Gönderen Konu: özel gazi hastanesin 1800 greft Yardımcı olun abiler  (Okunma sayısı 9737 defa)

Kelle

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: özel gazi hastanesin 1800 greft Yardımcı olun abiler
« Yanıtla #46 : 02 Aralık 2018, 07:56:35 »

Kelle

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #47 : 02 Aralık 2018, 08:05:44 »

saglam78

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #48 : 04 Aralık 2018, 23:06:53 »
Sakal varmı.... Varsa sakal dan Ekim yaptır senin kafayı sakal toparlar.... Saç çok ince Bi bu kadar daha ektirsen sonuç yine tatmin etmez ama 1000 sakal attır senin saç kalınlığın a göre 3000 tel saçın kapatıcılık oranına sahip olacaktır

Kelle

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #49 : 05 Aralık 2018, 17:17:11 »
Sakal varmı.... Varsa sakal dan Ekim yaptır senin kafayı sakal toparlar.... Saç çok ince Bi bu kadar daha ektirsen sonuç yine tatmin etmez ama 1000 sakal attır senin saç kalınlığın a göre 3000 tel saçın kapatıcılık oranına sahip olacaktır
  bende sizin dediginiz gibi dusunuyorum söyledim ama sakalin dökülmeme garantisi yokmuş öyle dediler bna

thinkingme

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #50 : 05 Aralık 2018, 17:28:52 »
  bende sizin dediginiz gibi dusunuyorum söyledim ama sakalin dökülmeme garantisi yokmuş öyle dediler bna
farklı yerlere sorabilirsiniz, bence ekiminizde doğru bir planlama olmamış.

thinkingme

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #51 : 05 Aralık 2018, 17:32:11 »
farklı yerlere sorabilirsiniz, bence ekiminizde doğru bir planlama olmamış.

birde not saçlarınız o kadar inceki ekim olduğu belli olmuyor bence, bir artı mı eksi mi bilemem ama doğal bir seyreklik gibi gözüküyor.

Kelle

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #52 : 05 Aralık 2018, 21:49:44 »

ocakta bida ekilecek inşallah iyi olur tek temennim o.

samo

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #53 : 05 Aralık 2018, 22:01:03 »
Aynı yerde mi ?

saglam78

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #54 : 06 Aralık 2018, 18:05:24 »
 bende sizin dediginiz gibi dusunuyorum söyledim ama sakalin dökülmeme garantisi yokmuş öyle dediler bna....
 kim demiş ise halt etmiş işine gelmiyor ben 600 greft sakaldan ekim yaptırdım gayet de iyi oldu sayfama bakabilirsin senden daha keldim ama ben yaklaşık 2014 den buyana hersene ektirdim.....sakal alımı zahmetli alım açısı zor fre riski alım esnasında fazla işin ehline yaptırman gerekiyor.....ben 1 seans daha sakal ve göğüsten ektirecem vakiti bir ayarlayabilirsem

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #55 : 06 Aralık 2018, 18:07:57 »
bende sizin dediginiz gibi dusunuyorum söyledim ama sakalin dökülmeme garantisi yokmuş öyle dediler bna....
 kim demiş ise halt etmiş işine gelmiyor ben 600 greft sakaldan ekim yaptırdım gayet de iyi oldu sayfama bakabilirsin senden daha keldim ama ben yaklaşık 2014 den buyana hersene ektirdim.....sakal alımı zahmetli alım açısı zor fre riski alım esnasında fazla işin ehline yaptırman gerekiyor.....ben 1 seans daha sakal ve göğüsten ektirecem vakiti bir ayarlayabilirsem

Abi vucudun da kıl bırakmadın yaw:)
Global Moderator

saglam78

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #56 : 06 Aralık 2018, 18:14:23 »
zaten malum bölgenin espirisi arkadaşlar arasında oluyor.......valla sene başi gidip ektirme planım var bi frsatını bulsam hemen gidecem....okadar alıştım ki evdekilere ekim yaptıracağımı bile söylemeden ekim günü ben bi saç ektirip geliyom diye ekime gidiyom...

alfonzomontana

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #57 : 06 Aralık 2018, 18:46:11 »
Her sene ektirdim ifadene yarıldım abi  😂😂😂

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #58 : 06 Aralık 2018, 19:01:18 »
zaten malum bölgenin espirisi arkadaşlar arasında oluyor.......valla sene başi gidip ektirme planım var bi frsatını bulsam hemen gidecem....okadar alıştım ki evdekilere ekim yaptıracağımı bile söylemeden ekim günü ben bi saç ektirip geliyom diye ekime gidiyom...

Vallahi abi ne yalan söliyim bende alıştım ektirmene 6 aydır yoksun titreme geldi sağlam başkan hala ektirmedi diye :)) bağımlı yaptım bizi:)
Global Moderator

saglam78

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #59 : 06 Aralık 2018, 21:27:29 »
Vallahi abi ne yalan söliyim bende alıştım ektirmene 6 aydır yoksun titreme geldi sağlam başkan hala ektirmedi diye :)) bağımlı yaptım bizi:)
valla sitede yorum yapmaya başladıysam Ekim günü yaklaştı demektir hintell.... Adet bozulmayacak 600 civarı göğüsten çıkar demişti.. Ve asıl 600 dreft sakaldan ön hattın 1 tık gerisine attıracam göğüsten de vertex e serptirecem.... Ve inşallah final ekimi olacak....

Facebook Twitter Instagram