Gönderen Konu: LifeHair Ankara Şahin Bey 3100greft (2600saç 500 sakal)(2.Ekim) 25 Temmuz 2018  (Okunma sayısı 33823 defa)

Bestae

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Çok başarılı bencede maşallah . Bende Şahin bei samimiyetinden ve netliğinden dolayı seçmiştim şu n bende 120. gündeyim herşey söylediği gibi gidiyor dilerim bende bu seviyelere ulaşırım.

Mukavemet18

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Çok başarılı bencede maşallah . Bende Şahin bei samimiyetinden ve netliğinden dolayı seçmiştim şu n bende 120. gündeyim herşey söylediği gibi gidiyor dilerim bende bu seviyelere ulaşırım.
Senin konuna da baktım abi.Şahin bey ön hattı çok sık ekiyor.Ön seni tatmin eder güzel olur tepe de ön kadar sık olmasa da seni tatmin eder.Greft sayısı iyi bence ama tepe bölgesi oranı düşük bir bölge olduğu için ön kadar sık olmayabilir.106.gün fotosu atmışsın en son,güncel foto atar mısın abi konuna?

Mukavemet18

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Gayet güzel kardeşim teşekürler resimler için
Ben teşekkür ederim başkanım :)

Mukavemet18

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Çok yorum geldi konuma ilgi gösterdiğinixz için sağolun arkadaşlar.Özellikle şahin beye ektirenler her yerde birbirine sahip çıkıyor😂Her gün değişimi farkedebiliyorum en son attığımdan bir tık daha sıklaştı bugünlerde.İlk ekimimde 5-6. Ay arası çok fark olmuştu.Ben bitti demeden bitmez arkadaşlar 😂

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Çok yorum geldi konuma ilgi gösterdiğinixz için sağolun arkadaşlar.Özellikle şahin beye ektirenler her yerde birbirine sahip çıkıyor😂Her gün değişimi farkedebiliyorum en son attığımdan bir tık daha sıklaştı bugünlerde.İlk ekimimde 5-6. Ay arası çok fark olmuştu.Ben bitti demeden bitmez arkadaşlar 😂

bız şahın beyde ektirmedik  ama sahip çıkıyoruz :) o nasıl olcak :)
yorum gelır tabı sende herkesle ılgılenıp yardım edıyorsun forumda etkıye tepki
Global Moderator

Mukavemet18

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
bız şahın beyde ektirmedik  ama sahip çıkıyoruz :) o nasıl olcak :)
yorum gelır tabı sende herkesle ılgılenıp yardım edıyorsun forumda etkıye tepki
Senin hakkını yiyemem hintellciğim :) foruma geldiğimden beri sağolasın ilgilendin benimle.

Rsnkl

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
2. Ayda bayağı stres yapmistiniz lakin masaAllah sonuç Süper Allah nazardan saklasın

demdem

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
nasıl gidiyor hocam gelişme varmi?

Mukavemet18

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
156.Gündeyim arkadaşlar.Fotolar ışıklı ortamda bu arada.Ters ışık falan değil.Yorumlarınız nedir arkadaşlar?

boykarus

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
156.Gündeyim arkadaşlar.Fotolar ışıklı ortamda bu arada.Ters ışık falan değil.Yorumlarınız nedir arkadaşlar?

Abi bence vertexte kapanırsa çok güzel olur. Bu haliyle ön çizgi ve tepe bölgesi gayet güzel. Hacimleneceğini düşünerek söylüyorum ön ve tepede sorunun kalmaz gibi. Güle güle tara güzel abim 👍

demdem

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
ortak on numara olmuş saçlar daha formunu alınca bomba olur bu sac 9..10. ayda çok iyi olcak belli

Mukavemet18

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
1 hafta daha geçti 163.Gün Biotin 5mg kullanmaya başladım diyare yapmaya başladı günlük hayatımı aksattı bu yüzden artık ilaç kullanmıyorum 3-4gündür.İlk ekimimde 5. Aydan sora çıkış olmamıştı muhtemelen bundan sonra da olmaz gibime geliyor.Bu ekimde bana 3000 greft ekildi 2000 ön bölge 1000 orta bölge olmak üzere.Ön bölge ağırlıklı istedim çünkü insanlar sizi önden görüyor.Yani iki ekimimle beraber şuan toplam ön bölgede 4800 greft ortada 1000 tepede 1000 olmak üzere kafamda 6800 greft var.Ön bölgede 4800 greft ortada 1000 olduğu için ortadaki sıklık ön kadar olamadı zaten olması da beklenmez.Aradaki fark seyreklik olarak görülüyor olabilir.Benim kanaatimce bu ekim başarılı oldu.Ön bölge daha sıklaştı ortanın kapatıcılığı sağlandı.Geriye dönme şansım olsa bu ekimin üzerine 10bin daha koyacak bütçem dahi olsa yine Şahin beyi tercih ederdim.Şimdi yalan konuşmayalım Koray hocaya bütçem yetseydi mutlaka ona giderdim ama kendi bütçeme göre en iyi sonucu şahin bey verebilirdi.Eski hallerimi de paylaşıcam farka siz bakın

Mukavemet18

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ekim öncesi
1. Ekim sonrası
2. Ekim 163gün sonrası

Mukavemet18

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bu da diğer açıdan

Facebook Twitter Instagram