Gönderen Konu: Ekim sonrası donor alana sürülen minoksil  (Okunma sayısı 1233 defa)

bigboss_3x

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ekim sonrası donor alana sürülen minoksil
« : 30 Temmuz 2018, 18:04:18 »
Merhabalar bende arenaya gidip dönor sıkıntısı yaşamıştım. Çok şükür düzeldi baya baya. Ama 4 aylık süreçte minoksil kullandim donor bölgede.Yaklasik olarak 50 kere sordum bir sorun çıkarmaz deme diye. Sonra burada da donor için minoksil kullananları görünce kullanmaya karar verdim.Neyse 5.ay biraktim bıraktım Ve aradan 2 ay falan geçtikten sonra saclarimda o siyahlık gürlük kayboldu. Araçlardaki boşluklar gözle görülür olmaya başladı. Verteks ozellikle.Bugun prp yaptirdim xpecia ve solgar biotin aldim.Sanırım sonrası saçlar şok geçiriyor. Benim sorum şu bu saçlar geri gelir mi?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Ekim sonrası donor alana sürülen minoksil
« Yanıtla #1 : 31 Temmuz 2018, 01:28:36 »
Bırakınca donguye sokuyor ama toparlar spreyi bırakmanın etkisi kafana takma bıraz zaman gerek
Global Moderator

bigboss_3x

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 05 Ağustos 2018, 12:40:09 »
Bırakınca donguye sokuyor ama toparlar spreyi bırakmanın etkisi kafana takma bıraz zaman gerek
abi duşta 20 li sayılar görmeye basladim. psikolojim allak bullak kendi saçlarımı geri kurtarayim sorun değil. Proscar falan kullanamıyorum varikosel problemim var yan etki yaparsa daha kotu olacak. Düşük finans olan bir tablet tavsiyeniz var mı? Solgar biotin ve solgar selenyum a destek amacli

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 05 Ağustos 2018, 14:25:52 »
Verikosel den operosyon olmadınmı ? Sorun taratabılır evet verikosel olupta kullanmak sıkıntı yaratırmı bu konuda bilgim olmadığı için bişey dememde doğru olmaz.
Global Moderator

bigboss_3x

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 05 Ağustos 2018, 15:26:16 »
Verikosel den operosyon olmadınmı ? Sorun taratabılır evet verikosel olupta kullanmak sıkıntı yaratırmı bu konuda bilgim olmadığı için bişey dememde doğru olmaz.
Ilgın için teşekkür ederim abi

Facebook Twitter Instagram