Gönderen Konu: İlhan Serdaroğlu 26.07.2018 1900 greft  (Okunma sayısı 15423 defa)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: İlhan Serdaroğlu 26.07.2018 1900 greft
« Yanıtla #91 : 17 Mayıs 2019, 23:49:11 »
Güzel duruyor saçlar kardeşim. Güle güle tara saçlarını saç yönlerinden memnunmusun?
Saç yönünden memnunum hintell, bunun en büyük göstergesi inan ekim yaptırdığımı bilen kişiler dışında hiç kimse ekim olduğunu anlamıyor doğal durduğunu düşünüyorum tabi sen daha iyi bilirsin.

Anlıyorum neden inanmıyim :) ben sadece konuyu okuyan araştırma yapan insanlara göre soru soruyorum saç ekimi yaptırmış sonuç almış kişilerin deneyimlerini diye :) güle güle tara
Global Moderator

brtdvrm

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: İlhan Serdaroğlu 26.07.2018 1900 greft
« Yanıtla #92 : 19 Mayıs 2019, 16:53:02 »
paylaşım değeri olmayan bir konu olmuş çünkü ekim öncesi resim yok :(

1.sayfada yaptığım ilk paylaşım ile nerede saç olmadığı ve nereye kadar ekim yapıldığı gayet net gözükmekte, seviyeyi çok aşağıya indirerek şöyle açıklıyım sana 1. sayfada ekim yapılan yer varya işte o bölgelerde saç yoktu...
Ayrıca ben burda babamın hayrına paylaşım yapmıyorum benim gibi bu dertten müzdarip olan insanlara yardımcı olmak, onlara bir fikir vermek için yapıyorum, ama senin gibi densizleri görünce yapmamam gerektiğini düşündüm, paylaşım değeri olmayan şey sana cevap verip vakit kaybetmek aslında.
Son olarak ekim öncesi fotoğrafları iq seviyeni düşünerek paylaşıyorum.
Bu yazı da bu foruma yazdığım son yazıdır, hoşçakalın.

Facebook Twitter Instagram