisin dedigin konuyu ben de gordum bugun hatta yorum attim ilk ve son kez olarak.

uzerinden 2 yil gecmis arkadas hala son durumum diyor. heralde 2025 e kadar falan son durumu takip edicez en sonunda arkadasin zaten kendi dogal saclari da dokulmus olcak yasliliktan :D :D :D

Hamit55

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 02 Ağustos 2018, 00:08:14 »
Bahsettiğim olay sibel hoca da olmadı. Durumdan tam emin olmadığım için isim verip zanda kalmak istemiyorum. Ilginiz için teşekkür ederim

thinkingme

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 02 Ağustos 2018, 00:53:44 »
sibel ulusan'ın son konularında devamlı aynı konu konuşulunca ilk akla onun gelmesi normal.

Kamil70

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 02 Ağustos 2018, 01:05:08 »
aynı durum benım basımda da var hala kafamda 4300 greftin olduguna inanasım gelmıyor cok kafama takıldı bu durum ya bır cozumu varmı tek tek saymak dısında

thinkingme

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 02 Ağustos 2018, 17:18:55 »
aynı durum benım basımda da var hala kafamda 4300 greftin olduguna inanasım gelmıyor cok kafama takıldı bu durum ya bır cozumu varmı tek tek saymak dısında
dökülmeden önce toplam 20k greftin olduğu yerde 4300 greftin sıklığını hissedemezsiniz zaten.

Mrblack

• Sr. Member
« Yanıtla #12 : 02 Ağustos 2018, 17:52:37 »
Ben burda sibel ulusana yüklenilmesini anlamadım tam tersine her kanala ayrı greft olayını benim gözlemlediğim en çok sibel ulusan yapıyor .ekim resimlerine bakılınca bu hemen anlaşılıyor isterseniz bir bakın .
Bence sibel ulusanın sırf buna dikkat ettiği için ektiği saçlar büyük bir yüzde ile çıkıyor .ekim konularını incelememiş olsam aksini düşünürdüm çünkü belli bir kitle var forumda sürekli tek bir konu üzerinden kendisini eleştiriyor .bu konununda ne olduğunu her kes biliyor ama bence artık kabak tadı verdi ben bile 1 yıldır siteye bakıyorum daha yeni sibel ulusanın eski konularına baktım ve  hakkatende hiçte küçümsenecek bir saç ekimci değil ,insani yönünü bilmem ama ektiği saçlar çıkıyor ve bu özellik çok az saç ekimcide var.

Katılıyorum kelboy her doktorun sorun yaşadığı insanlar var bunların hepsı aynı şekilde davransa forum forumluktan çıkar paylaştın ettin bence de abartmaya gerek yok bundan sonrası foruma zarar verir ki vermeye başladı uzun zamandır yeni yeni görüyoruz sibel hanımın hastalarını ve bence güzel ekimler sonuçlarda güzel olur umarım konununda zaten sibel hanımla bir ilgisi yok uzatmaya gerekte yok

Kamil70

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 02 Ağustos 2018, 18:14:54 »
dökülmeden önce toplam 20k greftin olduğu yerde 4300 greftin sıklığını hissedemezsiniz zaten.
ben var olan saçlarımdan degıl kafamda 4300 tane kanal olmadıgını söyluyorum

kelkaldım

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 02 Ağustos 2018, 21:52:53 »
ben var olan saçlarımdan degıl kafamda 4300 tane kanal olmadıgını söyluyorum

Konuna baktım kardeşim kanal sayısı dediğin gibi sayıya göre çok az daha önce bir yerde okumuştum paint programıyla kanalları tek tek işaretleyip sayabilirsin tabi bunu için üstten net çekilmiş bir foton olması lazım.

Facebook Twitter Instagram